Toplam 31 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 123412 ... SonuncuSonuncu
Toplam 305 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hanedan -/- Güney Batı tabii ki

Banned

Alıntı zafer güçlü kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    eski s5 müdavimleri ve yeni gelecek herkese selam.. yeni sürüm macerasına alışmak zorunda kalmamak ne güzel
    tüm HANEDAN üyelerini bir arada görmek isteriz. bende varım
    zor ve çetin bir mücadele olacağı kesin, herkesin zevk alarak oynayabileceği bir server olur inşallah
    s12de wow köyü almışmıydınız nıckınız tanıdık gelıyorda ?

evet doğrudur s12 de rakiptik, burda da galiba öyle olucak. s7 de bi ara sizinlede beraber oynamıştım 4-5 ay gibi sonra işlerim dolayısı ile silmek zorunda kalmıştım

Banned

evet doğrudur s12 de rakiptik, burda da galiba öyle olucak. s7 de bi ara sizinlede beraber oynamıştım 4-5 ay gibi sonra işlerim dolayısı ile silmek zorunda kalmıştım
    s12de -+daydım yanı rakıp değildik maalesef kuramadık orda wowu burda dediğinize göre rakıbız sanırım şimdiden iyi server geçirmemizi temenni ederim

Alıntı TIRCI kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Hanedan birlikleri olarak -/- deki yerimizi alacağımızı dosta,rakibe,eski ahaliye ve yeni gelecek birliklere duyururuz.

Msn den ,telefondan ulaşamadığımız arkadaşlar, bizden haber bekleyen arkadaşlar forumu okuduklarında bize ulaşabilirler.Bu sene sanırım çok zevkli ve çetin geçecek.Tam bir savaş sürümü olacak diyebiliriz.

Ve birçok oyuncunun da jübile serveri olacağına eminiz.İsimimiz ara sıra, Nefes, arasıra Hanedan olsa da,çekirdek kadromuz ve oyuncu kalitemiz her geçen sene artarak devam etti.Bu sene s5 teki çıraklık ve kalfalık dönemlerimizdeki başarılarımızın üzerine ustalık dönemimizin de başarısı ile taçlandırmayı düşünüyoruz.

Yeni s5 in tüm eski server oyuncularıyla ve özellikle servere yeni katılacak olan yeni birliklerle çok daha zevkli geçeceği ,ve geçen yıllarda yaşanan talihsizliklerin,çirkinliklerin birdaha yaşanmayacağı ümidi ile herkese oyun zevki vermesini temenni ederiz.

Hanedan Birlikleri adına ,
    Mehmet
    abi hayırlı olsun başarılar dilerim
    ѕ5 Sahibinin Sesi, s5 L&G, s5 barafranca, x2 Kostoplu, x2 TRAKYALII, ѕ6 pLaToniK, t1 Achilles
    http://www.izlesene.com/video/kadir46aa/5456153

pardon kusura bakma aklımda yanlış kalmış, yaşlanıyoruz galiba sizinde iyi ve eğlenceli bir server geçirmenizi dilerim

Alıntı TIRCI kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Hanedan birlikleri olarak -/- deki yerimizi alacağımızı dosta,rakibe,eski ahaliye ve yeni gelecek birliklere duyururuz.

Msn den ,telefondan ulaşamadığımız arkadaşlar, bizden haber bekleyen arkadaşlar forumu okuduklarında bize ulaşabilirler.Bu sene sanırım çok zevkli ve çetin geçecek.Tam bir savaş sürümü olacak diyebiliriz.

Ve birçok oyuncunun da jübile serveri olacağına eminiz.İsimimiz ara sıra, Nefes, arasıra Hanedan olsa da,çekirdek kadromuz ve oyuncu kalitemiz her geçen sene artarak devam etti.Bu sene s5 teki çıraklık ve kalfalık dönemlerimizdeki başarılarımızın üzerine ustalık dönemimizin de başarısı ile taçlandırmayı düşünüyoruz.

Yeni s5 in tüm eski server oyuncularıyla ve özellikle servere yeni katılacak olan yeni birliklerle çok daha zevkli geçeceği ,ve geçen yıllarda yaşanan talihsizliklerin,çirkinliklerin birdaha yaşanmayacağı ümidi ile herkese oyun zevki vermesini temenni ederiz.

Hanedan Birlikleri adına ,
    Mehmet
    Hanedan adına başarılar dilerim fakat ben birşey sormak istiyorum şu anda gönlünüzden gecen haneden birliği kuruldukdan sonra gecen senelere nazaran ekibinizi toplayabilecek misiniz ve gecen yılların hanedanı bu sene de karşımızda olabilecek mi?

Banned

pardon kusura bakma aklımda yanlış kalmış, yaşlanıyoruz galiba sizinde iyi ve eğlenceli bir server geçirmenizi dilerim
    est. başta gene rakiptik 3bölge birleşmeden önce =) ama genede bir işe yaramadı 3 bölge birleşme o serverda zaten bizim bölge kendi içinde savaşmaktan çok güç kaybetmişti
    KİMYAGER01 tarafından (10-01-2012 Saat 15:56) değiştirildi.

bana öyle geliyoki burda da durum farklı olmıcak. eski sürüm bekleyen o kadar çok oluşum ve oyuncu var ki duyan herkes geliyo. köyleri artık üst üste kurarız 3 hatta 4 oluşum birden başlıcak bölgeler var ve hemen hemen her başkan diplomasiyi baştan attı. bölge içi savaşlardan bölgeler arası savaşa sıra gelmeden oyun bitecek

Banned

bana öyle geliyoki burda da durum farklı olmıcak. eski sürüm bekleyen o kadar çok oluşum ve oyuncu var ki duyan herkes geliyo. köyleri artık üst üste kurarız 3 hatta 4 oluşum birden başlıcak bölgeler var ve hemen hemen her başkan diplomasiyi baştan attı. bölge içi savaşlardan bölgeler arası savaşa sıra gelmeden oyun bitecek
    oyun daha zevkli olacak aslında sizin bölge en sakin bölge gibi duruyor bakalım ama uzun aradan sonra ılk kez prof ın fazla olduğu oyuncu sayısının fazla olduğu server yasayacaz . s12 wow döneminde serverda oyuncu kalmamıstı nerdeyse hatırlasanıza nerdeyse 3bolge oyuncu sayısı = + + oyuncu sayısı idi hesap silenlerden dolayı her zaman daha eğlenceli olur kalabalık serverlar =))

Üye denizci07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

daha güzel değil mi? devamlı ekşınlar olur. her an birileri saldırıcak düşünceleri ile geçer vaktimiz. ama tabi hesap sileler felan fazlasıyla olacağı için ww dönemine doğru zevki kaçabilir )

Kaptan, Dalgalı denizde belli olur.

Toplam 31 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 123412 ... SonuncuSonuncu