Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Güneydoğu + / -

Varsayılan Güneydoğu + / -

Değerli Arkadaşlar,

Güneydoğu ekibinin bir üyesi olarak işi baştan sıkı tutmayı uygun gördüm.
    Şu kesin ki eninde sonunda bütün güneydoğu olarak birleşeceğiz ve wow kurmaya çalışacağız.

Bu şartlar altında:
    1. Oyuncuların birbirini tanıması ve oyun içindeki uyumun arttırılması,
    2. Oyuncuları küstürmeyip, turnuvaya barışcıl ve maksimum katılım sağlanması,
    3. Hesap silinmesini önleyerek, wow sürecinde diğer birliklere karşı daha kuvvetli olunması,
    4. Gereksiz savaşları önleyip, gereksiz altın harcamamızın önüne geçmek için acilen kaynaşıp, birliklerin oluşturulmasını ve oyuncuların niyetlerinin öğrenilmesini, büyük orduları çıkartacak arkadaşların belirlenmesini ve 15 tarlaların dağıtımlarının buna göre yapılmasını tavsiye ediyorum.

Her ne kadar bu dediklerim için erken gibi görünse de ilk adım olarak birbirimize yağma için bir kaç gün saldırmamayı tavsiye ediyor ve yorumlarınız bekliyorum.
    1. Tur Elemeler: Gece Kartalı, Turnuva: T_T, 2. Tur Elemeler: HTU, Turnuva: Tornado
    Turnuvada en yüksek vuruş gücü:
    http://travian-reports.net/us/report/14519538022
    Elemelerde rekor koçbaşı ordusu:http://travian-reports.net/tr/report/5483640399c

son cümleniz hariç katılıyorum. bir cermen olarak bi kaç gün yağma yapmamak büyük kayıp. kimse böyle bişeyi kabul etmez...

Bir kaç gün kimseyi üzmez bence. Vahalardaki hayvan haşeratla uğraşırız

Alıntı simitii kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    son cümleniz hariç katılıyorum. bir cermen olarak bi kaç gün yağma yapmamak büyük kayıp. kimse böyle bişeyi kabul etmez...
    1. Tur Elemeler: Gece Kartalı, Turnuva: T_T, 2. Tur Elemeler: HTU, Turnuva: Tornado
    Turnuvada en yüksek vuruş gücü:
    http://travian-reports.net/us/report/14519538022
    Elemelerde rekor koçbaşı ordusu:http://travian-reports.net/tr/report/5483640399c

Üye Pascha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Dostum iyi güzel söylemişsinde yagma olmadan olmaz.. Hesap silmeler bırakmalarda eminimki çok fazla olucaktır..

pascha bence çok haklısın ve sana birşey söylemek istiyorum şöyle bir tabloya baktığımda herşey yerine oturdu gibi gözükyor ve şu tabloda HANDİKAP birliği 1. olacak gibime geliyor 2. ise Şehit birlikleri olabilir ve Bende Şehit birliği üyesindendim sende üyesindeydin ben servere 3 gn sonra başladığım için geriden geliyorum Ben şuan Handikap Birliğinin 3. birliğinin yesiyim ama bu sonuçta bir turnuva ben birliklerin çok birleşim yapmasını uygun görmyorum çnkü ana birlikler yan birliklerden iyi oyuncuları alıp kötü oyuncuları diğer kabilelere atmaya başladılar sen bence şehit birliğinden çıkarak wot birliğine gitmekle iyi yaptın.BENCE ŞUAN BUNU OKUYAN YAN BİRLİKLER VARSA KENDİNE BAĞIMSIZ BİR İSİM BULSUN VE KENDİ YOLUNDA DEVAM ETSİN ÇÜNKÜ WOW GELİNCE KİMSE KİMSEYİ TANIMICAK HEM BU OYNADĞIMIZ SW BİR TURNUVA.haksızmıyım pascha?
    Bizim zamanımızda imza mimza yoktu.

Üye Pascha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı rafetbatu kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    pascha bence çok haklısın ve sana birşey söylemek istiyorum şöyle bir tabloya baktığımda herşey yerine oturdu gibi gözükyor ve şu tabloda HANDİKAP birliği 1. olacak gibime geliyor 2. ise Şehit birlikleri olabilir ve Bende Şehit birliği üyesindendim sende üyesindeydin ben servere 3 gn sonra başladığım için geriden geliyorum Ben şuan Handikap Birliğinin 3. birliğinin yesiyim ama bu sonuçta bir turnuva ben birliklerin çok birleşim yapmasını uygun görmyorum çnkü ana birlikler yan birliklerden iyi oyuncuları alıp kötü oyuncuları diğer kabilelere atmaya başladılar sen bence şehit birliğinden çıkarak wot birliğine gitmekle iyi yaptın.BENCE ŞUAN BUNU OKUYAN YAN BİRLİKLER VARSA KENDİNE BAĞIMSIZ BİR İSİM BULSUN VE KENDİ YOLUNDA DEVAM ETSİN ÇÜNKÜ WOW GELİNCE KİMSE KİMSEYİ TANIMICAK HEM BU OYNADĞIMIZ SW BİR TURNUVA.haksızmıyım pascha?
    Haklısın dostum..

saolasın pascha
    Bizim zamanımızda imza mimza yoktu.

Uye Rutbesi
    ELANOO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Enteresan yorumlar:S
    Yapı meselesi bu ; Öfke ile kalktım mı Zararsız Oturtmam !
    HAREM