Toplam 5 Sayfadan Sayfa 1 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 46 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 1000atlı birliği

Varsayılan 1000atlı birliği

Efsane Atlı birlikleri tam kadro ts8 ve avrupa serverda yoluna devam etmektedir..

Tüm oyuncularımıza tekrar bizimle oldukları için teşekkür ederiz.
    1000ATLI sadece bu dijital platformda oyuncu olarak kayıtlı, birbirini tanımayan kişilerin sanal isimlerini veritabanında gruplayan bir başlıktan öte, gerçek bir birliktir. Temeli gerçek dostluğa dayanır, kişisel çıkar gütmeyen takım ruhu esastır. Bu oyun platformunun başlangıç ve bitişinden bağımsız olarak vardır.

Alıntı biyolog1 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Efsane Atlı birlikleri tam kadro ts8 ve avrupa serverda yoluna devam etmektedir..

vay vay vay

kimler gelmiş,ulaşım h.g

sana ve birliğine başarılar,

bu sene iddiamız yok,hadi iyisiniz
    2.dönem sped-redkit http://www.izlesene.com/video/trx-hoyt-ww-eylemleri/893280
    TR 2X-
    Karayip http://travian-reports.net/tr/report/3461736e059
    Avrupa 2x-Karayip http://travian-reports.net/us/report/143581161ff

Vay dostum hoş geldin, başarılar..
    Biz tam kadro yokuz ama tek tük takılıyoruz öle bakalım.
    Zurnacık (enver ) =)

Alıntı *serdar* kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    vay vay vay

kimler gelmiş,ulaşım h.g

aynen abicim bu serverdaki felsefemiz.. eğlenmek
    ( TheGUNNERS ) SON !

Alıntı undeba kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    aynen abicim bu serverdaki felsefemiz.. eğlenmek

1000atlı sayfası ama onlarda çok sonlular yazmış arkadaş
    Ulaş nerdesin gözümüz yollarda kaldı sensiz forumun da tadı yok,geldiğine göre artık forumun reytingleri tavan yapar
    1., 2., 3. ,4., 5, 6. dönem s8 latino +SON-
    http://i.hizliresim.com/0bX6XB.jpg

Alıntı latino kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Ulaş nerdesin gözümüz yollarda kaldı sensiz forumun da tadı yok,geldiğine göre artık forumun reytingleri tavan yapar
    yok be hacım. o geçen seneydi

ki ben oyunu bin tövbeler ederek bırakmış olmama ragmen kişileri bırakamadıgım için döndüm. hem bu serverda baya bi sonlu oyuncu -/- de 1000atlı ile birlikte. Bizim asıl hedefimiz avrupa orada bir çok oyuncumuzla oynuyoruz. orada sonu 1000atlısı yok biz varız. hepberaberiz.
    1000ATLI sadece bu dijital platformda oyuncu olarak kayıtlı, birbirini tanımayan kişilerin sanal isimlerini veritabanında gruplayan bir başlıktan öte, gerçek bir birliktir. Temeli gerçek dostluğa dayanır, kişisel çıkar gütmeyen takım ruhu esastır. Bu oyun platformunun başlangıç ve bitişinden bağımsız olarak vardır.

vay vay vay

kimler gelmiş,ulaşım h.g

başkanım nasılsın.
    dediğim gibi t4 ü merak ettik bi iki arkadaşlımız hesap açmış. o isimleri gören tüm atlılar hesap açmış

hal böyle olunca birden baktık ki tam kadro toplanmısız. maksadımız eglenmekti avrupa önplanda. amma velakin tüm arkadaşlar toplanınca eh dedik sonlara ayıp olmasın onlar yokken yabancıya gitmesin wow..

