Toplam 30 Sayfadan Sayfa 1 12311 ... SonuncuSonuncu
Toplam 293 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Turnuvaya geleceklerin dikkatine...

Varsayılan Turnuvaya geleceklerin dikkatine...

COF BİRLİĞİ OLARAK ÇOK KALİTELİ VE AKTİF YÜZLERCE OYUNCU İLE GİDİYORUZ.

GELECEK HER OYUNCUYA KAPI AÇIKTIR.

yalnız şartlarımız ve uygulanacak stratejilerimiz var;

çıkarda çılgın bir rus forumu okuyup türkçe çeviri yaparsa tüyo almaması adına belirli ölçüde yazacağım;

öncelikli hedef elemelerde ortak bir strateji izlemek. Oyunu şahıs ya da bireysel hesaplar için oynamayacağız; oyunu TÜRKİYE için oynayacağız.

Adamlar 7 günde wow dikip ezdiler resmen. Bu defa daha organize ve bağlı bir ekiple gideceğiz.

önümüze çıkan, birlik anlayışından yoksun oraya kendince show yapmaya gelen oyuncuları önce ben indiririm haberiniz olsun.

türk serverlerinden bayağa bir oyuncuyuda bu çatıya alıyoruz.

Elemelerde başarı gösteren her oyuncu, sıralamada dışarıda da kalsa yol vermeyeceğiz. Onu da ekibe alacağız.2x olan ve t4 olan bir serverde "t4 tecrübesi olan" aktif her oyuncuyu değerlendireceğiz.

her hesaba en az 2 oyuncu bakması sağlanacak!

Ruslar Ukrayna ve com server üzerinden de binlerce oyuncuyu oyuna sokup sayısal olarak üstünlük kuruyorlar.
    Tüm birlikleri elemede gerçek hayatta da asker olan bir oyuncu yönetiyor. Yani Tüm birlik sorunları tek elden yürütülecek, geçen sefer ki gibi önce kendimize yabancı olmayacağız!

Oyunu kazanmanın tek yolu geçen ki gibi uzaklara gitmek değil, tam tersi Rusların da yerleşeceği Güneybatıya girip gerilla taktiği ile onları vurmaktır.

5 Sezondur Güneybatı hakimiyetimizi bilenler bilir. Bu defa yanımıza Rus düşmanı Almanları da alacağız, Portekiz, İspanyol ve Polonyalıların da ağzı yandı, bu diplomasiyi sağlayacak o dilleri bilen hata o ülkelerde yaşayan dostlarımız bu konu için hazırlandılar.

Diplomasi, rehberlik, birlik sorunları , yapılanma ve en iyi organizeyi sağlayacak oyuncular hazır.

tüm gücümüzü alınacak intikam için turnuvaya veriyoruz!

elemelerde iyi oyuncuyu sistem değil biz seçeceğiz arkadaşlar, hep beraber!

Birlik ve beraberlik oyunu bu! Dayanışmayı turnuvaya taşırsak şikeci rusların hakkından geliriz.

COF Birliği adına,

THE COF

sesli harfleri fazla kulanmazsanız çeviri yapamazlar ruslar kendi forumlarından daha fazla takip ediyo burayı oyüzden dikatli olmak lazım
    eXcaLibuR

turnuvaya katılacak tüm oyuncu arkadaslarıma başarılar diliyorum.sanırım bu sefer ki eleme turu iyi oyuncu kaybı olmadan kalp kırmadan çekişmelerden uzak oyun anlayışıyla geçer.

herkes yazıyor veya yazmıştır bende birşeyler karalıyayım dedim.ilk önce hedefler arasında eleme turunun kısa tutulması kısır ekişme ve tartışmalara neden olmadan bitirilmesi gerektiğidir.birde en önemlisi daha öncede bahsedildiği gibi ruslar sadece kendi serverlerinden oyuncularla gelmediler başka ülke 2x lerindende oyuncu toplulugunu turnuvaya taşıdılar.dediğim gibi türkiye 2x eleme turunu kısa tutup diğer ülke 2x eleme serverlerindende turnuvaya oyuncu taşıyabilirsek aleyhimize olacaktır.

bunun için çalışmalar ve kaydolmalar varmı yokmu bilmiyorum ama geçen 2x elemelerinde macar2x indede oynamış biri olarak o serveri tavsiye edebilirim.yabancı serverde oynayıpta yada oynayacak oyuncu arkadaslar varsa burdan duyuru yaparlarsa bilinçli bir şekilde gidilmiş olacaktır.tekrardan avrupada türk oyuncuları adına başarıya endekslenmiş tüm oyuncu arkadaslara başarılar diliyorum

Hadi hayırlısı

Ama bu sefer nazdrovia değil Şerefe COF dememiz lazım

Üye Mr.Nonstop - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı COF Kemal Başer kullanıcısından alıntı Mesajı göster

THE COF

Öyle Bir Konuştun Ki Duygulandım.. ((:

Benim Avrupa Finalleri 2012 ' de Oynamaya Hak Kazanmış Bir Hesap'ım Var..

