Toplam 34 Sayfadan Sayfa 19 İlkİlk ... 9171819202129 ... SonuncuSonuncu
Toplam 339 adet sonuctan sayfa basi 181 ile 190 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: WoW Tebrikleri [Speed 3x]

Alıntı Lonewolf kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Oyunu 1.bitirdiğiniz için tebrik ederim.

tsk ederim ttum tarlaci ekibi adina..

Alıntı fraat kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    tsk ederim ttum tarlaci ekibi adina..
    fraat tebrikler dostum... bitirmissin oyunu ben çetin... bu arada..
    Great Warrior

Alıntı Lonewolf kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Serdarcım,fbı gibi bilmediğin şey yok bakıyorum,senin rapor var mı?
    Abi devlet hastanesinden aldığım deli raporu var ama paylaşmak istemiyorum uehhe
    H Z Z

The Unforgettables

Alıntı the_face kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    fraat tebrikler dostum... bitirmissin oyunu ben çetin... bu arada..

sagol cetin senin emeklerinde cok degerliydi sende tarlaci ailesinin bir ferdisinin...

Alıntı r 0 0 t kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Abi devlet hastanesinden aldığım deli raporu var ama paylaşmak istemiyorum uehhe
    Deli derecen nedir lan! Zır delimi yoksa başka birşey mi

Alıntı r 0 0 t kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Bilal abin duymasın,sonra mezbahaya yollar seni

Psikopat ve Kışla Birliklerini Kutlarım ve Emeği geçen herkese

Bir haftanın yorgunluğundan sonra baba Pazar sabahı kalkmış eline gazetesini almış ve akşama kadar oturup dinlenecek olmanın keyfini çıkartmaya başlamış.
    Ama baba bunları düşünürken oğlu yanına gelerek kendisini parka götürmek için geçen hafta söz verdiğini hatırlatmış.Canı hiç dışarıya çıkmak istemediği için bir bahane bulup evde oturayım , dinleneyim diye düşünmüş .
    Birden gazetenin promosyon olarak verdiği dünya haritası gözüne ilişmiş . Bu haritayı hemen parçalara ayırmış ve oğluna uzatmış ;" bu haritayı birleştirebilirsen hemen gidelim parka " demiş .
    Ardından da içinden derin bir oh çekmiş ; "dünyanın coğrafya profesörlerinden birini getirsen yine de toplayamaz bunu iyi akıl ettim " diyerek sevinmiş . Aradan 10 dakika geçmeden çocuk koşarak babasının yanına gelmiş. Baba haritayi düzelttim parka gidebiliriz demiş .
    Adam önce inanmamış ve görmek istemiş. Görünce de şaşırarak nasıl yaptığını sormuş . Çocuk demiş ki; bana verdiğin haritanın arkasında insan resmi vardı........
    “İNSANI DÜZELTİNCE, DÜNYA KENDİLİĞİNDEN DÜZELDİ !...”
    DÜNYA NÜFUSUNA GÖRE 1 ERKEĞE 3 BAYAN DÜŞÜYORMUŞ BENİM HAKKIMI KİM YİYORSA HARAM ZIKKIM OLSUN

