Toplam 6 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 56 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 300kaos'ta neler oluyo

Alıntı tranusta kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    evet benim bu gece gördüğüm tek kişiden 36 fake idi))) birde kasırga var tabiki evet muhteşem kalabalıklar askerleride cok yanlız savunmada zayıflar bunuda kabullensinler
    usta iş niye dönüp dönüp aynı yere takılır oldu anlamadım..biz server başından beri savaşın içindeydik evellah herkesi de yıktık sonra ortada hiçbir şey yokken yeni birleşmiş olan 300tmkaos bize bazı şartları yerine getirmezsek savaş açacağız dedi..eyvallah dedik bi siz eksiktiniz buyrun dedik..o zaman için fırsatçı olduklarını düşündük ama oyundur hakaret etmek gibi olmasın dedik.sonra saldırdınız saldırılarınızın %70 i çakıldı s.sencer çok zarar gördü..sizin fırsatçılığınızı değerlendirip 300tr a ve 300tr b ismini alan ve sadece yıkımlarını sizin sayenizde 1 ay erteleyebilen bu iki birlik the rome mustok ve kingakrep e çok zarar verdi..bana saldırıya gelen eser_ ve atamınyurdu gümledi..arkadan gelen mancınıkların 1 i hariç hepsini kestim..tek büyük zararım2 tarlamın seviyesi 2 şer seviye indi..birleşme teklif ettiniz kabul etmedik..2. saldırılarınızda ilkine göre saldırı gücünüz çok zayıflamıştı ve gelen saldırılarınızın %90 ınını kestik.sonra sizlerden ateşkes teklifi geldi 300tr a yı ve b yi bize verirseniz olur dedik..sizde olur dediniz..bizim şimiz onlar ileydi sizden sadece çölaslanı na saldırı çıkardık o da cvp olsun diyeydi..çünkü biz yan köylere saldırmayız çölaslanının yan köylerinden 4500 civarı nufus aldık..öncelikle ayağını kaldırıp indirecek kadar zayıftık da hatta ayağını kaldırmışken niye indirmedin diye sormazlar mı adama..olmadık iftiralar attınız yok bunları başkaları destekliyor diye..bizim bu oyunda en başından beri en iyi dostumuz olduğunu söyleyen kasırgalara sorun biz hiç onlardan destek istedik mi..hatta kendileri bize destek vermek isterken biz geri çevirdik mi çevirmedik mi..eğer siz bir daha gelseydiniz yok olup gitmekten korktunuz.kimse martaval okumasın..daha söyleyebileceğim çok şey var ama ilk seferde bu kadar kafanızı şişirmeyeyim..ayrıca sadece ilk saldırı dalgasının videosunu hazırlıyor arkadaşlar bu kadar iddialı konuşmanıza cevaben onu da buraya koyarız inş herkes görür..sizin ilk 30 daki 15 20 birliğinizin yapamadığını biz nasıl yapmışız..eğer bizim yaptığımız savunmanın yarısını yapabilseydiniz..inan tebrik ederdim sizi..
    TuVaReQ tarafından (06-12-2009 Saat 12:07) değiştirildi.

Talking =)

Alıntı kıngdom kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    yakında ne delı nede 300 kalıcak suan zeroları yıkıyoz savasmayın bız gelıyoruz askerınız kalsın

bu dedığıne varya anca gülerler dostum =) oyuncu adını öğrenebilirmiyım =)

Varsayılan kaosla kasırga

arkadaşlar konunun özü kaoslular 300 lülerle konuşup kasırga ile savaşmayı planlıyorlardı ancak 300 korktu ve kenara çekildi kaos tek başına çalışıo bu arada bazı bindeliler yazmış bindeli susturdu diye öyle bir şey yoktur sizide gördük gir kaos tm e bideoyu izle??

Üye gogora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

gerçekten gördünmü ben kaç saattir bakıyorum ama hala raporların hepsini göremedim sende merkezine girilenlerdenmisin

Alıntı hellsing97 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar konunun özü kaoslular 300 lülerle konuşup kasırga ile savaşmayı planlıyorlardı ancak 300 korktu ve kenara çekildi kaos tek başına çalışıo bu arada bazı bindeliler yazmış bindeli susturdu diye öyle bir şey yoktur sizide gördük gir kaos tm e bideoyu izle??
    kardeş boşuna uğraşma.arkadaşlar ağır yenilgilerini başarıyla örtüyorlar.hata bizdeki o zaman girilen merkezleri tek tek çetelesini tutmalıymışız.birde tabi işin 300 boyutu var o zaman da hatalı bir karar alarak bindeli yıkımını durdurdular şimdide kasırga savaşından kaçarak başka bir hata içindeler.ben 300lerin oyunu değiştirecek hatalar yaptığını düşünüyorum.hala hatalarına devam ediyorlar.onlar sürece dahil olsalardı inan bana bunlar bu kadar rahat konuşamazlardı.300ler şunu bilmelilerki kaossuz veya başka bir birleşme olmadan bu serveri bitiremezler.kaos desteğini kaybederek zaten gelecekteki konumlarını belirlediler.