yok be hacım. o geçen seneydi

ki ben oyunu bin tövbeler ederek bırakmış olmama ragmen kişileri bırakamadıgım için döndüm. hem bu serverda baya bi sonlu oyuncu -/- de 1000atlı ile birlikte. Bizim asıl hedefimiz avrupa orada bir çok oyuncumuzla oynuyoruz. orada sonu 1000atlısı yok biz varız. hepberaberiz.
    Baya dediğin bence bir elin parmaklarını geçmez ama dediğin gibi bizim de asıl hedefimiz avrupa,buraya ise hem eğlenmek hem de avrupada t4 kullanılma olasılığına karşı t4 ü tecrübe etmek için geldik ama tam kadro değiliz senin de gördüğün gibi,s8 de 3. wow dan sonra artık bir kısım arkadaşımız travianı hepten bıraktı,bir kısım arkadaşlarımız ise avrupa turnuvasına kadar kendini nadasa aldı,bir kısım da bizim gibi burda oyanlıyor işte.Ben de geçen s8 bittiğinde bırakıcaktım ama avrupa turnuvasını duyunca o kadar yıl travian oynayıp da turnuva oynamadan bırakırsak ayıp olur dedim Turnuvada hepberaberiz inş,umarım bölge konusunda anlaşılır da her birlik kafasına göre bir yerde açmaz,orda birlikte olursak güçlü oluruz orası kesin,bölgelere dağılırsak fazla şansımız olmaz.
    1., 2., 3. ,4., 5, 6. dönem s8 latino +SON-
    http://i.hizliresim.com/0bX6XB.jpg

başkanım nasılsın.
    dediğim gibi t4 ü merak ettik bi iki arkadaşlımız hesap açmış. o isimleri gören tüm atlılar hesap açmış

hal böyle olunca birden baktık ki tam kadro toplanmısız. maksadımız eglenmekti avrupa önplanda. amma velakin tüm arkadaşlar toplanınca eh dedik sonlara ayıp olmasın onlar yokken yabancıya gitmesin wow..

iyidir çok şükür,

benimde niyetim yoktu pek s8 de oynamaya ama SON-D ki arkadaşlar birlik kurup başkan kısmını boş bırakınca dayanamadım,kinnefret yani hasanla ortak bi hesap açtık takılıyoz işte

ulaş avrupada hepberaber olucaz,e malum gavura karşı savaşıcazda,
    -/- de hesap açma gibi bi yanlışa düşmeyin,geneli +/+ ve +/- de açıcak,yani bi bölgede 7500 oyuncu olacağını düşünüsen -/- de hesap açacak türk oyuncu sayısı 200 ü geçmez diye düşünüyorum,7500 yabancı içinde 200 türk,yani zor

sen şimdi biz zoru severiz diceksin ama avrupada türk gördükleri zaman hemen yıkmaya çalışıcaklar.

naçizana fikrimi paylaştım,3 kere yabancı serverlarda oynadım,az çok bilirim türk düşmanlığını.

sevgiler
    saygılar
    2.dönem sped-redkit http://www.izlesene.com/video/trx-hoyt-ww-eylemleri/893280
    TR 2X-
    Karayip http://travian-reports.net/tr/report/3461736e059
    Avrupa 2x-Karayip http://travian-reports.net/us/report/143581161ff

Üye Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uzaklaş, Yoksa sana dokunurum! Yoksa yasak tanimam! Günahkâr olurum, Günahim olursun..!

vay vay vay

kimler gelmiş,ulaşım h.g

Alıntı Death Note kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Vay dostum hoş geldin, başarılar..
    Biz tam kadro yokuz ama tek tük takılıyoruz öle bakalım.
    Zurnacık (enver ) =)
    Alıntı latino kullanıcısından alıntı Mesajı göster

Bak hele bak, SON lar yokmus Hepiniz burdasınız işte Ben yokum bu arada, en azından bu garanti
    Jübile yaptım Sadece FORUM
    "Tamam biliyorum, Kimse 4x4'lük olamaz, En azından 4x3'lük olmayı deneyin" Oda olmadı 2 dakika insan taklidi yapın

Toplam 5 Sayfadan Sayfa 1 123 ... SonuncuSonuncu