Toplam 2 Sayfadan Sayfa 1 12 SonuncuSonuncu
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Speed Galya Köy Sıralaması

Varsayılan Speed Galya Köy Sıralaması

Bu konuyu arattım ancak forumda konu açılmamış

Başlıktada belirttiğim üzere Galya speedde köyleri ne şekilde hangi vahaya göre dizer ?

Altınla oynamayan bir oyuncu hiç mi 15 li kurmaz. Kursada tahıl ambarına yüklenip 5-10 defa çeviremez mi kalan üretimide sürekli pazarda değiş tokuşla atamaz mı ? 5 tuğlalı mı kurmalı ne yapmalı ? 15 e kuran herkes altın mı kullanıyor ? Hiçbir tartışma yok forumda hiçbir bilgi paylaşımıda yok 2-3-4 nasıl gider bu köyler

başkan bana özelden numaranı at sorun oldukça sorarsın yardımcı olurum.bura cevaplarsam ban yerim veya tartışma çıkar. gerek yok
    Bu acı geçiyo mu ?

Alıntı Özdemir kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    başkan bana özelden numaranı at sorun oldukça sorarsın yardımcı olurum.bura cevaplarsam ban yerim veya tartışma çıkar. gerek yok
    neden tartışma çıksın ki ?

Alıntı Antonius kullanıcısından alıntı Mesajı göster

Başlıktada belirttiğim üzere Galya speedde köyleri ne şekilde hangi vahaya göre dizer ?

Altınla oynamayan bir oyuncu hiç mi 15 li kurmaz. Kursada tahıl ambarına yüklenip 5-10 defa çeviremez mi kalan üretimide sürekli pazarda değiş tokuşla atamaz mı ? 5 tuğlalı mı kurmalı ne yapmalı ? 15 e kuran herkes altın mı kullanıyor ? Hiçbir tartışma yok forumda hiçbir bilgi paylaşımıda yok 2-3-4 nasıl gider bu köyler

Altın yoksa özellikle speed serverda 15li almanın mantığı yok hocam

Alıntı Turkish Power kullanıcısından alıntı Mesajı göster

Altın yoksa özellikle speed serverda 15li almanın mantığı yok hocam
    5 tuğlamı aratayım ? herkes 15 e atarken garip kalmayayım öyle ? Bütün aldığım ödülleri yatırdım server boşa gitsinde istemiyorum 15 e atmayalım da bana bir yol haritası çizebilecek var mı ?

Anlaşıldı. Kimse doğru dürüst açıklama yapmadığına göre Formül şu demekki 5 internet cafe - Haftada 1 gün Yarım saat hesaba giriş yapmak için 3 TL. demekki bu forumda başka taktik yok 10 senelik oyuncular sadece atışmaya gelinmiş foruma

3x yeni sw de başla önerim Roma ol
    Üretimleri 6 la tarlalar 5 de kalsın
    Asker hiç basma
    Üretimleri dediğim de ye getirince sadece köşke harca maddeyi
    Hemen 2 . Koyu at
    En azından 100 vahali 9lu al 15li alma
    Kahraman puanları 2 savaş 2 madde şeklinde ver
    Gücü 8 olunca full madde ver
    Korumayı uzattın zaten
    2.koyu 9 lu aldın hemen üretim bas
    2.koyden hiç asker basma
    İlk köyde de üretim asıl
    Koruma 24 saat kala kışla 10 sw olsun
    24 saat kışla boş durmadan lej bas on la yağma yap
    Lej 1k olunca tahıl 0 olan a kadar pre kas
    3.koyu 9ludan Saray 10 yapıp at
    Her köy attığında ilk üretimleri fulle
    3.koyden itibaren küçük festivale başla
    Askeri 3.koyden bas 9luda besle yan köylerde pre bas hep
    Her köyde 2 sığınak 10la
    Sıkınti olunca yaz sw başlayınca
    Kahraman İtem alma çıka. Her şeyi saat 10 13 arası sat

Alıntı ForGondor kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    3x yeni sw de başla önerim Roma ol
    Üretimleri 6 la tarlalar 5 de kalsın
    Asker hiç basma
    Üretimleri dediğim de ye getirince sadece köşke harca maddeyi
    Hemen 2 . Koyu at
    En azından 100 vahali 9lu al 15li alma
    Kahraman puanları 2 savaş 2 madde şeklinde ver
    Gücü 8 olunca full madde ver
    Korumayı uzattın zaten
    2.koyu 9 lu aldın hemen üretim bas
    2.koyden hiç asker basma
    İlk köyde de üretim asıl
    Koruma 24 saat kala kışla 10 sw olsun
    24 saat kışla boş durmadan lej bas on la yağma yap
    Lej 1k olunca tahıl 0 olan a kadar pre kas
    3.koyu 9ludan Saray 10 yapıp at
    Her köy attığında ilk üretimleri fulle
    3.koyden itibaren küçük festivale başla
    Askeri 3.koyden bas 9luda besle yan köylerde pre bas hep
    Her köyde 2 sığınak 10la
    Sıkınti olunca yaz sw başlayınca
    Kahraman İtem alma çıka. Her şeyi saat 10 13 arası sat
    Benim sorum başka ama yinede teşekkürler

Uye Rutbesi
    Bronx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Altınsız oynayan bir oyuncu ile altınla oynayan bir oyuncu arasında çok fark olur.

-Mesela altınla oynayan bir oyuncu tahıl deposu dolduğu zaman tahılı hammaddeye çevirmek için 3 altın harcar, lakin altınsız oynayan bir oyuncu tahılı satıp hammadde almak için bekler. Ayrıca pazarcıların ne kadarsa o kadar tahılı satabilme limitin olur.

-Altınla oynayan bi oyuncu bir binanın gelişimini tamamlanması için 2 altın karşılğında "hemen bitir" işlemini yaparak saatlerce beklemek zorunda kalmaz. Altınsız oynayan bir oyuncu saatlerce binaların inşaatının bitmesini beklemek zorunda kalır.

-Altınla oynayan bir oyuncu depolarındaki tüm hammaddeyi npc yaparak asker basabilirken, altınsız oynayan bir oyuncu orada gösterilen kadar asker basabilir ve hammaddenin tamamını kullanamaz.

-Altınla oynayan bir oyuncu %25 hammadde bosunu ile daha fazla hammadde üretirken, altınsız oynayan bir oyuncu bu bonustan yararlanamaz.

-Altınla oynayan bir oyuncu plus üyeliği açarak büyük haritayı kullanır ve daha geniş alanı görür, altınsız oynayan bir oyuncu sadece küçük bir alanı görebilir.

-Altınla oynayan bir oyuncu altın üyelik açarak otomatik asker kaçırabilir, 9-15 tarlalı alanları bulabilir ve yağma listesi yapabilir. Altınsız oynayan bir oyuncu bunları yapamaz.

-Son olarak altınla oynayan oyuncu ile altınsız oynayan oyuncu arasında dağlar kadar fark olur.

Bilmem anlatabildim mi

9tarlali en az yuzde 75 lik veya 100 vaha gören yer al.bana kalirsa galyali sec.tercube edindikten sonra diger svlerde cermen oynarsin.altinlari boşa harcama merkez köyun tarlalarini geliştirisin bol şanslar.
    Seyduna, birliği NORTH.W., dostları ile birlikte milyonlarca hammadde harcadı, savunma için milyonlarca korkusuz askerini feda etti. Ve bu şaheseri ilk olarak kurma başarısını göstererek oyunun galibi oldu.

Toplam 2 Sayfadan Sayfa 1 12 SonuncuSonuncu