Toplam 2 Sayfadan Sayfa 1 12 SonuncuSonuncu
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Neredesin 3x

Varsayılan Neredesin 3x

Aylar oldu sadece bilgi bekliyoruz diyosunuz yada arz ettik. Siz arz edeceğinize bilgi vereceğinize üst kurul hiç girip bakmıyomu foruma bu adamlar bu kadar zamandır ne konuşuyo burda diye yada arz ettik diyosunuz ne cevap geliyor? Bunları söyleyen yok. Acele işe şeytan karışmaz şeytanın işi gücü yok oyunla uğraşmaz. Lütfen yaz günü bi zevkimiz var heder etmeyelim...
    İyi oyunlar...

Smod & Event Manager
    Forum Super Moderatoru

hayaligenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Karayelll kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Aylar oldu sadece bilgi bekliyoruz diyosunuz yada arz ettik. Siz arz edeceğinize bilgi vereceğinize üst kurul hiç girip bakmıyomu foruma bu adamlar bu kadar zamandır ne konuşuyo burda diye yada arz ettik diyosunuz ne cevap geliyor? Bunları söyleyen yok. Acele işe şeytan karışmaz şeytanın işi gücü yok oyunla uğraşmaz. Lütfen yaz günü bi zevkimiz var heder etmeyelim...
    İyi oyunlar...
    Merhaba ;

Bilgi geldi de biz mi paylaşmadık Dediğiniz laflara bakın, sonuçları öğrendiğimizde aynı anda size haber veriyoruz. Takım olarak bu konuda ki hassaslığımızı herkes bilir.

Oyun yönetimine arz ettim hafta içi net bir cevap alacağımızı ümit ediyorum.

Yarın tekrardan olmassa görüşeceğim.

Biraz sabırlı olmakta yarar var

İyi Forumlar
    __нαуαℓιgєηc__
    $єηισя $üρεƦ ʍøδαƦεтöƦ & ευεπт ʍαπαĝεƦ
    тяανιαη тєαм – тя

Alıntı Nicholai Hel kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Federal ajan hayali imdb 9.9 tür polisiye/dram.

Ruhum özlem duyuyor, baharsız geçen yıllarıma...
    by hayaligenc

Forum Admin
    ArTeS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gonlum hep seni ariyor,
    Neredesin sen?
    Güllerin içinden canım
    Koşarak koşarak gel bana gel
    O güzel gözlerini canım
    Süzerek süzerek gel bana gel
    Bu küskün yüzün gayrı gülsün canım
    Gülerek gülerek gel bana gel
    Dayanamadım gayrı döndüm canım
    Diyerek diyerek gel bana gel
    ArTeS
    Forum Administrator
    Travian Team

Kıdemli Üye
    Uye Rutbesi
    ultrAslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Çıkmadın aklımdan bir gün...
    OLD BUT GOOD

ltx Game of Teuton & s9 Serintürk & Inx Game of Teuton

Alıntı hayaligenc kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Merhaba ;

Bilgi geldi de biz mi paylaşmadık Dediğiniz laflara bakın, sonuçları öğrendiğimizde aynı anda size haber veriyoruz. Takım olarak bu konuda ki hassaslığımızı herkes bilir.

İyi Forumlar
    Dediğiniz laflara bakın derken burda küfür yada hakaret etmiyorum bi oyuncu olarak ve birçok kişinden böyle düşündüğünü baz alarak bi eleştiride bulunmak istedim. Herkese açık bi alan bende eleştirimi yapmak istedim üslubumu ve saygımı koruyarak. Ha varsa bi saygısızlık affola. Eleştiriden başka bir şey değil. Kolay gelsin Ha ama hala söylediklerimin arkasındayım insanların yaz günü vakti geçiyor eş dost kazanıyor.Bu kadar bekletmenin ne anlamı var onun açıklamasını üst kurul bi yaparsa bizde eleştirimizi susarak yaparız. Madem sizlerin bilgisi yok.Tekrar kolay gelsin...
    Karayelll tarafından (10-07-2017 Saat 00:02) değiştirildi.

