Toplam 3 Sayfadan Sayfa 3 İlkİlk 123
Toplam 28 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 28 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: North west birlikleri

Uye Rutbesi

Alıntı çiçili kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Bizim olduğumuz yerde hesap ödenmez kardeşşşş ...

Bana 10 tane 1600 altın alırsın sen
    2014-2015 S5 Mercedez // 2015-2016 S5 Ç&T Mercedez
    2016-2017 S5 Ç&T Tekir

NORTH' un olduğu yerde herşey NORTH yüzünden olmuştur..
    kimileri multihunteri bahane etmiştir,kimileri dışardan sonradan oyuna dahil olmuş gördükleri hırs karşısında geri adım atmıştır, kimileri bu günün yarını var bugün turnuva var, olurda Türk serverlarına geri göndük dersek rakip 3 iken 15 olma ihtimali var diye geri adım atmıştır,kimileri artık tarihin tozlu sayfalarına karışmıştır,çok şey yazılır kapanan s1 de yaşananlarla ilgili,
    amma harcanan altınlar, amma yeni ırklar sebep yada bahane olmuş olsun erken açılan S1 in tadı başkadır,bunu oyunda bilir,bu yüzden erken açtılar belki,lakin burası NORTH birliklerinindir,
    Peşinen not olsun,NORTH kaybederse daleveriniz azdır, asılmamışızdır,
    arkadan vurma,yarı yolda bırakma,3 bölge sözde savaş yapıp asıl amaç NORTH' a gelme gibi uzun vadeli de olsa planlarınızı sezmediğimiz için belki kazanırsınız,
    Lakin herkes Bilsin ki NORTH UNUTMAZ,
    Kabul görür görmez bilmiyorum amma fark edilmiştir,bir uyuyan devdir NORTH,
    iyi bir dilekle başlamak gerekirse;
    Tanrı düşmanlarımızı Kinimizin Gazabından Korusun.....
    efresiyap tarafından (15-07-2017 Saat 02:27) değiştirildi.

Alıntı efresiyap kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    NORTH' un olduğu yerde herşey NORTH yüzünden olmuştur..
    kimileri multihunteri bahane etmiştir,kimileri dışardan sonradan oyuna dahil olmuş gördükleri hırs karşısında geri adım atmıştır, kimileri bu günün yarını var bugün turnuva var, olurda Türk serverlarına geri göndük dersek rakip 3 iken 15 olma ihtimali var diye geri adım atmıştır,kimileri artık tarihin tozlu sayfalarına karışmıştır,çok şey yazılır kapanan s1 de yaşananlarla ilgili,
    amma harcanan altınlar, amma yeni ırklar sebep yada bahane olmuş olsun erken açılan S1 in tadı başkadır,bunu oyunda bilir,bu yüzden erken açtılar belki,lakin burası NORTH birliklerinindir,
    Peşinen not olsun,NORTH kaybederse daleveriniz azdır, asılmamışızdır,
    arkadan vurma,yarı yolda bırakma,3 bölge sözde savaş yapıp asıl amaç NORTH' a gelme gibi uzun vadeli de olsa planlarınızı sezmediğimiz için belki kazanırsınız,
    Lakin herkes Bilsin ki NORTH UNUTMAZ,
    Kabul görür görmez bilmiyorum amma fark edilmiştir,bir uyuyan devdir NORTH,
    iyi bir dilekle başlamak gerekirse;
    Tanrı düşmanlarımızı Kinimizin Gazabından Korusun.....

North ne kardeşim bundan 3-5 sene önce öyle bişey yoktu S1 DE COF VE AN birlikleri vardı vay be bu ne ego yarıldım gülmekten zaman geçtikce yenileri türüyor forumda
    A Clockwork Orange

doğru 10 yıl önce kahramanı toyton dan mı baltalı dan mı yapalım diye düşünürdük,dediğine göre neler değişmiş dimi,
    Yarılma ile çatlama arasında fark var,bi daha bak bence kendine..
    İşte böyle gelin göstere göstere....

Alıntı efresiyap kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    doğru 10 yıl önce kahramanı toyton dan mı baltalı dan mı yapalım diye düşünürdük,dediğine göre neler değişmiş dimi,
    Yarılma ile çatlama arasında fark var,bi daha bak bence kendine..
    İşte böyle gelin göstere göstere....
    kardeşim bu oyunda korumadan kahraman ceaserisle cıkan 1 tane hesap var oda bana aittir. multihunterla aynı kişi olunca oyuncu yaşanıyordu böyle olaylar bu arada 8 sene önce kırdığımız rekorlar hala kırılamamış bu üzücü
    A Clockwork Orange

şahsi başarılarınızdan dolayı tebrik ederim,inşallah bi on-yirmi yıl daha kırılmaz rekorunuz ve genç nesiller tebrik eder,
    lakin anlatılmak isteneni çok yanlış anlamışsınız,bahsedilen şey birlik olma,yapılan dalaveralara laf atma vb.karşı bir ön hazırlık diyelim öyle bir mesajdı,vay neler dönmüş diye düşünecekken bende böyleyim diye rol çalmanız abes olmuş,
    neyse size on yıl önce kırdığınız ve hala her lafa atlamak için her hakkı kazandıran emeğiniz için tebrik ederim...

Uye Rutbesi

Alıntı byhickimse kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    kardeşim bu oyunda korumadan kahraman ceaserisle cıkan 1 tane hesap var oda bana aittir. multihunterla aynı kişi olunca oyuncu yaşanıyordu böyle olaylar bu arada 8 sene önce kırdığımız rekorlar hala kırılamamış bu üzücü

Güzel fıkraymış kardeş
    2014-2015 S5 Mercedez // 2015-2016 S5 Ç&T Mercedez
    2016-2017 S5 Ç&T Tekir

Alıntı byhickimse kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Üzüldüm adına, buradakiler korumadan önce göçmen hazırlayıp mancınık çıkartıyor. Bil istedim.. S1 e gelebilirseniz her bölgede antik kentler ve harabeler bulabilirsiniz. Sizinkilerden de iyi yıkılan oldu gece birliklerinde. Desene 8 yıl rekor kır, gel s1 de rezil ol. Olacak iş değil
    TS2 VicariouS
    tx2 vicariouSTR
    COM/FR/UK/GER- VicaRiouSs

Toplam 3 Sayfadan Sayfa 3 İlkİlk 123