Toplam 6 Sayfadan Sayfa 3 İlkİlk 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 56 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 300kaos'ta neler oluyo

Alıntı SaLLa kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    temem temem konuş ama boş boş geyik yapanlarla konuşma

napayım kimse benle konuşmuyor..acaba bende mi boş boş geyik yapanlardanım

Banned

Alıntı TuVaReQ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    usta iş niye dönüp dönüp aynı yere takılır oldu anlamadım..biz server başından beri savaşın içindeydik evellah herkesi de yıktık sonra ortada hiçbir şey yokken yeni birleşmiş olan 300tmkaos bize bazı şartları yerine getirmezsek savaş açacağız dedi..eyvallah dedik bi siz eksiktiniz buyrun dedik..o zaman için fırsatçı olduklarını düşündük ama oyundur hakaret etmek gibi olmasın dedik.sonra saldırdınız saldırılarınızın %70 i çakıldı s.sencer çok zarar gördü..sizin fırsatçılığınızı değerlendirip 300tr a ve 300tr b ismini alan ve sadece yıkımlarını sizin sayenizde 1 ay erteleyebilen bu iki birlik the rome mustok ve kingakrep e çok zarar verdi..bana saldırıya gelen eser_ ve atamınyurdu gümledi..arkadan gelen mancınıkların 1 i hariç hepsini kestim..tek büyük zararım2 tarlamın seviyesi 2 şer seviye indi..birleşme teklif ettiniz kabul etmedik..2. saldırılarınızda ilkine göre saldırı gücünüz çok zayıflamıştı ve gelen saldırılarınızın %90 ınını kestik.sonra sizlerden ateşkes teklifi geldi 300tr a yı ve b yi bize verirseniz olur dedik..sizde olur dediniz..bizim şimiz onlar ileydi sizden sadece çölaslanı na saldırı çıkardık o da cvp olsun diyeydi..çünkü biz yan köylere saldırmayız çölaslanının yan köylerinden 4500 civarı nufus aldık..öncelikle ayağını kaldırıp indirecek kadar zayıftık da hatta ayağını kaldırmışken niye indirmedin diye sormazlar mı adama..olmadık iftiralar attınız yok bunları başkaları destekliyor diye..bizim bu oyunda en başından beri en iyi dostumuz olduğunu söyleyen kasırgalara sorun biz hiç onlardan destek istedik mi..hatta kendileri bize destek vermek isterken biz geri çevirdik mi çevirmedik mi..eğer siz bir daha gelseydiniz yok olup gitmekten korktunuz.kimse martaval okumasın..daha söyleyebileceğim çok şey var ama ilk seferde bu kadar kafanızı şişirmeyeyim..ayrıca sadece ilk saldırı dalgasının videosunu hazırlıyor arkadaşlar bu kadar iddialı konuşmanıza cevaben onu da buraya koyarız inş herkes görür..sizin ilk 30 daki 15 20 birliğinizin yapamadığını biz nasıl yapmışız..eğer bizim yaptığımız savunmanın yarısını yapabilseydiniz..inan tebrik ederdim sizi..
    evet kardeşim saldırılarımızı kestiniz yanlız kasırgadan bir açıklama var biz onları desteklemesydik dayanamazdı diye bunu yönetimden duydum ve biri daha buraya yazdı bizim defansla metem savunldu diye bunlarıda geçelim yönetimde ben aktif olmam daha yenidir 300ler sizinle anlaşmıştır doğrudur savaş kararı almıştır oda doğrudur bunlardan benim haberim yok olsa idi yada ozaman ben sözü geçen biri olsa idim bu hatalar olmazdı sen çölaslanıyla görüşmüşsün karaktesiz biri ile ancak bu kadar oynanır ne olacak onun sattığı adam sayısı fırıncının günlük sattığı ekmek sayısıyla aynı son söz bizler oyunu oynadık zevkini aldık savaştık savunduk tek hatamız dostumuzu seçememiş budur sizlere oyunda başarılar dilerim

