Toplam 5 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 49 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Memurlara/Öğrencilere/Çalışanlara ÖZEL Garfield Taktiği

Üye PunisherCan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı TILT kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Abi ben oynadımmı 13 saat falan hesaplıyorum online süremi başından kalkamıyorum ki
    Garfield Taktiğimi uygula. Emin ol keyif almaya başlayacaksın oyundan.
    Yeni bir hesap aç. Galyalı olsun. Taktiğimi başarı ile 5 gün uygularsan, 6. gün kendine hediye al.
    Marketten iki tane kinder supriz al. Bir tane sıcak cikolata al.
    Eve geç, hazırladigin sicak cikolata ile pc basina otur.
    Bina yapacaksin, 30dk bekletecek seni en az.
    2 şarkı dinle sıcak cikolata eşliginde o sirada. Gir haberturk'e haber oku az. Gazeteleri araştir azıcık.
    15-20dk geçiyor bu şekilde.
    Sonrasında kinder süprizlerden tekini ac. Afiyetle lezzetli cikolatasini ye ve oyuncagi yapmaya başla

Benimde uyguladigim bir taktik bu
    Yapmaya çalışma, yap veya yapma!
    Garfield Taktiği ile Keyif dolu dakikalar...

Üye iskenderunlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı PunisherCan kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Garfield Taktiğimi uygula. Emin ol keyif almaya başlayacaksın oyundan.
    Yeni bir hesap aç. Galyalı olsun. Taktiğimi başarı ile 5 gün uygularsan, 6. gün kendine hediye al.
    Marketten iki tane kinder supriz al. Bir tane sıcak cikolata al.
    Eve geç, hazırladigin sicak cikolata ile pc basina otur.
    Bina yapacaksin, 30dk bekletecek seni en az.
    2 şarkı dinle sıcak cikolata eşliginde o sirada. Gir haberturk'e haber oku az. Gazeteleri araştir azıcık.
    15-20dk geçiyor bu şekilde.
    Sonrasında kinder süprizlerden tekini ac. Afiyetle lezzetli cikolatasini ye ve oyuncagi yapmaya başla

Benimde uyguladigim bir taktik bu
    Abi olmadı şimdi tam kişiye özel bi taktik verdiniz.
    Bende istiyrem ne yapim
    Yok da ne demek?.. O bir ''var'' olmak gerek... Tam yokta, yok da yoktur. Öyleyse ''yok'' bir ''var''ın var ettiği var... Bir ''var''ki, yalnız o var, gerisi yok, yok da yok... Yok da o ''var''ın icadı...

Thumbs up

emeğe saygı süper taktik

Büyük üstad Garfield ne demiş. Bugünün işini yarına erteleme, imkanın varsa erteleyebildiğin kadar ertele
    zaaaaaaaaxD

Alıntı feyhak kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    emeğe saygı süper taktik
    zaaaaaaaaxD
    Teşekkürler

Üye The_JoLLy_JoKer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hesabına 40 yılda bir girenler icin güzel taktik olmuş (:
    . The_JoLLy_JoKer..................................Konularımdaki kırık resimler için lütfen bildiri yapınız.

Banned

Selamlar. Yüzlerce taktik olmuş. Birde ben garfield taktiği yapayım dedim.

Server 7'de açılıyorsa, erken açmak için uykunuzdan ödün vermeyin. Gün içinde hangi saat müsaitseniz o saat açarsınız.
    Ödevleri yapmayı seçin. Hammadde seviyelerini geliştirerek bitirin ilk günü.
    2. gün köyde ne kadar madde birikti ise, o kadar tahıl, odun, tugla geliştirin. Demir sizi zarara sokar. 3 getiriyor, 2 tahıl götürüyor. Zaten plus kullanmayacaksınız. Bu yüzden dikkatli olun.
    3. Gün ödevlerde büyük ihtimal tercih yapacak kadar gelişmişsinizdir. Ekonomi tercih edin. Asker ile uğraşmanıza gerek yok. Zaten yağma ile ilgilenmeye çok vaktiniz olmayacak, bari köyünüze saldırı geldiğinde kesilecek askeriniz olmasın. Sığınak geliştirin, en azından seviye 5 yapın, rahat edersiniz. Hele GALYA iseniz, sığınak size çok destek olacak.
    4. Gün büyük ihtimal ile pek çok saldırı almış olacaksınız. Eğer gelenler yağma aldı ise, bütün gününüzü sığınak geliştirmeye verin. Hammadde geldikçe sığınak geliştirin. Seviye 10 yaparsanız, kafanız rahat olur.
    5. Gün Raporları gülerek okumaya başlarsınız. Gelenler hep boş boş dönmüşlerdir. Bugün biraz hammadde seviyeleri ile ilgilenin. Demirleri bugün seviye 1-2(artık ne kadar yaptı iseniz önceden) geliştirin. Hammadde üretimlerinizin hepsi en az 3 olsun bugün. Demirler hariç tabiki.
    6. Gün pek çok rapor görebilirsiniz. Hammadde üretimleriniz yükseldiği için roma ve cermen'de sığınaktan taşmıştır bir miktarı. Gelenler ufak tefek yağma yapmıştır
    Hammadde seviyelerini geliştirin bugün. Eğer galya değilseniz yeni bir sığınak daha inşa edin. En az 4-5 yapın onun da seviyesini.
    7. Gün Köyünüzdeki üretimlerde artık seviye 5'lerden de olsun 1'er tane en azından. Demirler hariç.
    8. Gün Eğer gelen saldırı hala çok varsa, 2. sığınağıda 10 yapın. Tuğla ve Odun'dan 1'er tane daha seviye 5 inşa edin. Yeter zaten.
    9. Gün Elinizde kalan maddelere göre köyünüzün üretimlerini geliştirmeye devam edin. Bugün son gününüz olacak üretim için. Bir sonraki güne, mimarlık yapacaksınız. Bu yüzden sonuna kadar hammaddenizi harcayın.
    10. Gün Merkez binanınızı seviye 7, depo ve ambar seviye 5, köşk seviye 1 hedefleriniz olsun. Boş vaktinize göre hangisi daha çok madde istiyorsa, erteleyin onu. Madde köyde birikir zaten siz girdiğinizde. O zaman basarsınız yüksel bedelli binaları.

