Toplam 4884 Sayfadan Sayfa 4639 İlkİlk ... 3639413945394589462946374638463946404641464946894739 ... SonuncuSonuncu
Toplam 48834 adet sonuctan sayfa basi 46,381 ile 46,390 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Geyik Muhabbeti: Merhaba De Katıl Muhabbete

Oo yıne aksam olmus sabahtan berı bekliyorum uyumak ıcın

Uye Rutbesi
    arcmrt21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

şşşş akıllı olun.
    Dünya senden olmayanlarla hoştur...Onların sana verdiği ilimlerle, kıymetlerle, gönüllerle hoştur.Sadece senin gibiler değil, senden olmayanda çok yaşasın ki, sen de yaşa.Hele bir de onun gözünde gör şu fani dünyayı. - Seyduna

Uye Rutbesi
    arcmrt21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı ArTeS kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    O değil de kendimi bildim bileli yağmur yağarken uyumayı çok severim. Daha dogrusu su sesiyle uyumak guzel oluyor belki de. Odamdaki akvaryuma surface skimmer diye bir alet aldim, bu boyle yuzeyden suyu aliyor sanki bir yere dolduruluyormus gibi su sesi cikiyor, cok hos. (Tabi amaci su sesi cikarmasi degil, su yuzeyini yag,toz,cop vb. seylerden temizlemek)

Son günlerde farkettim ki bulaşık makinesi sesiyle uyumayı da seviyormuşum. Ama tabi o ses uzaktan gelicek, kendi odanın kapısı kapali olacak, makinenin ses seviyesine gore de mutfak kapisi ya hafif aralik kalacak ya da kapali olacak. Sen yatacaksin, o orada bulasiklarla takilacak filan. Sesler cikarak. Belki yeni nesil camasir makineleriyle de olabilir de bendeki eski, o kadar sessiz degil.

Denenebilecek farkli sesler varsa onerebilir misiniz?

Dip1: Uykum inanilmaz hafiftir, o yuzden ses seviyesi cok dusuk olmali ve ritmik sesler cikarmamasi lazim, dogal olmasi lazim. Misal, saat sesine gicik olurum, kol saati olsun duvar saati olsun, iyyy yazarken gerildim, o derece.

Dip2: Yalnizlik boyle bir sey. Halbuki eskiden...
    Hayırdır Admin bey.

İnşAllah bir sıkıntı yoktur... Özelimiz her daim açık...

Senin derdin aslında bulaşık makinesi, balık köpek değil dostum. Önce onu bilde. Gerisi inşAllah kolay...
    Dünya senden olmayanlarla hoştur...Onların sana verdiği ilimlerle, kıymetlerle, gönüllerle hoştur.Sadece senin gibiler değil, senden olmayanda çok yaşasın ki, sen de yaşa.Hele bir de onun gözünde gör şu fani dünyayı. - Seyduna

O değil de kendimi bildim bileli yağmur yağarken uyumayı çok severim. Daha dogrusu su sesiyle uyumak guzel oluyor belki de. Odamdaki akvaryuma surface skimmer diye bir alet aldim, bu boyle yuzeyden suyu aliyor sanki bir yere dolduruluyormus gibi su sesi cikiyor, cok hos. (Tabi amaci su sesi cikarmasi degil, su yuzeyini yag,toz,cop vb. seylerden temizlemek)

Son günlerde farkettim ki bulaşık makinesi sesiyle uyumayı da seviyormuşum. Ama tabi o ses uzaktan gelicek, kendi odanın kapısı kapali olacak, makinenin ses seviyesine gore de mutfak kapisi ya hafif aralik kalacak ya da kapali olacak. Sen yatacaksin, o orada bulasiklarla takilacak filan. Sesler cikarak. Belki yeni nesil camasir makineleriyle de olabilir de bendeki eski, o kadar sessiz degil.

Denenebilecek farkli sesler varsa onerebilir misiniz?

Dip1: Uykum inanilmaz hafiftir, o yuzden ses seviyesi cok dusuk olmali ve ritmik sesler cikarmamasi lazim, dogal olmasi lazim. Misal, saat sesine gicik olurum, kol saati olsun duvar saati olsun, iyyy yazarken gerildim, o derece.

Dip2: Yalnizlik boyle bir sey. Halbuki eskiden...
    muhabbet kuşu al uyurken değilde ayıkken çok güzel oluyo böle forumda yazarken felan omzundan oda seninle forumu izliyo kanka şunu şöyle yazsaydın felan bile diyebilir yani )

akvaryumuda (maliyetli oluyor biraz ama) bitki akvaryumu yap çok güzel oluyor .

Forum Admin
    ArTeS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı osmancan71 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    muhabbet kuşu al uyurken değilde ayıkken çok güzel oluyo böle forumda yazarken felan omzundan oda seninle forumu izliyo kanka şunu şöyle yazsaydın felan bile diyebilir yani )

akvaryumuda (maliyetli oluyor biraz ama) bitki akvaryumu yap çok güzel oluyor .
    Bitkili zaten -> http://forum.travian.com.tr/showthre...=1#post2121929
    Güllerin içinden canım
    Koşarak koşarak gel bana gel
    O güzel gözlerini canım
    Süzerek süzerek gel bana gel
    Bu küskün yüzün gayrı gülsün canım
    Gülerek gülerek gel bana gel
    Dayanamadım gayrı döndüm canım
    Diyerek diyerek gel bana gel
    ArTeS
    Forum Administrator
    Travian Team

canlı bitki demi bunlar güzelmiş akvaryumun istanbulda iken bizdede benzer bişey vardı ama bırakmak zorunda kaldık kuşuda orada bıraktık

kaç yıllık konunun adını niye değiştirdiniz efendiler? rönesans, batılılaşma bu kadar mı önemli? ey caniler!

Smod & Event Manager
    Forum Super Moderatoru

hayaligenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı The_Punisher kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    kaç yıllık konunun adını niye değiştirdiniz efendiler? rönesans, batılılaşma bu kadar mı önemli? ey caniler!
    Merhaba;

Konunun adını ben değiştirdim , inovasyon iyidir , düz bakmayın sağa sola da bakın ki güzelliklerini göresiniz.

İyi Forumlar
    __нαуαℓιgєηc__
    $єηισя $üρεƦ ʍøδαƦεтöƦ & ευεπт ʍαπαĝεƦ
    тяανιαη тєαм – тя

Alıntı Nicholai Hel kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Federal ajan hayali imdb 9.9 tür polisiye/dram.

Ruhum özlem duyuyor, baharsız geçen yıllarıma...
    by hayaligenc

Bence ise katıl muhabbete merhaba de!

her an her şey olabilir.
    Roneten
    Moderator
    Travian Team – TR

Smod & Event Manager
    Forum Super Moderatoru

hayaligenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Roneten kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Bence ise katıl muhabbete merhaba de!

her an her şey olabilir.
    bu da farklı bir bakış açısı
    __нαуαℓιgєηc__
    $єηισя $üρεƦ ʍøδαƦεтöƦ & ευεπт ʍαπαĝεƦ
    тяανιαη тєαм – тя

Alıntı Nicholai Hel kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Federal ajan hayali imdb 9.9 tür polisiye/dram.

Ruhum özlem duyuyor, baharsız geçen yıllarıma...
    by hayaligenc

Toplam 4884 Sayfadan Sayfa 4639 İlkİlk ... 3639413945394589462946374638463946404641464946894739 ... SonuncuSonuncu

Konu Etiketleri