Toplam 24 Sayfadan Sayfa 1 12311 ... SonuncuSonuncu
Toplam 232 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: WoW Tebrikleri [Server 15]

Emekli SMod Uye Rutbesi

Varsayılan WoW Tebrikleri [Server 15]

s15 WoW tebrik konusudur.

Başta WoW kuran kadro olmak üzere bütün oyuncularımıza tebrikler.

TravianTR Forum Yönetimi...
    This confusion is my illusion

Üye C.More - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Öncelikle Rakip arkadaslarimiza göstermis olduklari rekabetten,
    oyun icerisinde yasattiklari zevkten ve yapmis olduklari tebriklerden dolayi Tesekkür ederim...

Oyun icerisinde okadar cok tesekkür edecek arkadasim oldu ki saya saya bitiremeycem,
    bu nedenle isim vermeyecegim... Biz bir ekip oldugumuz icin ekip olarak tebrik edecegim..

Basta
    theaspirin_ ve ekibine,
    kücükadam ve ekibine,
    bahtistan ve ekibine,
    fbstasarim ve ekibine,
    Fullman ve ekibine,
    Saray ve ekibine,
    Molzen ve ekibine,
    X_kaos ve ekibine,
    cengizhan ve ekibine,
    Murat Arslan ve ekibine,

Tüm Son birliklerine TESEKKÜR EDEREK, REST adi altinda toplanan,
    HANCER, HÜNKAR, NIRVANA, VATAN ve TR Birliklerini göstermis olduklari basaridan,
    istikrardan ve özellikle saygi ve sevgiden dolayi Tebrik Ederim.

Isim olarak yazmayacagimi belirttim ama bu basarida
    en büyük pay sahibi birkac isim paylasmak istiyorum..

Saray baskanimin varligi yetiyordu minik ordusu
    her zaman rakip arkadaslarimi tedirgin eden ordu oldugunu düsünüyorum...

theaspirin_ ( Aykut ) o olmazsa olmazlardan biri o ve ekibi istedigimiz sekilde
    yolladi ordulari ve herzaman basarili saldirilar yaptilar.

Bahtistan Hüseyin abi hic cekinmeden bu wow u ben yikacam diyerek
    her zaman cesaretini ön planda tuttu onun gösterdigi bu cesareti herkes göstermez..

Molzen ve ekibi özellikle Corsan gibi bir oyuncunun ordusunu koruya bilmek büyük bir basari..

Manifes, Laedri ve Meres Yanlis duymadiniz, bu ücü oyunun kaderini
    degistiren hamleler yaparak bize bu günleri yasattilar Cem abimi, Davut abimi ve Ortagim Alphann a tesekkür ediyorum...
    Teutara oyunu bitirecekken planini aldilar, Cirrus gibi bir oyuncunun asker köyünü reisleyerek belki de oyunun kaderini belirlediler 3x hiz tilsimini alarak daha fazla kayip vermemizi engellediler...

Son olarak Efeköy ( Ercan abim ) tek basina bir birlik ister inanin ister inanmayin

Aklimda cok isim var gercekten kusura bakmayin gönül ister ki herkesi yazayim ama kitap yazilir herkesi yazarsam..

Tekrar hepinizi kutluyor, hayatta basarilar diliyorum...

Kimimiz birakacak, kimimiz devam edecek bu serverda belki beceremedik ama yeni serverda kardesce oynamak dilegiyle...

Iyi geceler diliyorum
    C.More tarafından (01-04-2010 Saat 03:11) değiştirildi.
    Anlarsa uzagim yakinimdir, anlamazsa yakinim uzagimdir.

Pakito & DeLLi

Varsayılan Tebrıkler

[sıze=3]c.more harun kardesıme katılıyorum
    gece gunduz msnde beraberdık oyunu oynamadık adeta yasadık cogu arkadasımla )
    tebrıkler tesekkurler yetmez
    bu mutlulugu yasadık en nıhayetınde
    s15 ı asla unutmuycam

[/sıze]

Alıntı C.More kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Öncelikle Rakip arkadaslarimiza göstermis olduklari rekabetten,
    oyun icerisinde yasattiklari zevkten ve yapmis olduklari tebriklerden dolayi Tesekkür ederim...

Oyun icerisinde okadar cok tesekkür edecek arkadasim oldu ki saya saya bitiremeycem,
    bu nedenle isim vermeyecegim... Biz bir ekip oldugumuz icin ekip olarak tebrik edecegim..

Basta
    theaspirin_ ve ekibine,
    kücükadam ve ekibine,
    bahtistan ve ekibine,
    fbstasarim ve ekibine,
    Fullman ve ekibine,
    Saray ve ekibine,
    Molzen ve ekibine,
    X_kaos ve ekibine,
    cengizhan ve ekibine,
    Murat Arslan ve ekibine,

Tüm Son birliklerine TESEKKÜR EDEREK, REST adi altinda toplanan,
    HANCER, HÜNKAR, NIRVANA, VATAN ve TR Birliklerini göstermis olduklari basaridan,
    istikrardan ve özellikle saygi ve sevgiden dolayi Tebrik Ederim.

Isim olarak yazmayacagimi belirttim ama bu basarida
    en büyük pay sahibi birkac isim paylasmak istiyorum..

Saray baskanimin varligi yetiyordu minik ordusu
    her zaman rakip arkadaslarimi tedirgin eden ordu oldugunu düsünüyorum...

theaspirin_ ( Aykut ) o olmazsa olmazlardan biri o ve ekibi istedigimiz sekilde
    yolladi ordulari ve herzaman basarili saldirilar yaptilar.