10. gün sonunda en azından ilk 3000 içinde olursunuz. Çevrenizdekiler zaten azimli gelişiminize saygı duymaya başlayacaktır. Daha az da bakabilirsiniz köyünüze artık. Günde 2-3 bina geliştirerek, aktif olduğunuzu gösterin yeter.

Taktik için saatler çok geniş. Günde 12 saat uyusanızda, günde bilgisayara 2 saat bakabilsenizde rahatça gelişebilirsiniz.
    Israrla tavsiyem GALYA olmanız. GALYA olursanız çok daha rahat olursunuz. Rahatça arkadaşlarınızla buluşabilirsiniz de, gazete de okuyabilirsiniz, televizyonda dizi de izliyebilirsiniz. Benzeri pek çok eylem için size garanti olur kısaca. Hesabınız da 35 altın olacak zaten. Bunları keyfinize göre planlayarak harcayın. Benim tavsiyem hiç ellemeyin altınlara. 8-9 ay sonra WoW döneminde size lazım olur altın.
    7 haftalık tahıl plus'ı açarsınız. Birliğinize ve WoW köyünüze daha çok tahıl desteği sağlarsınız bu sayede. Ayrıca altın almanıza gerek yok. Plus size sadece travian da katkı sağlamaz. Kredi kartı ekstrenize de yansıyor Altına vereceğiniz bu ücretin yerine, travian oynarken eğlencenizi katlayacak araçlar alabilirsiniz.
    Mesela bir müzik cd'si alabilirsiniz. Travian oynarken keyifle dinlersiniz. Ya da çikolata alırsınız, nescafe alırsınız, vs Zaten bakacağınız süre 30dk civarı ortalama, o an'ı en keyifli hale getirecek pek çok şeyi değerlendirebilirsiniz.

ASLA yağma için işinizi, dersinizi, uykunuzu göz ardı etmeyin.
    Travian boş zaman değerlendirme için bir araç. Buradaki sanal değişkenler birer araç.

Monitörü kapattığınız da ne köy kalır, ne asker.

Büyük üstad Garfield ne demiş. Bugünün işini yarına erteleme, imkanın varsa erteleyebildiğin kadar ertele

Hepinize keyifli oyunlar
    travian yapımcıları duymasın :

Banned

Benim taktik değil mi bu ?

Güzel..

Banned

çok renksiz
    ama zevkliydi tşk

Son dediklerine hayran kaldım

Alıntı muho13 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    travian yapımcıları duymasın
    Neden? Travian yapımcıları hakkında kötü bir söz mü söyledim? Bence okusunlar, reklamda kullansınlar.
    O zaman oyuncu sayısı durmayan bir ivme ile düşmeye devam etmez..

Alıntı PrpLe kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Benim taktik değil mi bu ?

Güzel..
    Bak bak bak
    Sende kullanıyorsan bu taktiği, tebrik ederim ama. Güzel taktik, gönüller bir olsun yeter

Alıntı fatih ism kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    çok renksiz
    ama zevkliydi tşk
    Travian 3-5 php koddan bir araya gelen proje altı üstü. Dreamweaver ile çalışmıyorsan, gayet renksiz zaten. Orada degişkenler, fonksiyonlar, koşullar vs. renkli sadee.
    Kinder süprizler rengarenk ama. Mesela bugün bana motorsiklet cıktı. Magic Kinder mi ne yazıyordu icinde. Süper kahramanlar serisini tamamlayacagim umarım bir gün. Süperman ile Motorsiklet oldu

Alıntı Lionheart kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Son dediklerine hayran kaldım
    Büyük üstad Garfield'a tekrardan selamlar o zaman

Toplam 5 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 1234 ... SonuncuSonuncu