Toplam 6 Sayfadan Sayfa 1 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 57 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yunanistan Speed Server Açılıyor ( 3x ) 14 Temmuz Saat 13.00

Varsayılan Yunanistan Speed Server Açılıyor ( 3x ) 14 Temmuz Saat 13.00

Merhaba arkadaşlar.Yarın saat 13.00 da yani ( 14 Temmuz 13.00 ) Yunanistan 3x speed server açılıyor.Turnuva serveri çok sıkıcı ilerliyor hep beraber burda oynamaya ne dersiniz. 3x olduğu için hem zevkli olur hemde iyi bir oluşum oluşturabilirsek wow yolunda ilerleyebiliriz.Ayrıca speed servere katılım yüksek olur diye düşünüyorum yunanistanda.Yunanlara Türkün gücünü göstermek adına yarın benim ekibimden olan 5 arkadaşımla birlikle TÜRKİYE-OTTOMAN EMPİRE birliğini kuracağım.Bize karşı çoğu birlik muhtemelen birleşicektir.Bu yüzden sizleride görmek istiyorum.İlerleyen günlerde samimi bir ortam olursa whatsapp gurubu kurup sağlam bir dayanışma içerisinde olabiliriz.

Bölgemiz : + - (Güneydoğu)-(Haritanın sağ alt köşesi)
    Açılış Zamanı : 14 Temmuz Saat 13.00 Cuma Günü

Karışıklık olmasın diye tek tek yazdım.Umarım katılım olur.Katılacaklar buraya cevap olarak yazarlarsa iyi olur.Cuma günü görüşmek üzere.

EDİT: Arkadaşlar ben ve arkadaşlarım saat 14.20 - 14.30 civarı kayıt olucaz.yani hem gri bölgeye yakın olmamış olucaz hemde yakın düşmüş olucaz.isterseniz sizde bu saat aralığında kayıt olabilirsiniz.

EDİT: Oyunda ismim Fbenes1907 olucak.Birlik için benden haber bekleyin lütfen iyi oyunlar görüşmek üzere.

EDİT: Birlik kuruldu arkadaşlar.İki tane birliğimiz var.TURKEY birliği ana birlik.birde yan birlik kurduk.servere katılırsanız bana mesaj atın.
    DieAnotherDay tarafından (14-07-2017 Saat 17:48) değiştirildi.

Bulgaristanda umduğunu bulamadın şimdide yunanistana mı sardın
    Ben olsaydım yenilmezdiniz orda bu servere bende katılırım senin için ama bedavaya olmaz
    Çılgın Türk tarafından (13-07-2017 Saat 02:05) değiştirildi.

Kıdemli Üye
    Uye Rutbesi
    ultrAslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Çılgın Türk kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Bulgaristanda umduğunu bulamadın şimdide yunanistana mı sardın
    Ben olsaydım yenilmezdiniz orda bu servere bende katılırım senin için ama bedavaya olmaz
    Hemen bu başlığa gidiyorsun

Varsayılan Yabancı Server Organizasyonu?

sonra #3'üncü sıradan benim yazımı uzun uzun okuyorsun.

uzun uzun okumam dersen ben sana okuman gereken yeri getireyim

Daha oyun açılmış 1. SAATİ temsilci arayan birisiyle olur mu ?
    Oyun açılalı 6 saat geçmiş "Başkanımız servera 6 saat geç girdiği için organizasyonumuz iptal olmuştur" diyenlerle olur mu?
    HER açılan servera "HADİ ORGANİZASYON!!!" başlığı altında giren insanlar peşinde koşarak olur mu ?

Komik değil mi
    OLD BUT GOOD

ltx Game of Teuton & s9 Serintürk & Inx Game of Teuton

Uye Rutbesi
    ottoman1996 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı ultrAslan kullanıcısından alıntı Mesajı göster

Komik değil mi
    Üstad vaktinde benim açtığım konuya öyle bir cevap yazmışsın ki aynı normlar hala geçerli. Linke tıklayıp kendi hesabımın açtığı bir konuyu görünce şaşırdım yeminle.
    +Rep gören masum köylü...

Komik değil mi
    Hocam sonuna gülme işareti koymam ve bedavaya olmaz demem zaten şaka yaptığımı gösteriyor lütfen bilip bilmeden insanları yargılamayalım.Seni uzun zamandır takip ediyodum iyi oyuncusun ama önyargılısın aynı zamanda.Fikrin yoksa yorum yapmayada gerek yok öyle değil mi

Bulgaristanda 20 kişi 250 kişiye karşı savaştık tek başımıza kaldık.adamlar bizi yıktıktan sonra tebrik ettiler ali bu güzel oyun için

Arkadaşlar biz yarın saat 14.00 - 15.00 arası giriş yapacağız.Cuma namazı olduğundan dolayı 13.00 da giriş yapamayız malesef.Zaten gri bölgeye yakın düşmüş oluruz bu yüzden bizim gireceğimiz saatler ideal saatler.İsterseniz sizde o vakitte giriş yapın.Yarın görüşmek üzere.

1x çok sıkıcı geldi bana.her şey çok yavaş ilerliyor.yazın hazır vakit varken 3x oynamak daha mantıklı.bende geliyorum nickname aynı olucak.mesaj atarım sana oyundan

Alıntı CermenBeyi kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    1x çok sıkıcı geldi bana.her şey çok yavaş ilerliyor.yazın hazır vakit varken 3x oynamak daha mantıklı.bende geliyorum nickname aynı olucak.mesaj atarım sana oyundan
    tamamdır.senin şu arkadaş vardı ersan dı sanırım onuda çağır 3x te çok iyiydi o bende iletişim bilgisi yok onun.mutlaka gelsin.

Uye Rutbesi
    crysis82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Komik değil mi
    tespitler; okurken yoruldum çok uzun olmuş serverin uzunluğundan yakınıyorsun yazın daha uzun be kardeşim (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=99291)

tespit 2; çay hazır ,

tespit 3; bence anlatmakla çok zaman harcama bir musibet bin nasihattan daha iyidir. Yaşamadan kolay öğrenemez insan bırak yaşayan yaşasın yıksın yıkılsın organize olamasın vs. neticede zamanla öğrenecek farkına varacak.

iyi forumlar...
    İsimleri silmek kolaydır lakin bıraktığı izleri silmek İMKANSIZDIR...
    bistrol-CrYsiS-KOMUTANNN

Toplam 6 Sayfadan Sayfa 1 123 ... SonuncuSonuncu