Bahtistan Hüseyin abi hic cekinmeden bu wow u ben yikacam diyerek
    her zaman cesaretini ön planda tuttu onun gösterdigi bu cesareti herkes göstermez..

Molzen ve ekibi özellikle Corsan gibi bir oyuncunun ordusunu koruya bilmek büyük bir basari..

Manifes, Laedri ve Meres Yanlis duymadiniz, bu ücü oyunun kaderini
    degistiren hamleler yaparak bize bu günleri yasattilar Cem abimi, Davut abimi ve Ortagim Alphann a tesekkür ediyorum...
    Teutara oyunu bitirecekken planini aldilar, Cirrus gibi bir oyuncunun asker köyünü reisleyerek belki de oyunun kaderini belirlediler 3x hiz tilsimini alarak daha fazla kayip vermemizi engellediler...

Son olarak Efeköy ( Ercan abim ) tek basina bir birlik ister inanin ister inanmayin

Aklimda cok isim var gercekten kusura bakmayin gönül ister ki herkesi yazayim ama kitap yazilir herkesi yazarsam..

Tekrar hepinizi kutluyor, hayatta basarilar diliyorum...

Kimimiz birakacak, kimimiz devam edecek bu serverda belki beceremedik ama yeni serverda kardesce oynamak dilegiyle...

Iyi geceler diliyorum
    bence oyunun sonunu gören herkes tebriği hakediyor ..sabır azim gerçekten tebrikler..emeği geçenlerin eline emeğine ve yüreğine sağlık ,bazen oyun olduğunu unuttuk belki ama insanız özür dilemekte affetmekte büyüklüktür....sağlıcakla kalın

Üye

genco orhanın hatırasına en azından 3.lüğü elde ederek görevimi yaptığıma inanıyor wow kuran arkadaşları tebrik ediyorum umarım herşey gönlünüzce olur

Üye

sportmen gün sonunda barış içinde, uzun yıllar hüküm sürecek krallığının başına geçebilme şansını elde etti. Savaşlarla dolu bu çağda cesaret ve başarılarıyla anılacak olan, ikinci ve üçüncülüğü elde eden VaHaP26 ve genco ise, hiç şüphesiz ki, Travian Halkı’ nın hiç unutmayacağı isimlerden olacak...

1.sportmen S0N®50902482.VaHaP26 T.S.K50271493.genco BİTMEDİİ47028454.çöl agası REST WW45650475.leon1 HANÇER™40480436.hepdedix SoN.©™38798427.smk S0N®37784408.X_treme REST_X37724389.Libertia HANÇER™375123910.erkenek şahini SoN™3748640
    genco ise, hiç şüphesiz ki, Travian Halkı’ nın hiç unutmayacağı isimlerden olacak...en azından bunu yapabildim birlik arkadaşlarım sayesinde hepsine teşekkür ederim abi seni dereceye sokacağız diyerek fedakarane savaş verdiler

Şükür bitti... Rest birlikleri kesinlikle sonuna kadar hakettiniz . yaptığınız herhangi bir wow saldırısında bile işi ne kadar ciddiye aldığınız belli oluyordu.

çok istediniz hakettiniz ve kazandınız. fullman a ayrıca tebrikler bazıları 1 kez sıfırlandığında oyunu bırakırken o yanılmıyorsam 2 kez sıfırlandı ama inadına devam etti. tebrik ediyorum...

NOT : Aylar önce hünkardaki bazı arkadaşlara yaptığım saldırılarda bu arkadaşların tutumları beni çok şaşırtmıştı gerçekten o zamandan belli oluyordu içinizde birlik ve beraberlik

Bu hepimizin başarısıdır.başta başkanlarım olmak üzere tüm arkadaşlarımı tebrik ediyorum.son u da kutlamak lazım.biraz daha uzadı ama sonunda bitti.bu oyunun sonu bizim için mutlu SON,rakip için mutsuz bir SON oldu.Tebrikler...
    ÇağLar AYDIN
    HÜNKAR2

Gecesine gündüzüne katan, duruşlarından kesinlikle taviz vermeyen ve dünya harikasını kurmak için çalışan en küçük hesabından en büyük hesabına kadar herkesi tek tek tebrik ediyorum.

Hünkar ailesi adına molzen başkanı, c.more başkanı, the asprin başkanı, saray başkanı, x_threme başkanı, fb, tasarımı, tada ve unuttuğum bütün başkanları ve ekiplerini tebrik ediyorum.

ancak gizli kahraman olan efeköy canım kardeşim ercan'ı ve bugünlere gelmemiz için elinden gelen gigoroman ibrahim kardeşimi ayrıca tebrik ediyorum.

fullman-adnan

Üye BudA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tabiki öncelikli tebriği hakeden her zaman oyunu kazanan taraf olur yani REST birlikleri.Ama asıl tebriği oyunu güzel bir şekilde oynamamızı sağlayan Rakiplerimiz SON birliklerine ayrıca teşekkür ederim, her ne kadar olumsuzluklar olsada saygımızı yitirmeden ali cengiz oyunları dönmesine rağmen bu oyununda sonu görüldü.Teşekkürler SON.

REST oluşumuna yani HÜNKAR-HANÇER-NİRVANA-TR birliklerine herkese ayrıca teşekkürler.
    Çöl Ağası ve ekibine bu güzel başarıyı REST birliklerine getirdikleri için teşekkürler.

Toplam 24 Sayfadan Sayfa 1 12311 ... SonuncuSonuncu