Alıntı tranusta kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    evet kardeşim saldırılarımızı kestiniz yanlız kasırgadan bir açıklama var biz onları desteklemesydik dayanamazdı diye bunu yönetimden duydum ve biri daha buraya yazdı bizim defansla metem savunldu diye bunlarıda geçelim yönetimde ben aktif olmam daha yenidir 300ler sizinle anlaşmıştır doğrudur savaş kararı almıştır oda doğrudur bunlardan benim haberim yok olsa idi yada ozaman ben sözü geçen biri olsa idim bu hatalar olmazdı sen çölaslanıyla görüşmüşsün karaktesiz biri ile ancak bu kadar oynanır ne olacak onun sattığı adam sayısı fırıncının günlük sattığı ekmek sayısıyla aynı son söz bizler oyunu oynadık zevkini aldık savaştık savunduk tek hatamız dostumuzu seçememiş budur sizlere oyunda başarılar dilerim
    ben bu konuda birşey biliyorum desem yalan olur.bana destek olarak diğer birliklerden tek gelen zero nun altbirliklerinden birinden 30 proteryandı ve işin garibi ben böyle bir talepte de bulunmamıştım anladığım kadarıyla bana yapılan saldırıların raporlarını profilime koymuştum mh uyarınca silmiştim galiba profilimi görüp yollamıştı desteği de..ama kasırga bizde destek verdik diyorsa doğrudur zaten böyle birşey olmasına da hiç şaşırmam daha önce iki taraf da birbirini geri çevirmedi çünkü uzun zamandır bir arkadaşlık var ortada fakat biz desteklemesek dayanamazlardı lafı ne kadar doğru eğer ortada böyle bir laf varsa ne kadar gerçektir tartışılır..300 lerle savaş başlaması bizim dahilimiz dışındaydı ama ateşkes kararı verilirken çölaslanı bu kararı tek başına vermedi bütün birleşmelerinin başkanları ve bizim yönetimimizle toplantı yapıldı tartışıldı ateşkes yapılmasına karşı çıkan birkaç kişi olsa da çoğunluk ateşkes yapmayı tercih etti..bireysel alınmış bir karar değildi bu..tekbir kişiyi günah keçisi ilan etmenin de mantığı yok.işte bu yüzden de savaş bitmese şöyle olurdu demek de bu yüzden anlamsız geliyor.sonuçta çoğunluk kararıydı..iyi dileklerin için teşekkür ederim sana da iyi oyunlar
    TuVaReQ tarafından (07-12-2009 Saat 17:15) değiştirildi.

Banned

Ben deliler birliğinin en son yetkili kişisiyim. Her ne olursa yada olacaksa mutlaka haberi olan kişi benim. Biz kasırga birliğinden tek bir tane askeri destek almadık bunu her kim söylemişse sadece yalan söylemiştir. Bunun dışında bir gerçeklik var o da şudur bir çok kasırga oyuncusundan msjlar almıştım o dönemde savunma lazım mı atalım yada saldırılarınıza elimdeki tüm askerlerle destek verelim vs. diye msj yazan arkadaşlar oldu ki bu msjlar bize çok büyük bir moral oluyordu ama her kim msj yazdıysa tşk edip geri çevirdim. Birde o dönemde zero birliği ile birleşime gidildi. Bir yöneticimiz onlardan bir yere savunma talebinde bulunmuş gelen cvp bizde saldırı alıyoruz olmuş ki ben o destek isteyen yöneticiye kızmıştım bir süre sonrada onlar benden destek istemişlerdi bende utansınlar diye ally geçip herkes mutlaka göndersin demiştim. Biz o dönemde tüm savunmaları kendi öz kaynaklarımızdan temin ettik bunun nedenide şudur herhangi bir Bindeli birliğinde herkes birbirini tanıyor seviyor ve sayıyor bir dünya saldırı aldım ben sadece 2 kere ally geçildi bana destek için onun dışında her saldırı aldığımda destek askeri olduğu için kendisine rapor gelen kafasına göre yine gönderdi yani böyle bir oluşumun parçasıyız. Biz sadece sizinle savaşmadık sonradan kurulan bir birliğiz ve buna rağmen bölgemizde bulunan bir sürü güçlü birliği savaşarak dağıttık ve bölgeyi ele geçirdik zaten bizi kenetleyende sürekli savaşta olmamız oldu ben buna güvenerek wowda en iddialı birlik olarak Bindeli birliklerini görüyorum.

