Toplam 7 Sayfadan Sayfa 1 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 67 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: zeroana ve general birlikleri

Varsayılan zeroana ve general birlikleri

arkadaslar zeroana ve general birligi savaşa girmiştir general birligine başarılar dilerim..
    tea tarafından (06-12-2009 Saat 00:18) değiştirildi.

zerooları tebrik etmek lazım..şu anda birçok birlikle savaş durumundalar ..bindeli deep , general..savaş durumnda olan birliklere başarılar diliyorum..

bir de woow sırasında neredeyse bütün bilikler savaş durumunda ..gerçekten değişik bir server oldu burası )

general birligide yeni yapılan bir olusum bakalım ne yapacaklar iddalı gibide görnüyorlar bana kalırsa zeroların bu sefer işi zor onları dağıta bilirler artık

Üye sagokoliq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bazıları kasırgaya çakılıyor, bazıları deep e çakılıyor, bazıları generale çakılacak bindelilerde tepelerine binecek, birlik dağılacak vsvs zaten zerolarla anlaşabilen birlik yok s18 de
    Edepli edebinden susar, edepsiz onu ben susturdum sanır!..

Alıntı sagokoliq kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    bazıları kasırgaya çakılıyor, bazıları deep e çakılıyor, bazıları generale çakılacak bindelilerde tepelerine binecek, birlik dağılacak vsvs zaten zerolarla anlaşabilen birlik yok s18 de
    aynen oyle olucak birileri aradan sıyrılıp gidecek otekileride arkalarından baka kalıcak akılları başlarına gelicek ama ozaman iş işten geçmiş olucak zerolar eskiden deep lerle iyi anlaşıyorlardı ama onlarda savasa girmişler ne yapmaya calışıyorlar acaba.

Sunucunun önde gelen birlikleri hepsi savaş halinde
    Sanırım bir tek 300KAOS savaşta değil ama oda gizliden TÜRKLER birlikleri ile uğraşıyor. Kendi bölgesinde(-/+) güçlü birlik bırakmak istemiyor. Zamanında BiNDeLi ile büyük savaşa girdiler fakat kimin kazandığı tartışılır

Üye sagokoliq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

deep ve zero 6 aydır savaşta. daha salı günü merkezimi sıfırladılar. ama 3 orduları çakıldı. zerolar bi zamanlar bizi kullanmaya çalıştı sonrada nirvananın uyarısıyla zeroların ne mal olduğunu anlayıp paçamızı kurtardık. istiklalle birleştiler sonra istiklalle savaşa girdiler bi güzel haka da çakıldılar neden; istiklalide kullanmak istediler olmadı sonra kasırgayla birleştiler ama kasırga bile dayanamdı zerolara
    Edepli edebinden susar, edepsiz onu ben susturdum sanır!..

Alıntı berkan şeker kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Sunucunun önde gelen birlikleri hepsi savaş halinde
    Sanırım bir tek 300KAOS savaşta değil ama oda gizliden TÜRKLER birlikleri ile uğraşıyor. Kendi bölgesinde(-/+) güçlü birlik bırakmak istemiyor. Zamanında BiNDeLi ile büyük savaşa girdiler fakat kimin kazandığı tartışılır

türklerle savaş pek o kadar etkin şekilde değil savaş sayılmaz. kasırga ve 300kaos wow dönemine rahat girecektir.
    ayrıca bu savaşta buyuk ihtimal zero birlikleri general birliklerine ustun gelecektir. bindeli birliğiyle esas olarak uğraşmaları lazım ancak zero merkez birliği savaş ilan etmedi bindeli birliğine bence savaşda ilan etmez bi anlaşma sağlanacağına inanıyorum ben.

Zekirdek

Çekirdek değil tatlım zekirdek

ama general birliklerinin alt yapısı saglam sayılır birleşmeliri haricindede bulunan bir çok dostları var yani kökenleri saglan eski İSTİKL@L ve eski KONSEY birliklerinin eski uyeleri her zaman onları destekliyecektirler ALYAA birligindede bir cok dosları var.

gerçekci konuşalım. aynı şey champion içinde geçerliydi. birleşimde olmayan birliklerin destekleri vardı. ama ne kadar destek olursa olsun kendi gucunuz olmadğı sürece başarılı olmazsınız.
    bu yuzden general birliği ne kadar destek alırsa alsın savaşda karşı tarafa çok fazla zarar vereceğine inanmıyorum. ama inş s18e zevkli bi savaş yaşatırlar.

Zekirdek

Çekirdek değil tatlım zekirdek

Toplam 7 Sayfadan Sayfa 1 123 ... SonuncuSonuncu