Toplam 6 Sayfadan Sayfa 3 İlkİlk 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 57 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yunanistan Speed Server Açılıyor ( 3x ) 14 Temmuz Saat 13.00

İşi ciddiye aldın sen baya altın falanda alırsın şimdi sen.galyayla yağma 1. si mi olcan len başımıza

Alıntı CermenBeyi kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    İşi ciddiye aldın sen baya altın falanda alırsın şimdi sen.galyayla yağma 1. si mi olcan len başımıza
    Hedef o ama daha çok var hayırlısı olsun diyelim

Uye Rutbesi
    ottoman1996 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gençler oluşuma bir bakmak amacıyla geleceğim. "DFThereAper" nicki ile. Durumlara bakıp karar vereceğim artık. Açılmasına da bir şey kalmamış toplaşın gari.
    +Rep gören masum köylü...

Kıdemli Üye
    Uye Rutbesi
    ultrAslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ardkdeşler bana uzelden ullaşın tlf numarlarınızı verin. en saglam halimizle gidelim ...
    OLD BUT GOOD

ltx Game of Teuton & s9 Serintürk & Inx Game of Teuton

Alıntı ultrAslan kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Ardkdeşler bana uzelden ullaşın tlf numarlarınızı verin. en saglam halimizle gidelim ...
    oynayan insanları küçümseyeceksen hiç gelme daha iyi yarardan çok zararın olur.bu kadar net konuşuyorum.kimin oynayıp oynamayacağına sen karışamazsın.

Server'a belkide son kez Türko nicki ile katılacağım , arkadaşlar bana ulaşsın forum eski ismim Son Raund

Kıdemli Üye
    Uye Rutbesi
    ultrAslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı CermenBeyi kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    oynayan insanları küçümseyeceksen hiç gelme daha iyi yarardan çok zararın olur.bu kadar net konuşuyorum.kimin oynayıp oynamayacağına sen karışamazsın.
    Not edin bu arkadaşı 3 hafta sonra oyunda olmayacak.
    OLD BUT GOOD

ltx Game of Teuton & s9 Serintürk & Inx Game of Teuton

Uye Rutbesi

Evet an itibariyle 3 ayrı bölgede 3 adet Türkiye birliği bulunmakta. (iZMiR-Türkiye-TURKEY)

Alıntı ottoman1996 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Evet an itibariyle 3 ayrı bölgede 3 adet Türkiye birliği bulunmakta. (iZMiR-Türkiye-TURKEY)
    . Speed bekleyen herkes 1 hafta önceki Malezya serverına başladı en az 120 tane türk var 1000 kişilik serverda. ki dilleri çoğunlukla ortak olduğundan asyadan da katılım oluyor Yunan serverında ise böyle birşey pek söz konusu değil ki altında alacaklarını sanmıyorum muhtemelen 2 hafta sonra sarı ışıkları yakmaya başlayacak arkadaşlar

Uye Rutbesi

Alıntı Antonius kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    . Speed bekleyen herkes 1 hafta önceki Malezya serverına başladı en az 120 tane türk var 1000 kişilik serverda. ki dilleri çoğunlukla ortak olduğundan asyadan da katılım oluyor Yunan serverında ise böyle birşey pek söz konusu değil ki altında alacaklarını sanmıyorum muhtemelen 2 hafta sonra sarı ışıkları yakmaya başlayacak arkadaşlar
    Hocam ben Malezya serverında da varım zaten durumların farkındayım. Arkadaşları biraz da incelemek amacıyla girdim buraya da. Baktım ümit var artık sıkıntı vermeye başlayan turnuva hesabını devreder 2 speedde oynarım.

Bu arada Malezya'da cermen halimle savunma madalyası almak üzereyim iyi kapışıyoruz etrafımdaki yabancılarla.

Toplam 6 Sayfadan Sayfa 3 İlkİlk 12345 ... SonuncuSonuncu