Toplam 4 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 39 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Chm ve yancıları türk'e saldırırken

Uye Rutbesi

Her iki ekipte şu ana kadar gelen saldırıları atsa sanıyorum ki 50-60 belki de 100 sayfayı aşkın rapor çıkacaktır.

Adı üstünde eleme yahu biraz eğlenin.Turnuva da denemek istediklerinizi fantazilerinizi gerçekleştirin.

Mesela en basitinden etrafınıza bakıp tarlaya çimene abanmayın.Askere yatırım yapın.Çünkü turnuvada rakipler korumalar kalktığı an başlıyor bir şeyler yapmaya.Çiftçilik dönemler bu kadar uzun sürmüyor.

Herkese iyi eğlenceler.

Not:Yıkılan hesap 10 20k defans basarak rahatlıkla bilet alabileceği için yıkımın çokta sinir bozmaması gerektiğini düşünüyorum.
    TT Unique Quartet
    mnemonic / B
    oss of Müfreze
    COF ZERO

Alıntı sessizce kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    ben her zaman şunu demişimdir TÜRK OYUNCULARA SALDIRMAYALIM savaşılmasın ben sahsım adıma istemiyordummm....

amaa gel görelimki bu işde sanırım öyle olmuyor....

önce cuvaldızı kendine batırcan sonraa igneyi başkasına batırcan derler.....

kenpachi zafer server başında yazısdık zafer ben hiç istemiyorum benim sahsım adına hedefim hep polonyalılar dedim kendi şahsi adıma yazıyorum bu yazıları birligeme cekilmesin sakın turkey birligindeki arkadaşlarım bu yazıyı yazmadan önce birde arkadaşlarına bakmalılar arkadaş....

server başından beridir turkey birliginden saldıran arkadaşlar var önce onları uyarmalı böyle birşey istenilmiyorsa başkanlar aralarında konuşmalıdır bu işler buradan yangına körüklemekle olmaz uyarılara ragmen durmayanlar varsa gereken cezalar oyunculara verilip agızlardan cıkılanlarla hareket edilmelidir bazı seyleri kızmadan önce kendi arkadaşlarınızında bir yaptıklarını bakmanızı tavsiye ederim...

bence bazı yazılar yazılmadan önce iyi bir gözlenlenim ortalık ona göre yazılmalı ve yangına körüklemekle lazım yani önce kapımıza bakmadan karşı tarafa bakmak olmaz bence...

10 yıllık Türkçe öğretmeniyim böyle Türkçe görmedim.
    46LIKLAR

Uye Rutbesi
    rüzgar46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı sessizce kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    ben her zaman şunu demişimdir TÜRK OYUNCULARA SALDIRMAYALIM savaşılmasın ben sahsım adıma istemiyordummm....

amaa gel görelimki bu işde sanırım öyle olmuyor....

önce cuvaldızı kendine batırcan sonraa igneyi başkasına batırcan derler.....

kenpachi zafer server başında yazısdık zafer ben hiç istemiyorum benim sahsım adına hedefim hep polonyalılar dedim kendi şahsi adıma yazıyorum bu yazıları birligeme cekilmesin sakın turkey birligindeki arkadaşlarım bu yazıyı yazmadan önce birde arkadaşlarına bakmalılar arkadaş....

server başından beridir turkey birliginden saldıran arkadaşlar var önce onları uyarmalı böyle birşey istenilmiyorsa başkanlar aralarında konuşmalıdır bu işler buradan yangına körüklemekle olmaz uyarılara ragmen durmayanlar varsa gereken cezalar oyunculara verilip agızlardan cıkılanlarla hareket edilmelidir bazı seyleri kızmadan önce kendi arkadaşlarınızında bir yaptıklarını bakmanızı tavsiye ederim...

bence bazı yazılar yazılmadan önce iyi bir gözlenlenim ortalık ona göre yazılmalı ve yangına körüklemekle lazım yani önce kapımıza bakmadan karşı tarafa bakmak olmaz bence...
    Alıntı LiveYourLifee kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    10 yıllık Türkçe öğretmeniyim böyle Türkçe görmedim.
    Hahahaha bende beygir mühendisi yim

