Toplam 4 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 36 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: şahi ( birligi hakındaki düşünceleriniz)

Alıntı Quarionn kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Hayırlı günler degerli arkadaslar yeni olusum + / - de ki şahi adlı birligimizin hakındaki düşünceleriniz ne olucaktır. (:

geneLde oLDuğu gibi bu serverdada en iyi oLşumun + - den çıkacağı kanaatindeyim.. ve + - deki bu oLuşumun en büyük adayı şahidir..şimdiden rakip birLikLEre aLLahtan sabır diLiyor ve yinede başarı diLekLErimizi sunuyorum...

s5-s10 pişşt...
    Küçük Rakı tarafından (25-02-2010 Saat 15:46) değiştirildi.

Alıntı deli-x kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Onun amacı sana saldırı yapmak değildi. Wow'a olan desteğini kesmekdi. Bende duymuş olma Wow zamanı wow köyünün etrafında hani wowa destek olsun diye köy kuruyor ya ahali. İşte o stratejiyi bertaraf etmek. Sakın benden duyduğunu kimseye çaktırma

onu bende bılıyorum canım :P burda vurguladıgımda bu zaten cesaret edemedıgı ıcın oraya gıdıyor yoksa amacı wowun damarlarını kesmek deıl.gorunuste ole ızlenım verıyor ama ben yemem , neden dersen merkezıme 1 fake daha atamamıstır bu onun durumunu acıklıyor zaten

))) Haklısın Kardesim xD Ama ne yazıkki bu yazan Arkadasımızın beynine kan yerine su gidiyor )Anlama Kısıtlıgı Var
    sana gelınce sende kendını nimetten saydın ya s10 nun kalıtesı yerlebır oldu demektır.cıkarttıgın orduyuda bılıyoruz.nufustan baska bısı deıldın gecen s10. bbd yok rahat olun gecen sene gıbı merkezlerınız tehlıke altında deıl bu server artık bırbırınızın yan koylerını yıkarsınız =)

Alıntı Radiohead kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    onu bende bılıyorum canım :P burda vurguladıgımda bu zaten cesaret edemedıgı ıcın oraya gıdıyor yoksa amacı wowun damarlarını kesmek deıl.gorunuste ole ızlenım verıyor ama ben yemem , neden dersen merkezıme 1 fake daha atamamıstır bu onun durumunu acıklıyor zaten
    Ne alakası var. Bende 3 - 4 wow köyü yıktım merkeze fake dahi atmadan. Ben tam tersi düşünüyorum. Merkeze ve 3 - 4 yan köye fake atsam adam merkezi koruma altına alacaktı. Ben alenen wow köyüne gittim. Sıralı mancınıkla yıktım geldim. Yani adama geliyorum kolla kendini dedim.

sana gelınce sende kendını nimetten saydın ya s10 nun kalıtesı yerlebır oldu demektır.cıkarttıgın orduyuda bılıyoruz.nufustan baska bısı deıldın gecen s10. bbd yok rahat olun gecen sene gıbı merkezlerınız tehlıke altında deıl bu server artık bırbırınızın yan koylerını yıkarsınız =)
    Bırak eskileri dostum gel yenilere. BBDORUK kurdu wow ı. Bizde tebrik ettik. Onlarda olgun bir biçimde kabul ettiler tebrikleri. 1 aydan fazla bir süre tebrik sayfasında en ufak bir tartışma çıkmadı. Şimdi niye tartışma çıkarmaya çalışıyorsun. Adam birlik kurmuş, birliğine konu açmış. Başka konulara girmenin ne alemi var.

Alıntı deli-x kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Ne alakası var. Bende 3 - 4 wow köyü yıktım merkeze fake dahi atmadan. Ben tam tersi düşünüyorum. Merkeze ve 3 - 4 yan köye fake atsam adam merkezi koruma altına alacaktı. Ben alenen wow köyüne gittim. Sıralı mancınıkla yıktım geldim. Yani adama geliyorum kolla kendini dedim.

