Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: - / -'de iSimsiz Ama Vurduğu yerden ses getirecek birlik :D

Üye DehSet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Varsayılan - / -'de iSimsiz Ama Vurduğu yerden ses getirecek birlik :D

Evet ßizim ßirliğimiz 10-15 Kişilik arkadaş grubu ile Kurduğumuz ve Hedefimizi beLirlediğimiz -/- Den Vurunca HZZ'ın ßile SarSıntısını Duyacağı bir birLik hedefliyoruz Umarım ßaşarılı Oluruz... Kendi Birlik Raporlarımızı ßurada Paylaşacaz Herkese Güzel ve Eğlenceli oyunlar.
    MEVLANA Der Ki ; Herşey üStüne gelip Seni Dayanamayacağın bir noktaya getirdiğinde , Sakın Vazgeçme . . ! İşte Orası Kaderinin Değişeceği Noktadır . . .

Üye

İnşallah!!!

Uye Rutbesi
    harmanım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ben gördüm mü sizi ?

harmanım - harmanım - harmanım - harmanım - Kül Yutmaz

Alıntı harmanım kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Ben gördüm mü sizi ?

Görmedin Ama Şuna Emin Olabilirsin GörüCe Çok Sevineceksin Çünki Hedefimiz Aynı
    MEVLANA Der Ki ; Herşey üStüne gelip Seni Dayanamayacağın bir noktaya getirdiğinde , Sakın Vazgeçme . . ! İşte Orası Kaderinin Değişeceği Noktadır . . .

Üye Mr.Nonstop - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı harmanım kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Ben gördüm mü sizi ?

Forever Of 46LIKLAR
    "Akıllı adam yarışmaz, böylece kimse ona karşı kazanamaz."

Lao Tzu.

Banned

3x de en güçlü birlik şu anda HZZ.adamlar eski Türk filminden kaçmış resmen
    ama Nefesde fena değil.Nede olsa KanVeKum orda

Üye Calyptra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı DehSet kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Görmedin Ama Şuna Emin Olabilirsin GörüCe Çok Sevineceksin Çünki Hedefimiz Aynı
    Bayaa sözünün eri biriymişsin 180 derece dönmek bu olsa gerek.dikkat et döneklik alışkanlık yapar.

Alıntı Calyptra kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Bayaa sözünün eri biriymişsin 180 derece dönmek bu olsa gerek.dikkat et döneklik alışkanlık yapar.
    sözden kastın ne ???

bizim sözümüz önce kendimizedir. bu da önce oyunu oyun gibi oynamaktır. adam gibi hilesiz hurdasız oynamaktır. sifre vs olayı ile tılsım calmak değildir...

sifresini veren kabahatli, o şifreyi kullanıp tılsım calan daha büyük kabahatli. madem dansöz değilsiniz madem düzgün oyuncusunuz neden adamlara sifrene sahip cık diyip olayı anlatıp forumda belirtmedinizde gidip üçkağıtla tılsımı aldınız ? sonrada sifreyi onlar verdi gibi olgunun arkasına saklandınız ??? madem bu yaptıgınızın dogru oldugunu sölüyorsunuz ya da inanıyorsunuz neden aldıgınız tılsımı verdiniz ???

önce kendinize bakın derim. burda ne testereyi ne 46lıkları savunuyorum. ikiside hatalı. karar vermek ise bizimle oraya gelenlere kaldı. olayı bastan sona anlattık. karar bu yönde cıktı. bizde uyguladık.

dır dır edipte adamı dellendirme dengesiz...!!! o imzanıda kaldır oynamadıgın hesaplarla buraya yazma. ama seninde dürüstlüğün bu zaten değil mi

cok etkilendim...!!!!

bu hesap adına buraya yorum yazma. işine bak...!!!

Üye Calyptra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı spartacus kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    sözden kastın ne ???

bizim sözümüz önce kendimizedir. bu da önce oyunu oyun gibi oynamaktır. adam gibi hilesiz hurdasız oynamaktır. sifre vs olayı ile tılsım calmak değildir...

sifresini veren kabahatli, o şifreyi kullanıp tılsım calan daha büyük kabahatli. madem dansöz değilsiniz madem düzgün oyuncusunuz neden adamlara sifrene sahip cık diyip olayı anlatıp forumda belirtmedinizde gidip üçkağıtla tılsımı aldınız ? sonrada sifreyi onlar verdi gibi olgunun arkasına saklandınız ??? madem bu yaptıgınızın dogru oldugunu sölüyorsunuz ya da inanıyorsunuz neden aldıgınız tılsımı verdiniz ???

önce kendinize bakın derim. burda ne testereyi ne 46lıkları savunuyorum. ikiside hatalı. karar vermek ise bizimle oraya gelenlere kaldı. olayı bastan sona anlattık. karar bu yönde cıktı. bizde uyguladık.

dır dır edipte adamı dellendirme dengesiz...!!! o imzanıda kaldır oynamadıgın hesaplarla buraya yazma. ama seninde dürüstlüğün bu zaten değil mi

cok etkilendim...!!!!

bu hesap adına buraya yorum yazma. işine bak...!!!
    Eski hesaba girip baktım savaştığımız birliklere bir de ne göreyim 46lıklarla amacı aynı olan yani testereyle rakip olan dehset_tr hesabı testere birliğinin yönetimine geçmiş Bizim burda buna döneklik derler varsa başka bi kelime onu deyin.

Söylediklerim de baya koymuş anlaşılan ahhahhaha