Toplam 8 Sayfadan Sayfa 3 İlkİlk 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 79 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İki yeni halk geliyor! - Tartışma Konusu

Alıntı ((PADRONE)) kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Yillardir tr oyuncularinin osmanli irki beklentisi vardi
    Hep tarih bilgimiz kotuydu zaten de normal bu kafa ile

Türklerin kurdugu devletler içinde Hun imparatorlugu ilk sırayı alıyor bu açıdan bir başlangıcı temsil ediyor güzel olmuş bence
    AyyAş&KeDİ

Hun olması 10 numara bir karar olmuş saf Türk ırkını temsil ediyor oğuz birliklerini kurabiliriz artık

Bir sonraki yıl neyin nesi onu anlamadım millet soğumadan bence bir sonraki serverlarda başlatın.

Alıntı NIC39 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Hun olması 10 numara bir karar olmuş saf Türk ırkını temsil ediyor oğuz birliklerini kurabiliriz artık
    Hun demek Türk demek değildir Hun ismi Avrasya Göçebelerinin genel adıdır buna macarlar türkler moğollar bulgarlar yenisey sibirya kavimleri göçebe çinliler irani kavimler ( bugünkü farslılar değil ) Fini Ugor daha bir çok kavme verilen ad Türkler ise Hunlar içinde onlar dağıldıktan sonra beliren sadece bir grubu temsil ediyor Hunlar dağıldıktan sonra kurulan Göktürkleri bu bakımdan bir Türk devleti olarak sayabiliriz. Macarların da kendilerine Hun demeleri bu yüzdendir onlar kendilerini Türk saymaz Turandan anladıklarıda bizim düşündüğümüz şey değildir Asya hun devletinin başında Türki diye sınıflandırdığımız insanlar çoğunlukta görünüyor Avrupa Hun devletinde ise baskın unsur Gotlar Slavlar Alanlar yönetici sınıfı oluyor. Biz Hun denildiğinde bir çekik göz düşünürken onlar mavi gözler sarı saçlar düşünüyor Hun meselesi tam bir anlam karmaşası aslında

Bir sonraki yıl neyin nesi onu anlamadım millet soğumadan bence bir sonraki serverlarda başlatın.
    Aynen katılmakla beraber burdan yetkililere sesleniyorum, seneye ekibin yarısı evleniyor bir an evvel bir sonraki serverlarda başlatınki altın vuruşu yapalım.. daha sonra çok farklı başka şeylere altın vuruş yapmaları ve odaklanmaları gerekecek.

Uye Rutbesi
    linkinpark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hocam 2010-11 yılları 3xde yer aldınız mı anelka39 nickli bi oyuncu haturlıyordum HZZ Birliğinde idi sanırm
    Speed3x LinkinPark S1 Weiss & Linkin S6 Rookie of H Z Z
    H Z Z
    TT2016 sucuklu_yumurta

Alıntı Antonius kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Hun demek Türk demek değildir Hun ismi Avrasya Göçebelerinin genel adıdır buna macarlar türkler moğollar bulgarlar yenisey sibirya kavimleri göçebe çinliler irani kavimler ( bugünkü farslılar değil ) Fini Ugor daha bir çok kavme verilen ad Türkler ise Hunlar içinde onlar dağıldıktan sonra beliren sadece bir grubu temsil ediyor Hunlar dağıldıktan sonra kurulan Göktürkleri bu bakımdan bir Türk devleti olarak sayabiliriz. Macarların da kendilerine Hun demeleri bu yüzdendir onlar kendilerini Türk saymaz Turandan anladıklarıda bizim düşündüğümüz şey değildir Asya hun devletinin başında Türki diye sınıflandırdığımız insanlar çoğunlukta görünüyor Avrupa Hun devletinde ise baskın unsur Gotlar Slavlar Alanlar yönetici sınıfı oluyor. Biz Hun denildiğinde bir çekik göz düşünürken onlar mavi gözler sarı saçlar düşünüyor Hun meselesi tam bir anlam karmaşası aslında
    Sana katılmıyorum dostum ben iyi bir tarih araştırmacısıyım Hunların büyük bir kısmını Türkler oluşturuyordu ayrıca bu cevabı yazdığına göre Kurucusu olan Teoman ve oğlu me-te han yani destanlarda geçen Oğuz Han ın Türk olduğunu bilmen lazım Hunlar paralı asker olduğu için içlerinde yabancı askerler olması çok normal ama kurucusu Türk olan bir oluşum bana göre Türk tür.Ayrıca macar ve Bulgarlarında belli bir bölümü Türktür bu Macaristanda yen yeni kabul görmektedir Bulgaristanda ismini hatırlamadığım tarihçileri kanıtlarıyla açıkladı kabul etmeyi etmemeyi kendileri bilir.

Alıntı linkinpark kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    hocam 2010-11 yılları 3xde yer aldınız mı anelka39 nickli bi oyuncu haturlıyordum HZZ Birliğinde idi sanırm
    Hayır üstadım

Uye Rutbesi
    Wlerox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cermenler Saldırı Galya Savunma Roma Dengeli
    Yeni Gelen Halklar Ne Kadar Farklı Olabilir Ki Bence Her Irk İçin Asker Çeşiti Arttırılmalı Böylece Oyun Daha Keyifli Hale Gelebilir

Toplam 8 Sayfadan Sayfa 3 İlkİlk 12345 ... SonuncuSonuncu