Bırak eskileri dostum gel yenilere. BBDORUK kurdu wow ı. Bizde tebrik ettik. Onlarda olgun bir biçimde kabul ettiler tebrikleri. 1 aydan fazla bir süre tebrik sayfasında en ufak bir tartışma çıkmadı. Şimdi niye tartışma çıkarmaya çalışıyorsun. Adam birlik kurmuş, birliğine konu açmış. Başka konulara girmenin ne alemi var.

yaww sen nıye cvp verıyorsun? hanı senı bılmesem tmm dıycem :P 20 saat mesafedekı wow koyune savunma atıcam olemı? ısterse msj atsın ben bu koyune saldırıyorum desın savunma bulamazsın o koye kı geldıgını bılıyordum araya da asker soktum ama onden fake atmıstı defans ordunun onune dustu.herneyse dogru bısı soledım soledıklerımıde temellendırdım ,kofalca acemı bı oyuncu haa belkı altınla bısıye benzer yoksa vasatın altı bı oyuncu.bbdoruk meselesıne gelınce ben tamamen takılıyorum ıyı geceler :P

Banned

yaww sen nıye cvp verıyorsun? hanı senı bılmesem tmm dıycem :P 20 saat mesafedekı wow koyune savunma atıcam olemı? ısterse msj atsın ben bu koyune saldırıyorum desın savunma bulamazsın o koye kı geldıgını bılıyordum araya da asker soktum ama onden fake atmıstı defans ordunun onune dustu.herneyse dogru bısı soledım soledıklerımıde temellendırdım ,kofalca acemı bı oyuncu haa belkı altınla bısıye benzer yoksa vasatın altı bı oyuncu.bbdoruk meselesıne gelınce ben tamamen takılıyorum ıyı geceler :P

Bak dostum Herşeye izin veririm ama benim kişiligim hakımda bir tek laf kullanma şahi birligi hakında yorum yap yaran_ benden var desene bendeki wowmu the equzeler'e söyle
    o gariban 27 söyle merkezi pert etigim zaman sadece bunlara söyle kalkıp bana artistlik etme ben merkezim pert oldu ama o andada geldim wow.'a 10 seviyenizi indirdim şimdi geçmişleri bana sordurtma ok gariban 27 vahasında askerler ful'ken ben tüm tarlasını pert ypatım askeri üstü yıktım aclıktan askerler öldü bu konuları bana actırma adam gibi yaz yazıcaksan.

kofalcaya acemi kim demiş sen kimsindir.kofalca birligine en fazla yararı dokunan dostlardan biridir.onu diyen kimdir köy ismini versin bakalım.

Bak dostum Herşeye izin veririm ama benim kişiligim hakımda bir tek laf kullanma şahi birligi hakında yorum yap yaran_ benden var desene bendeki wowmu the equzeler'e söyle
    o gariban 27 söyle merkezi pert etigim zaman sadece bunlara söyle kalkıp bana artistlik etme ben merkezim pert oldu ama o andada geldim wow.'a 10 seviyenizi indirdim şimdi geçmişleri bana sordurtma ok gariban 27 vahasında askerler ful'ken ben tüm tarlasını pert ypatım askeri üstü yıktım aclıktan askerler öldü bu konuları bana actırma adam gibi yaz yazıcaksan.

hee kralsın zaten sen :P

vegator sen sus!! cok ıyı oyuncusunda baskasına ıyı oyuncu dıyorsun.sen anca ccakallık cukulluk yaparsın işin o senın.yoksa oyunla alakan yok halıyle kalkıp bırıne bu ıyı oyuncu dıyemezsın. polıtıkacısın anlıycagın.fouche olabılırsın mesela :P

Banned

Alıntı radiohead kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    hee kralsın zaten sen

vegator sen sus!! Cok ıyı oyuncusunda baskasına ıyı oyuncu dıyorsun.sen anca ccakallık cukulluk yaparsın işin o senın.yoksa oyunla alakan yok halıyle kalkıp bırıne bu ıyı oyuncu dıyemezsın. Polıtıkacısın anlıycagın.fouche olabılırsın mesela

bbd birliginden böyle seviyesiz bir insan cıkmasına üzüldüm gerçektende cok seviyesiz kişiliksiz bir insan'sın sen o vegatorun atıgı tırnagına degiştirmem seni o kadar kişiliksiz bir insansin.

Banned

Suc Sende Digil Bir kez DahA görünüyorki forum'da forum sorumluları fazla ilgilenmiyor kişiligimize kadar laf atacak insanların nasıl olurda okumazlar yazılarını cok şaşırdım kac gündür msj atmişim forum görevlisine ama ne bir ses nede bir cvp Cıkmadı böyle forum yöneticileri oldugu sürece biz cok küfür yiecez Anlamını Tasır.

böle sacma sapan yazan herkesi taksaydıkhe dieycen gidecek bunlara.he he he

Toplam 4 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 1234 SonuncuSonuncu