Toplam 4 Sayfadan Sayfa 1 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 33 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Haksızlık

Varsayılan Haksızlık

Merhaba arkadaşlar

2 dk ayırıp okuyun lütfen

Benim Adim Eyüp 34 yaşındayım Rize' de bir internet kafe sahibiyim. 10 senelik travian oyuncusuyum son 2 yıldır ara vermiştim avrupa serveri (TT 2017 Group C ) açılınca tekrardan oynamaya başlamak istedim kafeci olduğumdan dolayı kafede takılan gençlere gelin hep beraber oyuna başlayalım dedim önceden travian tanıdığım samımı olduğum kişilerinde çağırdım. Facebook adresime bakılırsa zaten davetlerim görünür.

Server başladı oyuna başladık 3 yada 4 ' cu gunu benim hesap kilitlendi ve benle beraber kafede 2-3 hesapta kitlendi MH ile yazıştim anlatmak istedim ama anlamadı dinlemedi hepsine ceza verdi ortak pc kullanımından, nasıl ortak pc kullanımı oluyorsa benim ana masamdan benim hesaptan başka hesaba girilmedi ortak modem ıp adresi var ama mac adresi farkli mh panelinde mac adresleri de gorunuyor bunu gorebildigi halde ceza verdi. Tamam dedim bir haksizlik oldu allah bildigi gibi yapsın onları yapacak bişe yok ama bunun sonu gelmedi her gun kafedeki oyuncuların hesaplarını kılıtlıyor 1 tane acıyor diyeri kılıtlıyor aç kapa edıyor hesaplarda hatta 2 tane yenı oyuncu başladı bızle beaber oynamak için hesapları açtılar 2 saat sonra ceza yedıler. ortalama kafeden 20 civarı hesap açıldi mh ye yazıyorum resım atıyorum video atıyorum dınlemıyor admıne yazdım dinlemedi bana diyor kesın hıle bulunmayan hesap ceza yemez 2 saatlık hesapta ne hılesi bende diyorumki hilelik durum olmadını kanıtlarım kamera kayıtlarım var kafenin içinde hangı bılgısayardan hangi kişi hangı hesaba giriş yaptıgını gosterebılırım. devlet bizden log kayıtlarını yanı bilgisayara ait butun tıklamaları gırılen herşeyın kayıdını istiyor onlardan hangı saatler kım hangı hesaba girdi kanıtlayabılırım bılgısayarın iç ıp adresı yanı mac adreslerınden kanıtlayabılırım resımler videolar atabılırım her turlu kanıtlayabılırım hile olmadıgını. işin komik tarifi hiç bir hesap biribirne en ufak yardım etmedi ne hammadde yardımı ne asker ne kahraman ne kafes hiç bir yardımlaşma olmadı aralarında. serverin durumana bakıyorum bir suru hıle var adam hıle yaptını bıle saklamıyor ama onlar ceza almıyor benım kafemde oyanayan gençler ceza alıyor cocuklar abı bız para yatırdık buna bize neden ceza verdiler soruyor cevap veremiyorum. hiç bir suçları olmayan ınsanların emeklerinin paralarının hırsızlığı yapılıyor. bundan birileri fayda saglıyor yazık gunah sabahlara karada koyune bakacam dıye uyumayan cocugun suçu yoken kılıtlenıyor 1 haftalık yemek parasını bırıktırıp yemek yemeyen genç altın alıyor sen bu kısıyı hıc sucu yokken kıtlıyorsun. Mh olan bir arkadaş var oda gordü bu olayı hak verdi bana başka serverda ama Mh o bana buraya yazmamıda tavsıye eden o egerki burdanda sonuç cıkmaz butun kayıtları alacagım dosya hazırlayacagım savcılığa vereceğimde

Adaletsizliğe karşı susmayalım sizinde başınıza gelebilir

internet kafenin videosu
    https://www.youtube.com/watch?v=fekw...mTeknolojileri

Bence de eyüp abim haklı bu işe bir çare bulmanızın zamanı geldi.
    (Adam hile kullanacaksa neden altın alsın ki zaten ?)

Bu olaya müdahale edilmeli. Magdur olanlarin magduriyeti giderilmeli. Yazik gunah ya x2 de adamlar 1 gunde 3 milyon yagma kasiyor ceza yok bu arkadaşlara mi ceza veriliyor
    • Bir Corleone'yi kandırabileceğini sana Barzini mi söyledi?