Metem saldırısına gelince o sırada hem ona hem bana organize saldırılar geldi bende her gelen çakıldı meteme daha ağır saldırılar geldiği için bir şekilde savunma aşıldı ama biz zaten oraya saldırı geleceğini biliyorduk orası bir nevi size tuzaktı ve o tuzağa düşmüştünüz işin halen yadırganacak kısmı ise o yediğiniz tuzağı övünç kaynağı saydınız... Başarısızlıkla övünmek doğru birşey değildir.

Banned

SaLLa yazdı:

düşünmen yeterli, bizimde bir yardımımız olursa buralardayım ilgin için tekrardan teşekkür ederim

bızde burada onlarla ugrasıyoruz bıze yakın olanları baya zorladık ve dağıttık. championlarla savasımızdan sonra yüklenmeyi planlıyoruz onlara. İşimiz zor fakat umarım elbirliği ile atlatırız başkan. Birşey gerekırse yardımcı olmaya calısırım.

Saygılar

bende memnun oldum evet geçen gün yağmurcan ile konuşmuştuk sağolsun o da sizin gibi moral verici msj yazmıştı elimizden geleni yapıyoruz şuanda tabiki işimiz kolay değil çünkü çok fazla birliğe sahipler özellikle savunma konusunda ciddi sıkıntılar çekeceğiz gibime geliyor ama bu yönde hazırlıyorum birlikleri bir şekilde bu savaşıda atlatacağız artık

Memnun oldum usta Bende Taylan.
    Yagmurcan ev arkadasım sanırım onunla da bır sohbetınız olmus.
    Savasınızda manevi olarak sizi desteklediğimizi belirtmek isterim.
    Elimizden bısey gelırse yapmakta isterim. Umarım ortak bir çalışma yaparız. Server basından berı saglamlıgını koruyan 2 bırlıgız.

---------------------------------------------

ARkadas bu mesajlasma 300 bındelı savası esnasında gecmıstır.Bende arkadasım taylan gıbı daha once salla yanı sertıf ustaya yardım teklıfı destek teklıfı sundum ve kıbar bı dılde gerı cevırmıstır bu mesajlasmayla bırlık te kasrıga bındelı yı destekledı lafından vazgercersınız umarım..

burda kasırga destekk verdı demısın ama benımde bı bılgım yok....bırlıkler olarak bıldıgım kadarıyla destekk atmadık...ama 20 30 kısı kısısel olarak destekk atmıstır bunu bılemem...
    dıger arkadaslarlada gorusmekk lazım bu konuyu...

Wink

Alıntı SaLLa kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Ben deliler birliğinin en son yetkili kişisiyim. Her ne olursa yada olacaksa mutlaka haberi olan kişi benim. Biz kasırga birliğinden tek bir tane askeri destek almadık bunu her kim söylemişse sadece yalan söylemiştir. Bunun dışında bir gerçeklik var o da şudur bir çok kasırga oyuncusundan msjlar almıştım o dönemde savunma lazım mı atalım yada saldırılarınıza elimdeki tüm askerlerle destek verelim vs. diye msj yazan arkadaşlar oldu ki bu msjlar bize çok büyük bir moral oluyordu ama her kim msj yazdıysa tşk edip geri çevirdim. Birde o dönemde zero birliği ile birleşime gidildi. Bir yöneticimiz onlardan bir yere savunma talebinde bulunmuş gelen cvp bizde saldırı alıyoruz olmuş ki ben o destek isteyen yöneticiye kızmıştım bir süre sonrada onlar benden destek istemişlerdi bende utansınlar diye ally geçip herkes mutlaka göndersin demiştim. Biz o dönemde tüm savunmaları kendi öz kaynaklarımızdan temin ettik bunun nedenide şudur herhangi bir Bindeli birliğinde herkes birbirini tanıyor seviyor ve sayıyor bir dünya saldırı aldım ben sadece 2 kere ally geçildi bana destek için onun dışında her saldırı aldığımda destek askeri olduğu için kendisine rapor gelen kafasına göre yine gönderdi yani böyle bir oluşumun parçasıyız. Biz sadece sizinle savaşmadık sonradan kurulan bir birliğiz ve buna rağmen bölgemizde bulunan bir sürü güçlü birliği savaşarak dağıttık ve bölgeyi ele geçirdik zaten bizi kenetleyende sürekli savaşta olmamız oldu ben buna güvenerek wowda en iddialı birlik olarak Bindeli birliklerini görüyorum.