Alıntı rüzgar46 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Yılanın başını küçükken ezeceksin hahahaha ����
    Merkezine yakın yabancı bir oyuncu istemeyebilir. Daha önce uyarmış olabilir . En başından beri CHM profiline girersen yanıma köy atarken mutlaka bana söyleyin yazıyor. Sırf Türk diye merkezinin dibinde yabancıya izin verip bunca emeğini çöpe atacak değil . Bunu neden mi söylüyorum ? . Ortaklarımın defalarca merkezimizin yanında bir sürü Türk de olsa tanımadığımız oyuncuları yıkmamız gerektiğini söylemelerine rağmen tanımadık dahi olsa , bir Türkün fazladan bilet alması için , hiçbir Türk'e saldırmamız gerektiğini söyledim aynı BSB gibi düşündüm. Fakat şu Rapora bak adam eski serverdan ortağımın birine kin gütmüş merkezimizin dibine köy atmış beklemiş ve de hesabı silmeye almış , hesap silinmeden de alttaki saldırıyı yapmış evet bunu yapan da bir Türk. Onun için Devlet Büyüklerimiz ne diyor. Önce liyakat ve vasıf olmalı insanda . Her vasıflı ve karakterli Türke kapımız daima açık , her türlü destek oluruz. Fakat aksi olan , vasıf ve karakter sahibi olmayan insanlara da balyoz gibi inmek için bekliyoruz sadece. Bir de bizden yılan diye bahsedip baş ezmeye gelecek olanlar hodri meydan buyrun gelin tabi ki yüreğiniz varsa .Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  16710139d00.png
Görüntüleme: 147
Büyüklüğü:  64.8 KB (Kilobyte)
    KSK
    VAKTİYLE BİR ATSIZ VARMIŞ , VAR OLSUN ! . .

paylaşıldı mı bilmiyorum birlik saldırılarını gezerken gördüm.savunan turkey birliği.
    http://travian-reports.net/tr/report/1671198c4e0

Alıntı boran123456 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    EVET BÜTÜN YABANCILARI SIFIRLAMIŞLAR YIKMIŞLAR SIRA TÜRKLERE GELMİŞ.. SW BAŞINDAN BU YANA TÜRKE SALDIRMAK YOK DEDİLER VE KENDİLERİ MANCO ATIYOR TEBRİKLER ARKADAŞLAR RAPORLARINI DEVAMI VARDIR

http://travian-reports.net/tr/report/1670742101f

http://travian-reports.net/tr/report/1670754b7ac

http://travian-reports.net/tr/report/16707671b10

http://travian-reports.net/tr/report/16707710931
    Hiç değişmicen dimi
    4KİLLER - Üçel 2xBackstreet Boys

Alıntı caporegime kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    finallerde ham alamazsınız,multi açamazsınız . kim oyuncu görülür zaten
    İstenildiği kadar multi açılır hocam

Uye Rutbesi
    A.S.Ş. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yıkıyorsak da yıkılıyorsak da bir sebebi vardır. Çok dert etmeyin. Bana oyun başında saldıran ve sıfırladığım Türkler oldu mesela ..
    GAUL's POISON
    Don't Afraid, A.S.Ş. is Coming!
    No Pain, No Again. It is only a "Poison"

Alıntı A.S.Ş. kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Yıkıyorsak da yıkılıyorsak da bir sebebi vardır. Çok dert etmeyin. Bana oyun başında saldıran ve sıfırladığım Türkler oldu mesela ..

Alıntı Strunk kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Bırakın Dostum burada duyar kasmayı. Cof'tan yetkili bir isim olarak daha dün burada hodri meydan çeken sizlerdiniz. Kendini bilmez 1-2 insanın dolduruşuna gelip ortalığı yaygaraya vermekten vazgeçin. Her oyuncudan gelen her söyleneni dikkate alamazsınız. 1-2 Kişi burada yem atıyor sizde oltaya geliyorsunuz. Adamların söz hakları bile yok. Turnuva Boyunca TURKEY' in COF'un ŞAHMARAN'ın ''Yetkili isimleri'' tırnak içinde yazıyorum yetkili isimleri bu süreç boyunca çok daha fazla sağ duyulu olmalıdır. Kimse sizin burada ego savaşınıza kurban gitmek zorunda değil. Türkiye için mücadele vermeye gelen olaylardan haberi olmayan bir çok insan var. Kimse arada kalıp bu ego savaşına ortak olmak zorunda değil.

Diger konuda bi arkadas boyle bi yazi karalamis. Tam sana uygun arkadaşım.
    • Bir Corleone'yi kandırabileceğini sana Barzini mi söyledi?

Uye Rutbesi

Gerekli aciklamayi genel konuda yaptim bi sıkıntısı olan telefonla arayabilir
    -yusuf -yunus
    TX2-CHM/YUNUS

Toplam 4 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 1234 SonuncuSonuncu