Toplam 6 Sayfadan Sayfa 1 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 56 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 300kaos'ta neler oluyo

Varsayılan 300kaos'ta neler oluyo

300kaos birliklerinde birşeyler olmaya başladı bu bir çözülmemi yoksa yeniden şekillenmemi bilgisi olan varmı ?

evet öle oldu

Banned

deliler aklınızı aldı normaldir

Banned

biz deliyiz biri bizi durdursun

hueuheuhehuhue

Banned

Alıntı 00sincan00 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    300kaos birliklerinde birşeyler olmaya başladı bu bir çözülmemi yoksa yeniden şekillenmemi bilgisi olan varmı ?
    Neler oluyor hayatta...

Banned

dostum sizi durdurmak için son haraketim havada kaldı biliyormusun hani bir şeyi ezmek için ayağının altına alırsın ya işte öyle oldu ayağımı kaldırdım yanliz indiremedim anlata bildimmi yani deliler nesıl oldu ateş kes oldu anlamdım ama bir sıkımlık canları kaldı diyebilirim. sonradan çıkıpta fırsatçılar gibi savaşın yarısından sonra dahil olmak ancak size yakışır kasırga saldırı gücü deliler feke gücü ))) bir yere yazarken akıllı yazınki bizde onay verelim

Alıntı tranusta kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    dostum sizi durdurmak için son haraketim havada kaldı biliyormusun hani bir şeyi ezmek için ayağının altına alırsın ya işte öyle oldu ayağımı kaldırdım yanliz indiremedim anlata bildimmi yani deliler nesıl oldu ateş kes oldu anlamdım ama bir sıkımlık canları kaldı diyebilirim. sonradan çıkıpta fırsatçılar gibi savaşın yarısından sonra dahil olmak ancak size yakışır kasırga saldırı gücü deliler feke gücü ))) bir yere yazarken akıllı yazınki bizde onay verelim
    dostum kim olduğunu bilmiyorum ama yanlış düşünüyorsun deliler fake gücü falan değil en az kasırga kadar saldırı gücüdür bunu bu gece yıkımlarımızla ispatladık

Banned

yakında ne delı nede 300 kalıcak suan zeroları yıkıyoz savasmayın bız gelıyoruz askerınız kalsın

Banned

Alıntı TOYTONN01 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    dostum kim olduğunu bilmiyorum ama yanlış düşünüyorsun deliler fake gücü falan değil en az kasırga kadar saldırı gücüdür bunu bu gece yıkımlarımızla ispatladık
    evet benim bu gece gördüğüm tek kişiden 36 fake idi))) birde kasırga var tabiki evet muhteşem kalabalıklar askerleride cok yanlız savunmada zayıflar bunuda kabullensinler

Alıntı tranusta kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    evet benim bu gece gördüğüm tek kişiden 36 fake idi))) birde kasırga var tabiki evet muhteşem kalabalıklar askerleride cok yanlız savunmada zayıflar bunuda kabullensinler
    dostum aslında biz şuana kadar sadece eğlendik. savunmamızı beğenmemişsin aslında saldırı bile yapmadık. gerektiğinde nasıl savunma yapılacağını da gösteririz tüm travian okullarında ders olarak okutulur, DEMEDİ DEME...

Toplam 6 Sayfadan Sayfa 1 123 ... SonuncuSonuncu