Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Speed de Irk Seçimi

Varsayılan Speed de Irk Seçimi

Forumda bu konuda hiçbir şey olmadığı için bir konu açıp sorma gereği duydum

Altın Kullanmıyorum Gold Üyeliği Yarışmada verilen Ödül ve Satılan itemlerle alabilirim

Gün içinde çoğunlukla online olabilsem de ( en azından telefondan ) temsilcim yok gece için ittifak içi temsilci bulabilirim sanırım

Deneyim olarak : Normal Serverda Cermen denedim Koruma bittiği an yanımdakilerden yağmaya başladım bir kaç roma ve cermen köyü sıfırladım saldırıda ilk 50 lere girdim yağmada ilk 10 hayalleri kurarken bir anda 4-5 saat öteleri casuslama gereği duyunca artık birliğede girme zorunluluğunuz oluyor bu size savunma verirken yağmayı öldürsede bir seferde 30 kişiylede savaşamıyorsunuz hepsi bir kahraman atsa tokmaklar pert olacak ( askerler yavaş casus yavaş elimde bol asker yağma yok üretim düşük ) bir yerden sonra sıkıntı vermeye başladı Speed de nasıl oluyor bilemiyorum

Şuan için düşünce : Galya ve Romayı düşünmeye başladım bu yüzden. Beklentilerim şunlar Altınsız da olsa Nüfus kasmak ve sıralamada yıkarda olmak ( Cermenleri ittifakta pek istemiyorlar İttifak liderleride pek değer vermiyorlar ) 2.köyü hızlıca atabilmek Hızlı askerlere sahip olmak sağlam bir savunma ve aynı zamanda yağmada yapabilmek istiyorum. Toytatlar çok hızlılar ama. Maliyetleri çok yüksek gibi Roma da Altınsız oynanabilir mi ? Galya mı seçmek daha doğru olur ya da Cermen de speed de daha mı farklı olur ?
    Antonius tarafından (07-07-2017 Saat 16:38) değiştirildi.

Alıntı Antonius kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Forumda bu konuda hiçbir şey olmadığı için bir konu açıp sorma gereği duydum

Altın Kullanmıyorum Gold Üyeliği Yarışmada verilen Ödül ve Satılan itemlerle alabilirim

Gün içinde çoğunlukla online olabilsem de ( en azından telefondan ) temsilcim yok gece için ittifak içi temsilci bulabilirim sanırım

Deneyim olarak : Normal Serverda Cermen denedim Koruma bittiği an yanımdakilerden yağmaya başladım bir kaç roma ve cermen köyü sıfırladım saldırıda ilk 50 lere girdim yağmada ilk 10 hayalleri kurarken bir anda 4-5 saat öteleri casuslama gereği duyunca artık birliğede girme zorunluluğunuz oluyor bu size savunma verirken yağmayı öldürsede bir seferde 30 kişiylede savaşamıyorsunuz hepsi bir kahraman atsa tokmaklar pert olacak ( askerler yavaş casus yavaş elimde bol asker yağma yok üretim düşük ) bir yerden sonra sıkıntı vermeye başladı Speed de nasıl oluyor bilemiyorum

Şuan için düşünce : Galya ve Romayı düşünmeye başladım bu yüzden. Beklentilerim şunlar Altınsız da olsa Nüfus kasmak ve sıralamada yıkarda olmak ( Cermenleri ittifakta pek istemiyorlar İttifak liderleride pek değer vermiyorlar ) 2.köyü hızlıca atabilmek Hızlı askerlere sahip olmak sağlam bir savunma ve aynı zamanda yağmada yapabilmek istiyorum. Toytatlar çok hızlılar ama bir cermen biraz mızrak koysa hepsi telef olur gibi kılıçlı ile beraber yollasak Hızının bir anlamı kalmadı. Maliyetleri çok yüksek gibi Roma da Altınsız oynanabilir mi ? Galya mı seçmek daha doğru olur ya da Cermen de speed de daha mı farklı olur ?
    Altının az olduğundan romayı seçmeni daha mantıklı buluyorum başta asker basmayıp sığınakla idare edersin geliştikten sonra yavaş yavaş defans çıkarırsın hocam ayrıca gelişiminde kolay olur