Toplam 6 Sayfadan Sayfa 1 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 60 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hayvanus & K.Ç Savaşı

Thumbs up Hayvanus & K.Ç Savaşı

Hayvanusla Kç bir haftadır savaşıyor kçler iyi iş çıkardı bu hafta saturn merkez uçmuş. Ama ne yazıkki serverda kimse rapor paylaşmıyor. Kçler Hayvanusları tek tek bitircek gibi çünkü server başından beri tek savaşmayan ve en organize görünen ekip kç..

iki tarafada başarılar gnd

s1 = firar_55_gfb/s4 = serceray/s11 = adiyorebel (devir)/s4 = mustafa_55
    ...
    ts3 =
    bay e-ko

Alıntı serceray kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    tebrikler güzel bir rapor çok çakılan ordu sıfırlanan merkez çalınan tılsım var ama rapor paylaşan yok garip bir sw.

[/URL]

bende eski bir k.ç liyim bir gecede 150 merkeze girmiştik.k.ç nin olduğu serverda yani s3 te başka kimse kazanamaz oyunu.eğer o kadronun onda biri burdaysa yeterde artar eski birliğime başarılar diliyorum.
    CERMENBAŞI

Varsayılan valentino

http://travian-reports.net/tr/report...8f,496846923cd

Bu raporlarıda yeni gördüm. K.Ç den valentino iyi kesim yapmış.
    s1 = firar_55_gfb/s4 = serceray/s11 = adiyorebel (devir)/s4 = mustafa_55
    ...
    ts3 =
    bay e-ko

Alıntı serceray kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    http://travian-reports.net/tr/report...8f,496846923cd

Bu raporlarıda yeni gördüm. K.Ç den valentino iyi kesim yapmış.
    İki tarafıda tebrik ederim.

[/URL]

Mail Adresini Henüz Onaylamamış

K.Ç ler s3teki en iyi birlikti ben bıraktığımda... Gercekten oyun anlayısları süper. HaYVaNuS lara gücsüz demekte yakısmaz. İyi olan kazansın.

Birlik adına resmi açıklama yapma yetkim yok ama Hayvanus birliğinden yaklaşık 40 kişi hesabını silmeye almıştır, şahsım adına köyümü silme sebebim 5 köye organize saldırı planlandığında 4 köye gönderilen 21 balta sallayan yağma yapıp gelirken(tek bir savunma askeri bulunmazken) 5. köydeki gerçek saldırıda 300k asker bulunuyor, bunun bir defa denk gelmesi büyük bir başarıdır tebrik ederiz (profillerde bunu tebrik de ettik), 2. kez olursa şüphe duyarız ama savaşmaya devam ederiz, 3. kez aynı durum meydana gelirse ve öncesinde ALBAYRAK birliği yöneticilerinin de aynı şekilde oyunu bırakmışlarsa ve bitmedi bir tane Multihunter Kötü Çocuklar birliğine yardım ettiği için oyundan ihraç edilmişse artık oyun oyun değil emek ve para hırsızlığına dönüşmüş demektir, bu güne kadar emeğimizi ve paramızı çaldınız bundan sonra çalamayacaksınız...

bu onurlu duruşu sergileyen tüm dostlarıma saygılarımı sunuyorum...
    kqdir tarafından (05-12-2011 Saat 10:01) değiştirildi.
    KqDiR

Alıntı kqdir kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Birlik adına resmi açıklama yapma yetkim yok ama Hayvanus birliğinden yaklaşık 40 kişi hesabını silmeye almıştır, şahsım adına köyümü silme sebebim 5 köye organize saldırı planlandığında 4 köye gönderilen 21 balta sallayan yağma yapıp gelirken(tek bir savunma askeri bulunmazken) 5. köydeki gerçek saldırıda 300k asker bulunuyor, bunun bir defa denk gelmesi büyük bir başarıdır tebrik ederiz (profillerde bunu tebrik de ettik), 2. kez olursa şüphe duyarız ama savaşmaya devam ederiz, 3. kez aynı durum meydana gelirse ve öncesinde ALBAYRAK birliği yöneticilerinin de aynı şekilde oyunu bırakmışlarsa ve bitmedi bir tane Multihunter Kötü Çocuklar birliğine yardım ettiği için oyundan ihraç edilmişse artık oyun oyun değil emek ve para hırsızlığına dönüşmüş demektir, bu güne kadar emeğimizi ve paramızı çaldınız bundan sonra çalamayacaksınız...

bu onurlu duruşu sergileyen tüm dostlarıma saygılarımı sunuyorum...
    Merakımdan soruyorum, oyunu mu bırakıyorsunuz yoksa sadece bu serverdaki hesapları mı?

Alıntı rssdyy kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Merakımdan soruyorum, oyunu mu bırakıyorsunuz yoksa sadece bu serverdaki hesapları mı?
    kendi adıma t4 versiyonu pretesto ediyorum ve devam etmiyorum ama diğer arkadaşlar x2 de devam edecekler ts3 ten çok daha iyi bir kadro olacak...

yöremizde esnaf kardeşlerimizin bir sözü var: " müşteri bana bir kez lazım değil" diye oyun kaliteli ve rekabete açıksa milyonları peşinden sürükler, ama kaliteli değil ise üçbeş avare ile oynanır....bütün serverlerdeki iyi oyuncuların teker teker oyunu bıraktığını takip ediyoruz... inşallah travian yönetimi hatalarından vazgeçip oyunu tamamen paralı hale getirmekten vazgeçer... gerçekten oyuna emek verenlerinde başarılı olabileceği gerçek rekabet ortamını tekrar hazırlar...
    KqDiR

Toplam 6 Sayfadan Sayfa 1 123 ... SonuncuSonuncu