Toplam 2 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 12
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Speed Galya Köy Sıralaması

Alıntı wanlı kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    9tarlali en az yuzde 75 lik veya 100 vaha gören yer al.bana kalirsa galyali sec.tercube edindikten sonra diger svlerde cermen oynarsin.altinlari boşa harcama merkez köyun tarlalarini geliştirisin bol şanslar.
    2.yi 9 a kurduk diyelim. 15 e hiç kurmuyor muyuz ? Yani merkez köy neresi olacak ? Altınsız da olsa 4 de 5 de 15 li alınıyor mu

Uye Rutbesi
    Bronx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Benim param yok altın alacak gücüm yok diyorsan eğer bunun da bir çözümü var.

Oyun başında maceralar çok sık çıkar, genellikle de zor olan maceralardan güzel eşyalar düşer. Oyun başında ilk günlerden Gladyatör miğferi, tokmak sallayanın tokmağı gibi itemler düşürürsen o itemleri elinde hiç tutmadan hemen satışa koy. İlk satılan eşyalar çok değerli olur, oradan kazanacağın gümüşü altına çevirebilirsin. Ayrıca maceralardan da ara sıra 500-600 gümüş çıkıyor.

Ben Gladyatör miğferinin 160000 gümüşe satıldığını gördüm.
    Bu gümüşü altına çevirirsek;
    200 gümüş 1 altın
    160000 gümüş / 200 = 800 altın
    yani tek miğferden 800 altın kazanabilirsin.

Alıntı Bronx kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Benim param yok altın alacak gücüm yok diyorsan eğer bunun da bir çözümü var.

Oyun başında maceralar çok sık çıkar, genellikle de zor olan maceralardan güzel eşyalar düşer. Oyun başında ilk günlerden Gladyatör miğferi, tokmak sallayanın tokmağı gibi itemler düşürürsen o itemleri elinde hiç tutmadan hemen satışa koy. İlk satılan eşyalar çok değerli olur, oradan kazanacağın gümüşü altına çevirebilirsin. Ayrıca maceralardan da ara sıra 500-600 gümüş çıkıyor.

Ben Gladyatör miğferinin 160000 gümüşe satıldığını gördüm.
    Bu gümüşü altına çevirirsek;
    200 gümüş 1 altın
    160000 gümüş / 200 = 800 altın
    yani tek miğferden 800 altın kazanabilirsin.
    100 altınım var şuan da sanırım 9 tarla ya da 5 tuğla kuracağım. Ki speedde bu itemler para yapmıyor. bilgi için teşekkürler

Uye Rutbesi

Alıntı Antonius kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    100 altınım var şuan da sanırım 9 tarla ya da 5 tuğla kuracağım
    9 tarlalı al o idare eder seni, 15 tarlalının isteyeni çok olur. oyunda usta değilsin zaten, 15 tarlalıyı alsan bile geliştiremezsin zor olur senin için.

Alıntı Bronx kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    9 tarlalı al o idare eder seni, 15 tarlalının isteyeni çok olur. oyunda usta değilsin zaten, 15 tarlalıyı alsan bile geliştiremezsin zor olur senin için.
    Server baya küçük Galya ile tutunabilirim sanırım ki TR öncesi tecrübe olacak
    en azından tokmak yakalar gece salarım gider keserim altınsız da olsak eğlenmek hakkımız

Uye Rutbesi

Alıntı Antonius kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Server baya küçük Galya ile tutunabilirim sanırım ki TR öncesi tecrübe olacak
    en azından tokmak yakalar gece salarım gider keserim altınsız da olsak eğlenmek hakkımız
    pratik yapmış olursun

Toplam 2 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 12