Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Büyük Kışla ve Büyük

Uye Rutbesi
    ErLik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Varsayılan Büyük Kışla ve Büyük

Büyük Kışla

Büyük Ahır

Büyük Kışla , Büyük Ahır Nedir?

Büyük Kışla ve Ahır , ordusunu hızlı toparlamak isteyen kişilerin kurduğu ek bir binadırKurmak için kışla veya ahır seviye 20 ye getirilmiş olmalıdır

Ben Kuramıyorum!

Kuramıyorsanız ya kışla veya ahırı seviye 20'ye getirmediniz , ya da o köy sizin başkentinizdirBüyük Kışla ve Ahır merkez köyde kurulamaz

Çok Mu Lazımdı Sanki?

Bunun sebebini ilerde büyük savaşlara atıldığınızda anlayacaksınızBir kişinin güçlü başka bir kişi tarafından bütün ordusu dağıtılmışsa bu büyük bir tehlikedirDiğer kişi sizin ordunuzu yok ettiği sırada kaybettiği askerlerini yerine koyarken sizin de savunma için önlem almış olmanız gerekmektedirFakat bu işi en kısa süre içerisinde yapmış olmanız gerekmektedirBu durumda 20 seviye ahır ve kışlanın süreyi %14 e indirmiş olması yetersizdirBu yüzden 3 katı çok hammadde ödeyerek ordunuzu daha çabuk toparlamanız daha uygun olacaktır

Ne?3 Katı Çok Hammadde Mi?

Büyük Kışla ve Ahır'da askerler standart masraflarının 3 katına eğitilirFakat emin olun o savaş içerisinde buna aldırmayacaksınız

Ben Büyük Kışla Ve Ahır 3 Kat Kadar Hızlı Diye Duydum

Bu tamamen yanlıştırBüyük Kışla ve Ahır , kışla ve ahırla aynı seviyede aynı hıza sahiptirYani Büyük Kışla 20 seviyede aynen kışla gibi standart süreye %14 oranla eğitir

Merkez köyümdeki kışlayı seviye 20 yaptım2 köyümde Büyük Kışla yapılmıyorNiye?

Çünkü ; 20 seviye kışla veya ahır hangi köyde bulunuyorsa Büyük Kışla ve Ahır da sadece o köyde kurulur

Yazıların bazıları alıntıdır

Paylaştıgın için sağol ..
    KARINCAYA SORMUŞLAR NEREYE GİDİYORSUN , KARINCA UZAKTAKİ BİR DOSTUMA DEMİŞ , BU HIZLA ORAYA VARAMAZSIN DEMİŞLER , KARINCA İSE OLSUN EN AZINDAN YOLUNDA ÖLÜRÜM DEMİŞ..

Banned

Rep Kokan Hareketler bunlar...

Üye cellat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bilgi daha önce verilmistir
    COBRAXX,ENKİDU,KUBİCA,DANDİNİ,NON
    WOW KÖYÜMÜZ HAYIRLI OLSUN,