Ww a gölge düsürmeye calisan birsürü adam gördüm ne kadar hazimsiz olduklarini görmemek icin kör olmak gerek, erkan denen zevatla ww un kesinlikle alakasi yoktur hic olmamistir, ne yaptigimizi ne planladigimizi, oyun stratejimizi, neler düsündügümüzü kesinlikle hicbirzaman bilmemistir, ki zaten biz ww u aldigimizda hicbir alakamiz yoktu, sonrada olmamistir, adi psikopat oldugu icin erkan isimli sahisa mal edilmesinin ne kadar büyük bir saygisizlik oldugunu anlatmaya gerek oldugunu sanmiyorum, o köye en uzun süre bakan adam olarak üzüldüm bu duruma, o sahis köyümüzü 1 defa dahi görmemistir, sunu söyle yapacaksiniz dememistir ki desede biz kendi dogrularimizdan sasmazdik. Belki biyerlerde reklamini yapmaya calismis olabilir bilemiyorum ama kim ne yaparsa yapsin o wow u bekleyen isimler bellidir, asparagas ekibinden asparagas ve fraat, batooo barut bey ve kizilkaranfil dir. son dönemlerde lazcavus arkadasimizin verdigi emekleride inkar etmek riyakarlik olur, diger yandada ikinci planin sahibi circassian arkadasimizda oyunun diger tarafinda kendindeki plani korumus büyük saldirilar almis ama plani kaptirmamistir, Bunlari koca bi server bilirken erkan ismini ortaya atmak wow a gölge düsürme cabasidir. Bu kendi adima son yazimdir. tebrik bölümünde ne siyaset kaldi yapilmadik ne ic kavgalar ne iftiralar, yazik yahu halinize, bitti iste oyun, 3 gün sonra yenisi acilacak ne bu hazimsizliginiz...

Varsayılan süper yorum

Alıntı asfren kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    tüm speed oyuncuları ve forum takipcileri merhabalar...

öncelikle bir oyun sürecinin daha sonuna geldik içinde hile yalan dolan olan seviyelerin düştügü karakterlerin oynandıgı bir oyun daha bitti herkez muradına erdi

burada lafı fazla uzatmıyacagım herşeyden önce bize sonuna kadar güvenip elinde ordularının kalması pahasına itiat eden tüm birlikdaşlarıma cok ama cok teşekkür ederken elinde orduları kalan arkadaşlarımızın haklarını helal etmelerini rica ediyorum kusurumuza bakmayın insanız hatalar yapabiliyoruz bu sürecte tüm kusur ahmetimin degildir hepiniz bunu böyle bilin yönetim olarak bizlerde o orduların yerine ulaşamaasından dolayı sucluyuz tekrardan haklarınızı helal edin derken aşagıda yazacagım hikaye size bu serverin genel gidişatı ve yapılan diplomasilerde nasıl bir yol izlendigini acıklar kanaatindeyim

wowu kuran tarlacı ekibinide canı gönülden kutluyorum...

gelelim hikayeye yegenlerrr...

dönem Fatih Sultan Mehmet Han dönemidir.
    Anadolunun ücra bir köyünde 7 erkek evladı olan Mehmet Aga yaşamaktadır. bir gün köye tellallar gelir ve başlarlar bagırmaya "Padişahım sefere Padişahım sefere her evden bir erkek evladı orduya " der vatansever mehmet aga verir en büyük oglunu ve gidiş o gidiş evlat gelmez geri aylar yıllar gecer tellal yine gelir mehmet aga sıradakinide yollar akibet yine aynı bu olay tam yedi sefer tekerrür eder. son tekrarda tella yine gelir yine ister Mehmet aga çaresiz son evladınıda askerlere teslim ederken kumandana döner ve derki

" Söyle o Fatihe bir daha benim si..me güvenip sefere cıkmasın!! "

işte dostlar bu server böyle gecti millet birbirine güvendi nasılsa birileri birilerine gider dendi yani birileri birilerinin bir şeylerine hep güvendi.
    şimdi bende bin küsür sayfa wow gidişatı topiginde 20 sayfa teşekkür topiginde birilerine güvenip bir şeyler yapmayan insanlara bir şey demek istiyorum

" Bir daha -1M in birşeylerine güvenmeyin kendi işinizi kendiniz yapın"

unutmadan söyleyim önderim iki gözüm ahmet senin tokmakların yanına bizim rekor ordularıda takmış sana göndermiş haberin olsun

cakabeyim iki gözüm su vereydik iyiydi degilmi??

DİP SU: Eylemlerimiz belki kış serverine....
    İdolümsün asfren

bidaha defans yollarsam 2 ossun ahahaha

Toplam 34 Sayfadan Sayfa 19 İlkİlk ... 9171819202129 ... SonuncuSonuncu