Toplam 2 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 12
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: G.batının çilesi

Alıntı ELANOO kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar..
    Server 2 kötü bir server oldu herkes için.Ancak güneybatı bölgesi için çok daha iğrenç geçti.Bunda baş emektarları her zaman tebrik ettik ediyoruzda.

Yaklaşık olarak 13 gündür DEM birliğinin başındayım.Bu sürede gayet güzel işler yaptık.20 den fazla ordu çaktık.Bu zamana kadar DEM birliklerinin basamadığı ve yapamadığı savunmayı oluşturduk.Tüm DEM birliği oyuncularını kısır tartışma ve profil,forum kabadayılığından da alıkoyduk.

İkincisi bölge içine hiç bir fake ve saldırı dahi çıkarttırmayarak bölgenin toparlanması için elimizden geleni yaptık.Yapıyoruzda...

Aslında bunlar yapılması gerekenler,buraya yazmaya gerek yok.Bu konuyu açmamın sebebi rekabetin DEM'in şemsiyesi altında palazlanarak büyüyen kişiler tarafından ne kadar rezil bir duruma getirildiğini göstermektir.

Adı lazım değil,zira beş para etmez bir oyuncu;DEM birliğinin WOW köyüne gayet yakındır.Oyuncu wow yardım köylerini yağmalamaktan doymamış,WOW köyüne 7-8 birim uzaklıktaki köyleri reisleyerek;bu yolu kendine gösterenlere;bu harika mükemmel ötesi oyunculuğu ile hizmetini sürdürmektedir.

Oyuncunun mükemmel ötesi rezil raporlarınıda koyalım;

Eklenti 18672 Eklenti 18673

Şimdi bu serverın en harika oyuncusunun sevgili başkanı Ahmet tarafından tarafımıza bizati verilmesi,kendisine bizim yan köyün nasıl yağmalanacağını,reisleneceğini göstermemiz icap etmektedir.Bu oyuncuyu savunmak,kollamak oyunun ahlak kurallarının tecavüze uğradığı bu durumla eşdeğerdir.Ki böyle bir şey olacağını düşünmüyorum.
    Bunu buraya açtım ki neler ile uğraştığımızı bilsin herkes..

reisleme durumunda bir açıklamaya gerek yok ismail abi diger koyulan rapora bakınca ben diger sesli hesabının aramızda gecen konuşmadan sonra merkezini sıfırladım raporu abim buraya kaydettim birkaç gün yoktum şimdi gördüm kusura bakmayın kolay gelsin gelsin iyi oyunlar

Alıntı SeaDevıL kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    reisleme durumunda bir açıklamaya gerek yok ismail abi diger koyulan rapora bakınca ben diger sesli hesabının aramızda gecen konuşmadan sonra merkezini sıfırladım raporu abim buraya kaydettim birkaç gün yoktum şimdi gördüm kusura bakmayın kolay gelsin gelsin iyi oyunlar
    Nerde kaldin hocam vekilen bende yorumladim
    PADRONE / S2 VATAN

Alıntı black süvari kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    üstad bende anka nın wow koyune 3 saat mesafedeyim napim natarmı reislim yada göçmenle köymü atim :/ haa diceksin reislendimi hayır amma velakin bunda ayıplanacak bir şey yok

ikincisi yan köylere yagma atabılırsınız benım vahalarıma bile atılıyor yakaladıgımı kesıyorum yakalayamadıgım ıse yagmasını alıp gıdıyor

mevzu bahıs turkıyedekı kuralla (yazılı olmayan) yan köye mancınık ile girilmemesi

bundada eğer yan köye attın casus adam manco basmıs git yık kimse ana bişey diyemez öyle saçma şey zaten olmaz

birde npc köylerine manco ve yagma yazılı olmayan bır hukuktur belli bir zaman geçtikten sonra strateji gereği genellikle saldırılıyor bunada yapılıcak malasef bır sey yok

ama senin verdiğin örnek absürt şöyleki bu server başıma geldi adamın 4 köyü var 4 nüde wowa yakın atmış , yıkmadım veya reislemedim veya yagmalamadım gerekte yok amma velakın adam merkez koyunden ve yan köyunden 10k ya yakın topkmak basmın yagmalayıp wowa atıyor benıde yagmaladı
    ben ne yaptım 4 koyunude sırası ıle yıktım !!
    başta yapsak kötü olucaktık olan bızım tarlalara oldu dimi :/

o yüzden bu raporlarında hiçbir sey yok
    Selam üstad raporu paylaştım saat 10:23:15 de SESLİ hesabının merkezini sıfırladım ve ardından 900 nüfusu olan köyü 6 reis ile resiledi birlikteki savunma komutanımız merkezi sıfrıladıktan sonra yagma ve yıkım bildigim kadarı ile mübah diye düşünüyorum eksigim var ise abilerim düzelt der düzeltirim

geldim abim

Alıntı ((PADRONE)) kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Nerde kaldin hocam vekilen bende yorumladim
    geldim abim

Uye Rutbesi
    ELANOO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaşlar ben yan köy muhabbetini buraya gelip yazmam..
    Benim tuafıma giden wow yardım köyünün reislenip yağmalanması..
    @SeaDevıL Ahmet kusura bakmayın;onca yıldır yurt içinde ve dışında oyun oynarım bunu fırsat buldukça Rusların yaptığını bilsem de bu kadar düşen bir oyuncu ile ilk kez karşılaşıyorum.
    Yapı meselesi bu ; Öfke ile kalktım mı Zararsız Oturtmam !
    HAREM

Uye Rutbesi
    TR PRİNCE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı ELANOO kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben yan köy muhabbetini buraya gelip yazmam..
    Benim tuafıma giden wow yardım köyünün reislenip yağmalanması..
    @SeaDevıL Ahmet kusura bakmayın;onca yıldır yurt içinde ve dışında oyun oynarım bunu fırsat buldukça Rusların yaptığını bilsem de bu kadar düşen bir oyuncu ile ilk kez karşılaşıyorum.
    Alayınız düşmüş zaten açın bit kaç konuda orayada yazalım birşeyler
    ƬƦ ƤƦƖ̇ƝƇЄ

Alıntı TR PRİNCE kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Alayınız düşmüş zaten açın bit kaç konuda orayada yazalım birşeyler

)))))) arada bir açıyorlar bizim vatan birliği saldırı raporlarını bile onlar açıp dalga geçmişti artık vatanında bir konusu var diye
    PADRONE / S2 VATAN

Toplam 2 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 12