Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sığınak ne ise yarıyor ?

Varsayılan Sığınak ne ise yarıyor ?

Merhaba arkadaşlar çok saçma bi durumla karşı karşıyayım sorunum şu köyde 5k ham madde koruyacak sığınak var ama gek gelelim sığınak kapasinde bulunan ham maddelerde yağmalanıyor ben buna anlam veremedim , sığınak her hammaddeden mesela 10. seviyedeyse 2k ham madde saklamazmi roma halkı için ? ben mi yanlış biliyorum ?

Alıntı Rindfleisch kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar çok saçma bi durumla karşı karşıyayım sorunum şu köyde 5k ham madde koruyacak sığınak var ama gek gelelim sığınak kapasinde bulunan ham maddelerde yağmalanıyor ben buna anlam veremedim , sığınak her hammaddeden mesela 10. seviyedeyse 2k ham madde saklamazmi roma halkı için ? ben mi yanlış biliyorum ?
    10. seviye bir sığınağınız olması durumunda ek sığınaklar inşa etmenizde mümkün olur.
    Galyalıların Sığınakları 2000 hammadde diğer ırklar ise 1000'er hammadde saklayabilir!
    Cermenlerinler saldırdıkları köydeki sığınak kapasitesinin beşte birini yağmalayabilirler!

Forum Moderatoru

Sirius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Merhaba,

Size saldıran kişinin ırkı nedir? Buda önemli bir detaydır. Cermen halkının yağma bonusu saldırdığı köylerdeki sığınağın 2/3 kapasite ile çalışmasına sebep olur. Bu bilgiler ışığında sığınağı rakamsal örneklerle anlatmak gerekirse;

Elinizde her malzemeden 1500 varsa ve sığınağınız 1200 kapasiteli ise:
    Size saldıran bir galyalı yada romalı 1500-1200= 300 adet her kaynaktan yağmalar.
    Eğer saldıran bir cermense bu durumda sığınaklarınız 2/3 kapasite ile çalışır. Ozaman sığınak kapasiteniz: 1200*2/3= 800 olacaktır. Saldıran cermen 1500-800=700 adet her kaynaktan yağmalayabilir.

Hmm bu çok iyi bir açıklamaydı çok teşekkür ederim

Adamın kahramanının elinde hırsızın çuvalı varsa yağmalarken sığınaktan da %15 hammadde çalar
    Kripoli tarafından (04-07-2017 Saat 18:26) değiştirildi.

Kıdemli Üye
    Uye Rutbesi
    ultrAslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Sirius kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Size saldıran kişinin ırkı nedir? Buda önemli bir detaydır. Cermen halkının yağma bonusu saldırdığı köylerdeki sığınağın 2/3 kapasite ile çalışmasına sebep olur. Bu bilgiler ışığında sığınağı rakamsal örneklerle anlatmak gerekirse;

Elinizde her malzemeden 1500 varsa ve sığınağınız 1200 kapasiteli ise:
    Size saldıran bir galyalı yada romalı 1500-1200= 300 adet her kaynaktan yağmalar.
    Eğer saldıran bir cermense bu durumda sığınaklarınız 2/3 kapasite ile çalışır. Ozaman sığınak kapasiteniz: 1200*2/3= 800 olacaktır. Saldıran cermen 1500-800=700 adet her kaynaktan yağmalayabilir.

Cermenlerin yağma bonusu kalktı diye biliyorum ? ? ?
    OLD BUT GOOD

ltx Game of Teuton & s9 Serintürk & Inx Game of Teuton