Toplam 4 Sayfadan Sayfa 1 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 40 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: WoW Tebrikleri [Server 11]

Banned

Varsayılan WoW Tebrikleri [Server 11]

Merhaba,

Başta WOW kuran ekip olmak üzere, tüm s11 oyuncularımızı tebrik ederiz.

Tebriklerinizi bu başlık altında yapabilirsiniz.

Önemli Not: Şifre paylaşımı yasaktır. Bu konuya dikkat etmeniz önemle duyurulur.

Herkes bu serverdan o kadar bıkmış ki wow biter bitmez kayboldular ortadan

yok yok burdayız
    yeni sayfada bir daha tebrik edelim
    tebrikler

http://travian-reports.net/tr/report/388429a8765

ayrıca casus arkadaşlarıda tebrik ederiz

yav wow kurulsa ne olur kurulmasa ne olur. wow istense bundan 4 ay önce son-bk tarafından baltalı horse a kurdurulurdu. Bana kalırsa hiç önemi olmayan bir şey yani asıl olan gçsterilen sağlam duruştu ne yazık ki devamı gelmedi herşey aynı tas aynı hamam devam ediyor.

s11 i hep son ve bknın domine edip sonrada wowdan vazge.tiği bitmesin diye elinden geleni yaptığı server olarak hatırlayacağım . BRAVO SON-BK BRAVO GÖZÜNÜ KIRPMADAN WOWUNU SİLENLER- EDİ(BUNU YAZALIMDA YANLIŞ ANLAŞILMA OLMASIN 12 WOWCUYA TEBRİK O ZAMAN )

wowuda kim durduysa artık mutlu olsun artık aç kalmazsın bu zaferden sonra
    ???? tarafından (30-04-2011 Saat 19:34) değiştirildi. Sebep: edi hesabını tebriklerden çıkarmak:)

Alıntı ???? kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    yav wow kurulsa ne olur kurulmasa ne olur. wow istense bundan 4 ay önce son-bk tarafından baltalı horse a kurdurulurdu. Bana kalırsa hiç önemi olmayan bir şey yani asıl olan gçsterilen sağlam duruştu ne yazık ki devamı gelmedi herşey aynı tas aynı hamam devam ediyor.

s11 i hep son ve bknın domine edip sonrada wowdan vazge.tiği bitmesin diye elinden geleni yaptığı server olarak hatırlayacağım . BRAVO SON-BK BRAVO GÖZÜNÜ KIRPMADAN WOWUNU SİLENLER

wowuda kim durduysa artık mutlu olsun artık aç kalmazsın bu zaferden sonra
    wow u kuran edi degilmi. hani sonlar wowunu sıfırlamıştı oda oyunu bırakıp pardon wow ları silenler yani 13 wowcudan biri deilmiydi .bende kendimi balık hafızalı sanıyordum. ne çok şey hatırlıyormusum)))))))))))

Alıntı bahriyeli89,3 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    wow u kuran edi degilmi. hani sonlar wowunu sıfırlamıştı oda oyunu bırakıp pardon wow ları silenler yani 13 wowcudan biri deilmiydi .bende kendimi balık hafızalı sanıyordum. ne çok şey hatırlıyormusum)))))))))))
    ustat kimse kim wowu kuran farketmez. ben bu serverda hiç bir zaman ne sonda nede bkda bulunmadım. yalnız gördüğüm şey son istediğini yaptı eğlendi yıktı serverı domine etti istese wowu çok rahat kurardu bunu hepimiz gördük. sonrasında travianın bir ayıbı sonucu silip gittiler edide sanırım o dönemde silmekten vazgeçmesinler diye sildi wowunu sonradan alır kurarım diye şaka tabii de şimdi burada saçma saçma yok sen hakkettin zaten falan yazmışlar lem nereye hakketti hesap silmelerden önce sıfırlanmış wowu ile nal topluyordu. normal şartlardan esamesi okunmayacak mustang hesabı wow kurmuş çıkıpta hakkettin falan benim garibime gitti sadece.

Burada wowu kuranların bile sıkıldığını düşünüyorum zaten kendi adıma 2009 da başlamış be server uzun lafın kısası bu wowu tebrik mebrik etmeyeceğim bunun mustangla ilgisi yok tabii kim kursa etmeyecektim çünkü başkalarının elinin tersiyle ittiği wowu 4 ayda kurmak bana göre bir hiç. 800 hesap aktifdi sanırım en son bunun büyük çoğunluğununda multi olduğunu bir kişinin 3-4 hesaba baktığını ben biliyorum toplasan 200 kişinin olmadığı serverda wow kursan ne olur kurmasan ne olur..

haa tabii ilerki servarlarda ben s11 de wow kurdum diye böbürlenecekler durumu bilmeyenlerde bir şey yapıldı sanacak bu kadar basit işte bana göre

HA SON OLARAK O TEBRİK KISMINI DEĞİŞTİRDİM YUKARDA OKURSUN DEDİĞİN GİBİ YANLIŞ BİR TEBRİK OLMUŞ ÇOK DİKKATLİSİN

s11 in bittiğini de gördüm ya 100 yaşıma kadar yaşarım artık
    Brucella

Merhaba wow kuran ekibi ben ve sonbk62 ekibi olarak tebrik ederiz. Burada birşey soylemek istiyorum. Bu serverda bence herkes kazandı bizim kazancımız ise red army'den gelip tüm yanlış düşüncelerin aksine büyük bir mucadele ile wow'u 1. iken silme cesaretini ve mertliğini cümle aleme göstermek oldu. Burada oynayan tüm s11 ailesine teşekkür ediyorum umarım birgün bu yiğit insanlarla beraber oluruz diyede ümit ediyorum...

s11 de wow u sılenler sonra hepsl gerı geldı bır sekılde oynadı onları nıye kımse anlatmıyor arkadaslar
    tebrıkler mustang hesabında oynayan arkadaslara cok emek verdıler kolay deıl s11 gıbı bır serverde wow kurmak

Toplam 4 Sayfadan Sayfa 1 123 ... SonuncuSonuncu