Metem saldırısına gelince o sırada hem ona hem bana organize saldırılar geldi bende her gelen çakıldı meteme daha ağır saldırılar geldiği için bir şekilde savunma aşıldı ama biz zaten oraya saldırı geleceğini biliyorduk orası bir nevi size tuzaktı ve o tuzağa düşmüştünüz işin halen yadırganacak kısmı ise o yediğiniz tuzağı övünç kaynağı saydınız... Başarısızlıkla övünmek doğru birşey değildir.

sertıf efet haklısın benım duydugum bıldıgım bı destekk yok...
    benım sadece manevı olarakk ufak bıdestetıgım oldum okadar..oda benımle sertıf arasında bı olayy...askerıı yonden hıc bı katkım olmamıstır...

baska bı konuda bunlar aramızı bozmaya calısıyor boyle polemıklerle...
    bosuna ugrasmayın..hersey savasla kazanılmaz bıraz akıllı olucaksınız
    kaleyı ıcten yıkarım..
    neyse sıze kolay gelsın yolunuz acık olsun...
    baska bı serverda gorusmek uzere...

hangi server bu ya :d deliler meliler yazık o servere
    Gerçekçi olalım, imkansızı isteyelim.

Banned

Alıntı -constantine- kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    SaLLa yazdı:

düşünmen yeterli, bizimde bir yardımımız olursa buralardayım ilgin için tekrardan teşekkür ederim

bızde burada onlarla ugrasıyoruz bıze yakın olanları baya zorladık ve dağıttık. championlarla savasımızdan sonra yüklenmeyi planlıyoruz onlara. İşimiz zor fakat umarım elbirliği ile atlatırız başkan. Birşey gerekırse yardımcı olmaya calısırım.

Saygılar

bende memnun oldum evet geçen gün yağmurcan ile konuşmuştuk sağolsun o da sizin gibi moral verici msj yazmıştı elimizden geleni yapıyoruz şuanda tabiki işimiz kolay değil çünkü çok fazla birliğe sahipler özellikle savunma konusunda ciddi sıkıntılar çekeceğiz gibime geliyor ama bu yönde hazırlıyorum birlikleri bir şekilde bu savaşıda atlatacağız artık

Memnun oldum usta Bende Taylan.
    Yagmurcan ev arkadasım sanırım onunla da bır sohbetınız olmus.
    Savasınızda manevi olarak sizi desteklediğimizi belirtmek isterim.
    Elimizden bısey gelırse yapmakta isterim. Umarım ortak bir çalışma yaparız. Server basından berı saglamlıgını koruyan 2 bırlıgız.

---------------------------------------------

ARkadas bu mesajlasma 300 bındelı savası esnasında gecmıstır.Bende arkadasım taylan gıbı daha once salla yanı sertıf ustaya yardım teklıfı destek teklıfı sundum ve kıbar bı dılde gerı cevırmıstır bu mesajlasmayla bırlık te kasrıga bındelı yı destekledı lafından vazgercersınız umarım..

Bu taaa o zamanlarda kalma msjı nereden buldun bilmiyorum ama iyiki de kalmış aslında buna benzer daha fazla msjlaşmalar olmuştu farklı farklı arkadaşlarla ama hepsinede aynı şeyi söyleyip tşk etmiştim

Banned

Alıntı asz1 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    sertıf efet haklısın benım duydugum bıldıgım bı destekk yok...
    benım sadece manevı olarakk ufak bıdestetıgım oldum okadar..oda benımle sertıf arasında bı olayy...askerıı yonden hıc bı katkım olmamıstır...

baska bı konuda bunlar aramızı bozmaya calısıyor boyle polemıklerle...
    bosuna ugrasmayın..hersey savasla kazanılmaz bıraz akıllı olucaksınız
    kaleyı ıcten yıkarım..
    neyse sıze kolay gelsın yolunuz acık olsun...
    baska bı serverda gorusmek uzere...

Yav Zühtücüğüm bu saatten sonra yemez o bizans oyunları dileyen dilediği lafı yapsın SaLLa sen bunları

Aramızdaki mevzuyuda karıştırma

Toplam 6 Sayfadan Sayfa 3 İlkİlk 12345 ... SonuncuSonuncu