Toplam 2 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 12
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Alumentum Birliği Yönetim Arayışı (Speed Server)

Uye Rutbesi
    crysis82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Wlerox kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Amele kısmı hocam
    Belirttiğiniz görevlerin yükü ağır 3x de oynayacağınızı da düşünürsek bana göre amelelik. Dışarıdan bu işleri yapacak adam bulma şansınız yok bulsanız da sonuçları tehlikeli olabilir. Daha önceden oynadın mı ya da oynadınız mı 3x de bilmiyorum ama dallas'a el sallayın

Bir örnek vermek isterim çok kıymetli bir abim hesabın casus olduğu belli olmasın diye önden koçbaşıyla girip çakılmıştı arkasından giren ordulara neler olduğunu anlatmama gerek yok diye düşünüyorum. Sizlere başarılar şans yanınızda olsun.

iyi forumlar...
    İsimleri silmek kolaydır lakin bıraktığı izleri silmek İMKANSIZDIR...
    bistrol-CrYsiS-KOMUTANNN

Uye Rutbesi
    Wlerox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı crysis82 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Belirttiğiniz görevlerin yükü ağır 3x de oynayacağınızı da düşünürsek bana göre amelelik. Dışarıdan bu işleri yapacak adam bulma şansınız yok bulsanız da sonuçları tehlikeli olabilir. Daha önceden oynadın mı ya da oynadınız mı 3x de bilmiyorum ama dallas'a el sallayın

Bir örnek vermek isterim çok kıymetli bir abim hesabın casus olduğu belli olmasın diye önden koçbaşıyla girip çakılmıştı arkasından giren ordulara neler olduğunu anlatmama gerek yok diye düşünüyorum. Sizlere başarılar şans yanınızda olsun.

iyi forumlar...
    Bu işi hızlandırmak için yapılmış bir şey zaten gelen olursa bir köşeye koyup dolmayan boşluklara koyucaz alternatif yani... sizede iyi forumlar

Toplam 2 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 12