300 bizim için tek kelimeyle hayal kırıklığı olmuştur.

Alıntı hellsing97 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    geliyor ustam merak etme.bugun yarın çıkar ortaya o zaman raporlar üzerinden yorum yaparız şimdi boşboş konuşmamıza gerek yok..

Alıntı derinturk kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    kardeş boşuna uğraşma.arkadaşlar ağır yenilgilerini başarıyla örtüyorlar.hata bizdeki o zaman girilen merkezleri tek tek çetelesini tutmalıymışız.birde tabi işin 300 boyutu var o zaman da hatalı bir karar alarak bindeli yıkımını durdurdular şimdide kasırga savaşından kaçarak başka bir hata içindeler.ben 300lerin oyunu değiştirecek hatalar yaptığını düşünüyorum.hala hatalarına devam ediyorlar.onlar sürece dahil olsalardı inan bana bunlar bu kadar rahat konuşamazlardı.300ler şunu bilmelilerki kaossuz veya başka bir birleşme olmadan bu serveri bitiremezler.kaos desteğini kaybederek zaten gelecekteki konumlarını belirlediler.

300 bizim için tek kelimeyle hayal kırıklığı olmuştur.
    bütün raporlarınız yaptığınız videolarda var..aslında aralarında olmayanlar da var çakıldığınız bazı raporları koymamayı tercih etmişsiniz..ben teker teker de saldırı alan arkadaşlarımın ismini verdim.abartmaya gerek yok bütün raporlarınız videolarınızda mevcuttu zaten..raporlar haricindeki konuşmaların zaten biryere varacağı yok diye ben bunların üstüne tekrardan yorum yapmak istemiyorum.raporlarımız tamamen forumlara düşünce sen de kelle avcısı nın düştüğü duruma düşeceksn gibi geliyor bana

Banned

Alıntı TuVaReQ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    bütün raporlarınız yaptığınız videolarda var..aslında aralarında olmayanlar da var çakıldığınız bazı raporları koymamayı tercih etmişsiniz..ben teker teker de saldırı alan arkadaşlarımın ismini verdim.abartmaya gerek yok bütün raporlarınız videolarınızda mevcuttu zaten..raporlar haricindeki konuşmaların zaten biryere varacağı yok diye ben bunların üstüne tekrardan yorum yapmak istemiyorum.raporlarımız tamamen forumlara düşünce sen de kelle avcısı nın düştüğü duruma düşeceksn gibi geliyor bana

Kenan daha kaç kere söylüyeceğim muhattap olma şununla diye bırak boş boş konuşsun laf yapıyor anca, biz verilerle konuşuyoruz isimleri veriyoruz o da kafasına göre çetele metele diyor hem çeteli meteleyi biz bilmeyiz ama bildiğimiz ve görünen birşey var ki o da DeLiKaSıRGa reçeteyi kesti onlara

Alıntı SaLLa kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Kenan daha kaç kere söylüyeceğim muhattap olma şununla diye bırak boş boş konuşsun laf yapıyor anca, biz verilerle konuşuyoruz isimleri veriyoruz o da kafasına göre çetele metele diyor hem çeteli meteleyi biz bilmeyiz ama bildiğimiz ve görünen birşey var ki o da DeLiKaSıRGa reçeteyi kesti onlara
    len olum beni tanımadın mı daha ben iletişim kurmayı seven bir insanım hem biliyorsun ben emekliyim konuşmayacak da olursam ne halt edecem ki

Banned

Alıntı TuVaReQ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    len olum beni tanımadın mı daha ben iletişim kurmayı seven bir insanım hem biliyorsun ben emekliyim konuşmayacak da olursam ne halt edecem ki

temem temem konuş ama boş boş geyik yapanlarla konuşma

Toplam 6 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 1234 ... SonuncuSonuncu