Toplam 991 Sayfadan Sayfa 991 İlkİlk ... 491891941981989990991
Toplam 9906 adet sonuctan sayfa basi 9,901 ile 9,906 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Avrupa Turnuvası Saldırı Ve Savunma Raporları

Uye Rutbesi

yeni eleme serveri açılıyor katılacaklara başarılar dilerim.

Haberler

2012 Turnuva Eleme Serveri Başlıyor! 2x Turnuva (T4) eleme ön kayıtları başladı.

...daha geniş bilgi

Alıntı ardesen_1907 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    ama yine tekrarlıyorum bir yanlışlık yapıldıysa bu yanlışı bir kaç kişinin üstüne yıkmak doğru değildir..
    Benim bu arkadaşın yazdıklarını görene kadar ne bu konuları açmaya nede buraya birşeyler yazmaya niyetim yoktu her ne kadar tartışılsada bence turnuvaya iyi bir kadroyla katıldık yapamadığımız tek şey iletişimdi bir noktadan sonra yabancılarla bile kurabildiğimiz iletişimi kendi aramızda kuramadık oyuna zaman ayırabilen çevresi geniş başkalarını yönlendirebilen oyuncuların oyunda kalması benim için ordudan askerden önce gelir ama organizasyonu yapabilecek olanlar hesap silip üstünede dark durk diye atıp tutunca ....daha öncede yazdım herkesin wow ordusu basması gerekmiyor bazılarınında organizasyon yapması gerekir aynı bölgedeki birliklerin yönetim kadrosundaki oyuncuların bile birbirinden habersiz olması bizi bu hale getirdi herşeyi tek elden götürenlerde hesap silince....

Ben derimki şu saatten sonra tekrar turnuva oynanacaksa tüm serverlarda yazılıp çizilmeli gerekiyorsa normal serverlar ikinci plana atılmalı şimdiden kendine güvenen ben bu zamanı bu oyuna ayırabilirim diyebilen belli sayıda oyuncu belli bir strateji doğrultusunda planlamaya başlamalı t4 paranın çok harcandığı bir sürümmüş egolar unutulup anlaşılıp gerekirse eleme serveri boyunca altın kullanılmayacak şekilde oyun sonlandırılmalı her oyuncu turnuvadaki raporlara bakıp ne yapıp ne yapamayacağına karar verip ona göre baştan yolunu çizmeli

Buraya iş bittikten sonra yazıp çizen buyursun organizasyonu yapsın günü gelince bana ne düşerse gık dersem rus olayım

Üye ezop-TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yeni turnuva başlıyor arkadaşlar ben ezop-TR ismiyle - - bölgesinde açmayı düşünüyorum siz ne yapacaksınız?
    '' TRAVİAN TOURNAMENT 2012 -,- BÖLGESİ ezop-TR ''

Üye FRİNGE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı endi kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Nasıl yoktu silen sildi hesabını bırakanlarda ayrı bir furyaydı 4 farklı hesapta vardım sen ne anlatıyorsun
    ben seni kastetmedim zaten. ..
    Ama sen Turnuvada olabilirsin de burada tartıştığın zaman kime ne kazandıracaksın hala birbirimizi yiyoruz .. elin oğlu geldi 8 ww aldı diğerlerini de sıfırladı biz hala şöyleydi böyleydi deyiz..
    bırakalım bu işleri artık birleşme zamanı..

bakın turnuva t4 olacakmış demekki ww lar 0/0 koordinda olacak hadi parçalanalım gene elemelerde girelim ww sevdasına düşelim savaşalım kim çok kesti, kim tokmakçı derdine düşelim sonrada turnuva başlayınca gene 300 lere kaçalım..
    bu sefer 300 lere gidince oyunu baştan kaybediyorsun 100 saat mesafeye wow almaya gideriz artık...

Üye FRİNGE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yanlış anlayan olabilir diye yazıyorum başlayan turnuva Türkiye elemeleri ..
    Avrupa Turnuvası gene Eylül ekim aylarında olur..

Üye Gibb10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaşlar konuyu kilitliyorum.
    Yavaş yavaş yeni serverımız için başlıklar açılmaya başlayacaktır. Eskiler kömürlüğe

Yeni turnuvada şimdiden herkese başarılar.

Gibb10
    Düşünmeden konuşmanın cezası sonradan düşünmeye mahkûm olmaktır...
    -Edward Gibbon
    Herşey başladığı yere... :]

Toplam 991 Sayfadan Sayfa 991 İlkİlk ... 491891941981989990991