Toplam 3 Sayfadan Sayfa 1 123 SonuncuSonuncu
Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Taktik

Uye Rutbesi
    m.omer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Varsayılan Taktik

Arkadaşlar 3x server ve normal server ayrı ayrı romalı taktiği verebilir misiniz?

Çok basit altınsız oynayan biri önce ;

Merkez Bina 5 yap.Sonra üretimleri 1-2 yap.Yani hepsini 1 le ve 1 er tane 2 le görevini yap.Ham depo ve ambarı 3 yap.Bu sırada üretimlere çift işlemden devam edip 2-3 yap.Rahatlıkla ben cermende üretim 5 leyip merkez 5 ham ve ambar 7 kösk 2 yapabiliyorum.İşte baraka kurabilirsin.Ve her zaman o 3 lejyonla yağma yap.Sadece ilkinde 1 tane savaş gücü ver mücadele ödevi için.Bu kadardı.Ondan sonra köşk 10 göçmen basacaksın.Ben bunla 48-54 saatlerde 2.köyü atıyorum.Tabii servere asılırsam.
    HABABAM GÜM GÜM GÜM

Alıntı Jolly Jokers kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Çok basit altınsız oynayan biri önce ;

Merkez Bina 5 yap.Sonra üretimleri 1-2 yap.Yani hepsini 1 le ve 1 er tane 2 le görevini yap.Ham depo ve ambarı 3 yap.Bu sırada üretimlere çift işlemden devam edip 2-3 yap.Rahatlıkla ben cermende üretim 5 leyip merkez 5 ham ve ambar 7 kösk 2 yapabiliyorum.İşte baraka kurabilirsin.Ve her zaman o 3 lejyonla yağma yap.Sadece ilkinde 1 tane savaş gücü ver mücadele ödevi için.Bu kadardı.Ondan sonra köşk 10 göçmen basacaksın.Ben bunla 48-54 saatlerde 2.köyü atıyorum.Tabii servere asılırsam.
    . Sen her zaman 30-40 saate köy atıp duruyorsun da. Bütün bölümler senin taktik istediğin konular ile dolu. Roa açılcak yağma 1.si olacam taktik ? Turnuvada yakacam ortalığı taktik verin ? Sen ve Ortağın çok prosunuz bende şu konulara girip yazayım size. Öfff be sıktınız artık her yerde sizin konularınız. Akışına bırak öğren oyunu yeter

Alıntı Antonius kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    . Sen her zaman 30-40 saate köy atıp duruyorsun da. Bütün bölümler senin taktik istediğin konular ile dolu. Roa açılcak yağma 1.si olacam taktik ? Turnuvada yakacam ortalığı taktik verin ? Sen ve Ortağın çok prosunuz bende şu konulara girip yazayım size. Öfff be sıktınız artık her yerde sizin konularınız. Akışına bırak öğren oyunu yeter
    Bizim sınıfta bir çocuk var.Mülteci gibi. abuk sabuk hareketler yapar.Yaz kış mont giyer.Bir de ona söylenenin aynısını söyler.Kindar birisidir.Acaba sen misin ? Kanka sensen söyle cılkı çıktı.Yardım ediyorum laf kalabalığı yapıyorsun.ForGondora gelince evet yeterince prof.Sen galyada napıyorsun bak tuzak basar bunun tüm askerlerini esir ederim diyorsan haberin olsun bir yerden sonra tuzak işlemez.Phalanx falan bas sen ya da toytat bas onla savun.300 300 koordinatlarında elbet senin için bir 15 tarlalı vardır.Taşcıyı basmayı ihmal etme.
    Sirius tarafından (08-07-2017 Saat 16:54) değiştirildi.
    HABABAM GÜM GÜM GÜM

Taktik istemeye gelince ilk kez deneyimleyeceğimiz eleme için roa için bilenlerden taktik istedik.Hesap silip gitme darılırım.
    HABABAM GÜM GÜM GÜM

Taktik istemeye gelince ilk kez deneyimleyeceğimiz eleme için roa için bilenlerden taktik istedik.Hesap silip gitme darılırım.
    Pro oyuncu zaten herşeyi bildiği için Produr ingilizcede bile seviyeler vardır a b c diye bilirsin değil mi 18 yaşındaki arkadaşım ?
    Demek ki yeterince pro değil mişsiniz boşuna inat edip yazmaya çalışma komik oluyorsun

Pro oyuncu zaten herşeyi bildiği için Produr ingilizcede bile seviyeler vardır a b c diye bilirsin değil mi 18 yaşındaki arkadaşım ?
    Demek ki yeterince pro değil mişsiniz boşuna inat edip yazmaya çalışma komik oluyorsun
    A b c diye degil ama şunu biliyorum upper intermadiate seviyesini geçtim son 1 seviye kaldı.
    HABABAM GÜM GÜM GÜM

A b c diye degil ama şunu biliyorum upper intermadiate seviyesini geçtim son 1 seviye kaldı.
    Ondan mı 500 kişilik listede pro seviyesindeki arkadaşı bulmakta zorlanıyoruz ?

sohbetinizi seveyim(!)
    Bu acı geçiyo mu ?

Ondan mı 500 kişilik listede pro seviyesindeki arkadaşı bulmakta zorlanıyoruz ?
    Hangi 500 kişilik liste.Git kumda falan oyna sana oynama setide veririm.Ya da git kingdom oyna.
    HABABAM GÜM GÜM GÜM

Toplam 3 Sayfadan Sayfa 1 123 SonuncuSonuncu