Toplam 7 Sayfadan Sayfa 1 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 62 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ayakta yolcu alınmamalı

Üye Breaking Dawn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Varsayılan Ayakta yolcu alınmamalı

Geçen gün minibüs ile okula gidiyorum bir hayli kalabalık. Durağım geldi tam ineceğim zorlanıyorum kalabalık zaten minibüs. Şöfor minübüsü tekrar harekete geçirdi ki tam o sırada ayağımı dışarı atıyordum. Ve atamamla kendimi yerde buldum. Ön koltukta oturan öğrenci camdan bana baktı ani bir boşlukla ayağa kalktım ve ''Tamam ya tamam' dedim . az kalsın çanak gidiyordu bu yolla ayağını kırmayı başarmıl arkadaşlarım var. Ve birşeyi hatırlatıyorum MİNİBÜS VEYA OTOBÜSLERDE HER NE İSE AYAKTA YOLCU ALINMAMALI. AVRUPADA BÖYLE.
    uğruna dertlere düştüğüm sevgili / bir başkasına tutulmuş o da dertli
    derdimin dermanı kendi derdinde /
    hekim hasta olunca kime gitmeli?
    ömer hayyam

B.E
    Guest

Alıntı Breaking Dawn kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Geçen gün minibüs ile okula gidiyorum bir hayli kalabalık. Durağım geldi tam ineceğim zorlanıyorum kalabalık zaten minibüs. Şöfor minübüsü tekrar harekete geçirdi ki tam o sırada ayağımı dışarı atıyordum. Ve atamamla kendimi yerde buldum. Ön koltukta oturan öğrenci camdan bana baktı ani bir boşlukla ayağa kalktım ve ''Tamam ya tamam' dedim . az kalsın çanak gidiyordu bu yolla ayağını kırmayı başarmıl arkadaşlarım var. Ve birşeyi hatırlatıyorum MİNİBÜS VEYA OTOBÜSLERDE HER NE İSE AYAKTA YOLCU ALINMAMALI. AVRUPADA BÖYLE.
    Türkiyede bazı illerde de öyle. Nüfus fazla olunca İstanbul gibi yerlerde ne kadar çok sefer koysan da yetmiyor. Örnek: Mecidiyeköy metrobüs istasyonu. 1 anda 3 metrobüs gelir yine insanlar içi içe otobüstedir. 15sn sonra 1 tane daha gelir yine içi içe 1dk sonra yine gelir yine iç içe. 30sn sonra yine gelir yine iç içe...

Alıntı B.E kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Türkiyede bazı illerde de öyle. Nüfus fazla olunca İstanbul gibi yerlerde ne kadar çok sefer koysan da yetmiyor. Örnek: Mecidiyeköy metrobüs istasyonu. 1 anda 3 metrobüs gelir yine insanlar içi içe otobüstedir. 15sn sonra 1 tane daha gelir yine içi içe 1dk sonra yine gelir yine iç içe. 30sn sonra yine gelir yine iç içe...
    2 katlı otobüsler olsa? Devletin görevi halkın huzurunu ve refahını sağlamak değil mi ? Hemde bu iki katlı otobüsler bir türk firmasına verilebilir ve paramızda dışarı çıkmamış olur. neyse..
    ömer hayyam

B.E
    Guest

2 katlı otobüsler olsa? Devletin görevi halkın huzurunu ve refahını sağlamak değil mi ? Hemde bu iki katlı otobüsler bir türk firmasına verilebilir ve paramızda dışarı çıkmamış olur. neyse..
    2 katlı da kurtarmaz. Üsküdar-Ümraniye seferleri genellikle 2 katlı olur. 15dkda bir geçer. Sabah işe gitme vakti onların içine bakma bile. Merdivende bile insanlar olur.

3 katlı olsa?

B.E
    Guest

Alıntı mcantalya kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    3 katlı olsa?
    Bence 3 katlı metro olsun. 3 tane üst üste tünel olsun. Onlardan da metro. Hem çok havalı hem çok rahat hem de işe yarar. Tek sıkıntı onu yapmak.

Yok ya 3 katlı da ne demek bize 13 katlı lazım... Ev mi bu beyler 2 katlı 3 katlı
    S1--S2--S3--S4--S5--S6--S7--S8--S9--S10--S11--S12--S13--S14--S15--S16--S17--S18--S19
    Kimsenin zoruna gitmesin arkadaş yukarıda yazan tüm serverların No:1 ---> hicretyolu <---

Alıntı deneyseti kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Yok ya 3 katlı da ne demek bize 13 katlı lazım... Ev mi bu beyler 2 katlı 3 katlı
    bkz.

-Hamdi aşkım sen bana bizim ev 2 katlı demiştin bu ne böyle 4 katlı
    -aşkım yoldan otobüs geçiyor bizim ev yolun karşısında.
    ömer hayyam

Üye Suzie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Para ? .....
    3x.DarkRai

Sankilim biri espri yaptı.
    S1--S2--S3--S4--S5--S6--S7--S8--S9--S10--S11--S12--S13--S14--S15--S16--S17--S18--S19
    Kimsenin zoruna gitmesin arkadaş yukarıda yazan tüm serverların No:1 ---> hicretyolu <---

Toplam 7 Sayfadan Sayfa 1 123 ... SonuncuSonuncu