Ama Sadece Bu Konuşma İçin Oynayabilirim...

Geçen 3x ( T4 ) ' Den Baya Bir Tecrübem Var.. (:

Eğer Birliğinizde Banada Yer Varsa Gelebilirim.. (:

Bozkan73 ( Fatih ) Güneydoğu'da Oluşum Kuruyor Orayada Gidebilirim

Ama Bi Söyliyim Dedim..
    "Akıllı adam yarışmaz, böylece kimse ona karşı kazanamaz."

Lao Tzu.

Alıntı COF Kemal Başer kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    5 Sezondur Güneybatı hakimiyetimizi bilenler bilir. Bu defa yanımıza Rus düşmanı Almanları da alacağız, Portekiz, İspanyol ve Polonyalıların da ağzı yandı, bu diplomasiyi sağlayacak o dilleri bilen hata o ülkelerde yaşayan dostlarımız bu konu için hazırlandılar.

COF Birliği adına,

THE COF
    hemen hemen herkesi yazmışsın ama bir ülkeyi unutmuşsun.. o da bu oyunda tanıyıpta gurur duyduğum tek yabancı birlik Çekler.. yani KSN_MOD birliği.. neden gurur duyduğumu da oynayanlar az çok bilir.. bilmeyenler de WWcumuz murseb19 un profiline baksa bile yeterli olur..
    katılacaklara başarılar,umarım her şey bu sefer birlik beraberlik ile geçer..
    (2009) server13 - yildizimsisnsen / 9.speed 3x - ÖzhanCanaydın
    2011 Avr. 2x- yildizimsisnsen / ComX - Ozhancanaydin
    Only H Z Z

Bölge ne olacak. Öncelikle bunu seçmeliyiz.
    Bölge seçilsin ki yavaş yavaş kayıtlara başlayalım.

Bölge için erken diye düşünüyorum. Öncelikle diğer elemelerin olduğu forumlarda illa ki yazılacaktır nerelere ağırlıklı gidecekleri. Buna göre bir analiz yapıp asıl turnuvaya ona göre gideriz.

Elemelerde 3000 oyuncu gidecekse, her hesaba en az 2 kişi bakacaksa en az 6000 kişiye ihtiyaç var.

Kendi toparladığım oyuncular yeterince var. Ama oyunun en iyisi de olsak haddimizi biliyoruz.Daha fazla aktif oyuncu, birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var.

Biz türkiye elemelerinde güneybatıya yerleşeceğiz.Oyuncu adım THE COF olacak yine.COF Çatısında toplanacağız.

Turnuvaya gittiğimizde yine aynı çatıda, incelemelerimiz sonucunda seçtiğimiz bölgeye gideceğiz.

Elemenin son zamanlarında elemeye giden tüm oyunculara yazacağız hangi bölgeye gideceğimizi ve hangi saatte hesapları aktifleyeceğimizi.

Üye DehSet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Umarım Stratejiler iŞe yarar Gerilla taktiğini ben tuttum ve umarım bu sefer ( abiii benim askerleri sana destek yollasam sen onları saldırıya Cıkarırmısın ) diye soran oyuncular olmaz ELeme serverinde yağma bol olacak ama turnuvada zırnık koklatmaz kimse ve ne varsa vahalardan onlarla yetilinecek ona göre şu yağma alışkanlığındanda vazgecilmesi lazım yağmasızda oynamayı öğrenmek lazım eğer oyunun ilk aşamalarında ayakta kalmak istiyorsak.. Birde Rusların en az 2-3 tane muhakkak multi hesapları vardı bizimde hileli oynamamız Şart maalesef bu bir gercek, COF Birliğini çok duydum çok methedildiniz Umarım sizde Göbeğinizin suyunu ALmazsınız Ben yine Orada QLaCam ...
    MEVLANA Der Ki ; Herşey üStüne gelip Seni Dayanamayacağın bir noktaya getirdiğinde , Sakın Vazgeçme . . ! İşte Orası Kaderinin Değişeceği Noktadır . . .

Üye

COF birliği ile aynı serverda oynadığımı hatırlamıyorum. ama söylenenler kulağa hoş geliyor.
    adi hayırlısı diyelim bekliyelim...
    AVRUPA TURNUVASI:
    !XYZ!
    AS ALWAYS

Toplam 30 Sayfadan Sayfa 1 12311 ... SonuncuSonuncu