Toplam 5 Sayfadan Sayfa 1 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 42 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ñogay - manas savaşı

Varsayılan ñogay - manas savaşı

Uploaded with ImageShack.us
    Bombacı Mülayim - Fatih (bozkan73)

isomax tarafından (08-04-2011 Saat 00:21) değiştirildi.

isomax tarafından (08-04-2011 Saat 00:37) değiştirildi.

Üye denizci07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı isomax kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    ..................
    ney savaş mı çıkmış?

Kaptan, Dalgalı denizde belli olur.

Alıntı denizci07 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    ney savaş mı çıkmış?

Az kaldı biticek

Alıntı isomax kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Az kaldı biticek
    yazık gerçekten üzlüyorum bölgede tip savaşlar olmasına . evet oyun savaş oyunu ama 60 kişilik bir birliğin 3-4 tane hayalperest tarafından yanlış işlere sürüklenip haybeye yıkılması üzücü olacak.

Manas birliği hayalci olduğunu kendide biliyor bana göre. birlik profilindeki yazıya bakınca anlaşılıyor ki : biz yıkılacağız anladık acaba 1-2 birliği kandırıp yanımıza çekersek kurtulabilir miyiz.

ayrılıp giden kendileriyken bölgede nifak tohumu sokanlar var vs zırvalama

neyse bakalım benim manas oyuncularına tavsiyem yol yakınken bu saçma savaşı bitirip yuvalarına dönmeleridir. her halükarda yıkılacak olanların yanında yıkılmasınlar.

bu arada ayrılıp hemen siyah ve anadolu ile birleşim atmalarıda son nokta. gülerek izliyorum açıkçası

Alıntı ???? kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    yazık gerçekten üzlüyorum bölgede tip savaşlar olmasına . evet oyun savaş oyunu ama 60 kişilik bir birliğin 3-4 tane hayalperest tarafından yanlış işlere sürüklenip haybeye yıkılması üzücü olacak.

Manas birliği hayalci olduğunu kendide biliyor bana göre. birlik profilindeki yazıya bakınca anlaşılıyor ki : biz yıkılacağız anladık acaba 1-2 birliği kandırıp yanımıza çekersek kurtulabilir miyiz.

ayrılıp giden kendileriyken bölgede nifak tohumu sokanlar var vs zırvalama

neyse bakalım benim manas oyuncularına tavsiyem yol yakınken bu saçma savaşı bitirip yuvalarına dönmeleridir. her halükarda yıkılacak olanların yanında yıkılmasınlar.

bu arada ayrılıp hemen siyah ve anadolu ile birleşim atmalarıda son nokta. gülerek izliyorum açıkçası
    Saldıran tarafları tebrik ederim.Savunanları da tebrik etmek isteyeceğim ama....

Bu kadar güzel özetlenebilirdi.Sırf 1-2 tane çocuğun lafıyla birliği uçuruma sürüklüyorlar.Bu yapılan ve yapılmakta olan yıkımlardan NOGAY ın sorumlu olmayacağını daha evelden söylemiştik.Ne yazıkki o birlikte durmaya devam eden her arkadaşımızın yıkılma ihtimali vardır.
    Hatırlarsanız kendileri bile duramayacaklar demiştim görüyorsunuz.Kendi birliğinde duramayanlar mevcut.

Yakında yeni yeni raporlar eklenecek.Bu raporlara konu olmak istemeyen arkadaşlarımız için halen fırsat var.

Alıntı SwordFish kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Saldıran tarafları tebrik ederim.Savunanları da tebrik e**ek isteyeceğim ama....

Bu kadar güzel özetlenebilirdi.Sırf 1-2 tane çocuğun lafıyla birliği uçuruma sürüklüyorlar.Bu yapılan ve yapılmakta olan yıkımlardan NOGAY ın sorumlu olmayacağını daha evelden söylemiştik.Ne yazıkki o birlikte durmaya devam eden her arkadaşımızın yıkılma ihtimali vardır.
    Hatırlarsanız kendileri bile duramayacaklar demiştim görüyorsunuz.Kendi birliğinde duramayanlar mevcut.

Yakında yeni yeni raporlar eklenecek.Bu raporlara konu olmak istemeyen arkadaşlarımız için halen fırsat var.

Güzel düşüncelerin için teşekkür ederim yol yakınken büyük hataya düşmemiş oyuncuların emeklerinin yok olmaması için bizi seçmelerini bekliyoruz çünkü bizde günahsız emek sarfeden arkaşların emeklerini boşa çıkarırken üzülüyoruz ama malesef bunu yapmak zorundayız

takip ettiğim kadarıyla çok erken başlamış bir savaş.. biraz da hazırlıksız yakalanmalar da olduğu görülüyor raporlarda.. birde dikkatimi çekti daha 3 ay olmuş server başlayalı fakat hesap silenler o kadar çokki sanki WW dönemini yaşıyor sanacaklar s6da.. gerçektende bu kadar kısa zamanda 8.000 hesabın kalması bence düşündürücüdür..
    (2009) server13 - yildizimsisnsen / 9.speed 3x - ÖzhanCanaydın
    2011 Avr. 2x- yildizimsisnsen / ComX - Ozhancanaydin
    Only H Z Z

Toplam 5 Sayfadan Sayfa 1 123 ... SonuncuSonuncu