Alıntı hayaligenc kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Merhaba ;

İyi Forumlar

Server'ı duyurulduktan sonra olabilidiğince hızlı başlatırlarsa seviniriz

Uye Rutbesi
    A.S.Ş. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaz ve kış speedi olarak yılda iki kez yapılıyor olarak biliyorum ancak Turnuva başladı çoğu oyuncu zaten serveri bırakıp turnuvaya geçiş yaptı. Erken açılmasının bir anlamı yok
    GAUL's POISON
    Don't Afraid, A.S.Ş. is Coming!
    No Pain, No Again. It is only a "Poison"

Alıntı A.S.Ş. kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Yaz ve kış speedi olarak yılda iki kez yapılıyor olarak biliyorum ancak Turnuva başladı çoğu oyuncu zaten serveri bırakıp turnuvaya geçiş yaptı. Erken açılmasının bir anlamı yok
    Yaz server'ı ya hani yaz bitti daha ne kadar geç açılabilir ? Erken açılmasının manası yok derken haftalar önce erken kelimesini kullanma lükslerini kaybettiler

Smod & Event Manager
    Forum Super Moderatoru

hayaligenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Karayelll kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Dediğiniz laflara bakın derken burda küfür yada hakaret etmiyorum bi oyuncu olarak ve birçok kişinden böyle düşündüğünü baz alarak bi eleştiride bulunmak istedim. Herkese açık bi alan bende eleştirimi yapmak istedim üslubumu ve saygımı koruyarak. Ha varsa bi saygısızlık affola. Eleştiriden başka bir şey değil. Kolay gelsin Ha ama hala söylediklerimin arkasındayım insanların yaz günü vakti geçiyor eş dost kazanıyor.Bu kadar bekletmenin ne anlamı var onun açıklamasını üst kurul bi yaparsa bizde eleştirimizi susarak yaparız. Madem sizlerin bilgisi yok.Tekrar kolay gelsin...
    Merhaba ;

Öncelikle şunu hatırlatayım: hakaret küfür vb. yazımlarda bulunsaydınız şayet şuanda zaten yazamazdınız Dediğiniz lafa bakın derken şunu kastediyorum; sanki hiç ilgilenmiyoruz başı bol bırakıyoruz ya da ilgisiz anlamında kullandım. Tabi ki eleştiri yapın eleştirilere takımımız çok büyük önem vermekle beraber yazdığınız herşeye büyük bir önem verdiğimizi tekrar hatırlatmak isterim.

Geçen sene hangi zaman da açıldı tam emin değilim çok mu gecikti normal mi onu da bilmiyorum . Ama dediğim gibi net bilgi alırsak zaten hızlıca sizlere bildirimi yaparım. İçiniz rahat olsun

Şahsımıza hakaret olmadığı sürece iyi ya da kötü ( kötüden kasıt olumsuz, sevilmeyen anlamında ) eleştirilerinizi tabi ki yapınız. Yapınız ki bizler de buna göre değerlendirmemizi yapabilirim

Teşekkürler

İyi Forum

Alıntı Luffy kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Server'ı duyurulduktan sonra olabilidiğince hızlı başlatırlarsa seviniriz
    Merhaba ;

Elime fırsat geçerse olur hızı kaç x olsun 3x yeter mi efem ))

İyi Forumlar
    __нαуαℓιgєηc__
    $єηισя $üρεƦ ʍøδαƦεтöƦ & ευεπт ʍαπαĝεƦ
    тяανιαη тєαм – тя

Alıntı Nicholai Hel kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Federal ajan hayali imdb 9.9 tür polisiye/dram.

Ruhum özlem duyuyor, baharsız geçen yıllarıma...
    by hayaligenc

Uye Rutbesi
    A.S.Ş. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Luffy kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Yaz server'ı ya hani yaz bitti daha ne kadar geç açılabilir ? Erken açılmasının manası yok derken haftalar önce erken kelimesini kullanma lükslerini kaybettiler
    Forum adminlerine de çok yüklenmenin bir anlamı yok. Herhangi bir hareketlilik olursa adamlar zaten bize ulaştırmaya çalışıyor. Biraz da empati kurarak yaklaşın şu işe
    A.S.Ş. tarafından (10-07-2017 Saat 02:40) değiştirildi. Sebep: Yazım yanlışı
    GAUL's POISON
    Don't Afraid, A.S.Ş. is Coming!
    No Pain, No Again. It is only a "Poison"

Toplam 2 Sayfadan Sayfa 1 12 SonuncuSonuncu