Toplam 4 Sayfadan Sayfa 4 İlkİlk ... 234
Toplam 39 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 39 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Chm ve yancıları türk'e saldırırken

Uye Rutbesi

Son final serverinde tüm sorunlara rağmen çok güzel işler yapılmıştı bu sene bunun üzerine koymak var iken şu ana kadar olan tüm zamanların en büyük ayrılığı olmak üzere kabul edelim biz olgun bir millet değiliz burada olan burada kalmaz hatta kin, nefret artarak finale gidecek bir kaç kişi birbirini sevmiyor diye tüm umutlarını yöneticilere bağlayan oyuncuların emeklerini boşa çıkarmayın bir ortak yol bulunmalı yöneticiler bu zamanlarda ortaya çıkar bazı şeyler için geç olabilir ama her şey bitmeden bağlar tamamen kopmadan birlikler arasında bir ateşkes olmalı zira bu kanda herkes boğulur finale de kör topal gidilir bu serverda herkes kral ama finalde süt dökmüş kediye dönüyor çoğunluk o yüzden herkes atar gideri bıraksın nasıl bir bilet fazla sokarız hesabını yapsın rakipler sağlam geliyor çünkü ve bir çok ittifak şu anda oluşturulmuş iken biz server başında bölündük sözün kısası bir şeyler başarmak isteyen bir çok kişi var bunların maddi manevi emeklerine yazık etmeyin

Trx-->Lets Play / Watch And Learn
    2x(T3.6)-->GoNCoLoZ //S1(T3.6)-->karakalem

Uye Rutbesi
    A.S.Ş. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı HANBİRLİKLERİ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    türk yıkan arkadaşımız çok kaliteli bir cof oyuncusuymuş
    Ortamı germeyin hacı. Oyun başında ben toytat çıkararak başlıyorsam oyuna. Gece ansızın adam ucuzdan bastığı tokmakla köyümdeki toytatları kesiyorsa, ikinci köy için göçmen basıyorum saldırma yazıp ikinci köyü griye atıp natarlara yıktırıyor mesajlarda da yeterince haddini bilmez kelimeler kullanıyorsa kusura bakma ben kolsuz adama final bileti verdirmem ..
    GAUL's POISON
    Don't Afraid, A.S.Ş. is Coming!
    No Pain, No Again. It is only a "Poison"

Alıntı A.S.Ş. kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Ortamı germeyin hacı. Oyun başında ben toytat çıkararak başlıyorsam oyuna. Gece ansızın adam ucuzdan bastığı tokmakla köyümdeki toytatları kesiyorsa, ikinci köy için göçmen basıyorum saldırma yazıp ikinci köyü griye atıp natarlara yıktırıyor mesajlarda da yeterince haddini bilmez kelimeler kullanıyorsa kusura bakma ben kolsuz adama final bileti verdirmem ..

kanka herkes bu mantalitede verdirmem derse işler çığırından çıkar

türk yıkan kim varsa hangi birlik olursa olsun ihraç edilip yıkılsın

birlikler arası güven tazelenip artacaktır.

Uye Rutbesi

kanka herkes bu mantalitede verdirmem derse işler çığırından çıkar

türk yıkan kim varsa hangi birlik olursa olsun ihraç edilip yıkılsın

birlikler arası güven tazelenip artacaktır.
    İlk hamleyi yapıp gelişimime engel oluyor sonra da yaptıklarının arkasında duruyorsa şuanda 180 nüfus kasmış bir adamı yıkmam çok hor karşılanmamalı bence. Türkün Türkten başka dostu yoktur, bu anlayışı benimsiyorum ancak oyun bilgisi olmayan adama da Final bileti vermek ne kadar doğru sana soruyorum?
    GAUL's POISON

İlk hamleyi yapıp gelişimime engel oluyor sonra da yaptıklarının arkasında duruyorsa şuanda 180 nüfus kasmış bir adamı yıkmam çok hor karşılanmamalı bence. Türkün Türkten başka dostu yoktur, bu anlayışı benimsiyorum ancak oyun bilgisi olmayan adama da Final bileti vermek ne kadar doğru sana soruyorum?

kanka sen adamı kendi haline bırak sonuç olarak oyun bilgisi en iyi olanlar bilet alabilecek
    ama sen adama atakta bulunursan bu durum farklılaşır

Uye Rutbesi

kanka sen adamı kendi haline bırak sonuç olarak oyun bilgisi en iyi olanlar bilet alabilecek
    ama sen adama atakta bulunursan bu durum farklılaşır
    Neyse yıkmıyorum tamam en iyisi bi ecnebi bulayım
    GAUL's POISON

Uye Rutbesi

Tokmak basıp kesmeye çalışırsa beni, alırım bi hayırlı olsun
    GAUL's POISON

Cof oyuncusuyum baştan diyim bu adamın oyun bilgisi ayıbın ukala bir acıklama gibi geldi bana Eğer cof olarak hiç bir türk oyuncuna, nufusu ve askerine bakmaksızın saldırmasan bu senin inandırıcılığını belgeler. Ama yok oyun bilgisi zayıftı yok bilemem ne gibi kıvrımbaçlı cümleler finallerde beni coftan ayıracak gibi görünüyor malesef . . .

Konu başlığındaki oyuncu saldırı raporları doğruysa bi hinlik yapmadıysa haklı olarak gözüküyor. Lütfen gerekli açıklamayı tüm COF biliklerine detaylarıyla anlatınız . . . (LÜTFEN)

türk yıkan arkadaşımız çok kaliteli bir cof oyuncusuymuş
    Öyle deme otorite kılıcı keskindir. Zekiyim ama aptal değil.
    zekiyim ama aptal değil.
    Birileri demişler hakkımda o öldü, şimdi yazsınlar Liseli geri döndü..
    Zekanı test etmek için BURAYA tıkla.

Toplam 4 Sayfadan Sayfa 4 İlkİlk ... 234