Customer Service Representative

TravianTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı SER0 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar

Benim Adim Eyüp 34 yaşındayım Rize' de bir internet kafe sahibiyim. 10 senelik travian oyuncusuyum son 2 yıldır ara vermiştim avrupa serveri (TT 2017 Group C ) açılınca tekrardan oynamaya başlamak istedim kafeci olduğumdan dolayı kafede takılan gençlere gelin hep beraber oyuna başlayalım dedim önceden travian tanıdığım samımı olduğum kişilerinde çağırdım. Facebook adresime bakılırsa zaten davetlerim görünür.

Server başladı oyuna başladık 3 yada 4 ' cu gunu benim hesap kilitlendi ve benle beraber kafede 2-3 hesapta kitlendi MH ile yazıştim anlatmak istedim ama anlamadı dinlemedi hepsine ceza verdi ortak pc kullanımından, nasıl ortak pc kullanımı oluyorsa benim ana masamdan benim hesaptan başka hesaba girilmedi ortak modem ıp adresi var ama mac adresi farkli mh panelinde mac adresleri de gorunuyor bunu gorebildigi halde ceza verdi. Tamam dedim bir haksizlik oldu allah bildigi gibi yapsın onları yapacak bişe yok ama bunun sonu gelmedi her gun kafedeki oyuncuların hesaplarını kılıtlıyor 1 tane acıyor diyeri kılıtlıyor aç kapa edıyor hesaplarda hatta 2 tane yenı oyuncu başladı bızle beaber oynamak için hesapları açtılar 2 saat sonra ceza yedıler. ortalama kafeden 20 civarı hesap açıldi mh ye yazıyorum resım atıyorum video atıyorum dınlemıyor admıne yazdım dinlemedi bana diyor kesın hıle bulunmayan hesap ceza yemez 2 saatlık hesapta ne hılesi bende diyorumki hilelik durum olmadını kanıtlarım kamera kayıtlarım var kafenin içinde hangı bılgısayardan hangi kişi hangı hesaba giriş yaptıgını gosterebılırım. devlet bizden log kayıtlarını yanı bilgisayara ait butun tıklamaları gırılen herşeyın kayıdını istiyor onlardan hangı saatler kım hangı hesaba girdi kanıtlayabılırım bılgısayarın iç ıp adresı yanı mac adreslerınden kanıtlayabılırım resımler videolar atabılırım her turlu kanıtlayabılırım hile olmadıgını. işin komik tarifi hiç bir hesap biribirne en ufak yardım etmedi ne hammadde yardımı ne asker ne kahraman ne kafes hiç bir yardımlaşma olmadı aralarında. serverin durumana bakıyorum bir suru hıle var adam hıle yaptını bıle saklamıyor ama onlar ceza almıyor benım kafemde oyanayan gençler ceza alıyor cocuklar abı bız para yatırdık buna bize neden ceza verdiler soruyor cevap veremiyorum. hiç bir suçları olmayan ınsanların emeklerinin paralarının hırsızlığı yapılıyor. bundan birileri fayda saglıyor yazık gunah sabahlara karada koyune bakacam dıye uyumayan cocugun suçu yoken kılıtlenıyor 1 haftalık yemek parasını bırıktırıp yemek yemeyen genç altın alıyor sen bu kısıyı hıc sucu yokken kıtlıyorsun. Mh olan bir arkadaş var oda gordü bu olayı hak verdi bana başka serverda ama Mh o bana buraya yazmamıda tavsıye eden o egerki burdanda sonuç cıkmaz butun kayıtları alacagım dosya hazırlayacagım savcılığa vereceğimde

internet kafenin videosu

Merhaba,

işlem yapılan hesapları incelediğimde ortak pc kullanımı bulunduğu açıkça görülebilmekte. İnternet kafeden giriş yapıldığını kabul edelim. Bu hesaplardan bazıları 24 saat sürekli online, bir kaç hesapta ise aynı zamanda oyuna girilmekte ve çıkılmakta. Sanırım yapışık ikiz arkadaşlarınız olmalı.

Bunun dışında açılan hesaplarda diğer oyuncuların arkadaşlar değil bir akraba grubundan oluştuğu görülmekte. Aksi takdirde aynı soyisim ve arkadalarına sayılar eklenerek mail adresleri kullanılmazdı.

Savcılığa yapacağınız suç duyurusunun sözde kalmamasını umuyor; şimdiden iyi bayramlar diliyorum.

Saygılarımla

Arkadaş bir kere de suçlu olun be hep bir kılıf uyduruyorsunuz

3 Düşün 1 Oyna!
    Only CSD
    COF/Emirhan

Customer Service Representative

TravianTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Apholas Ceasly kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Arkadaş bir kere de suçlu olun be hep bir kılıf uyduruyorsunuz
    Merhaba,

elbette bir yanlışlık yapılmış olabilirdi. Yeniden inceleme yapılmasının sebebi zaten bu.

Tek tek ifşa oluyor herkes.Halkımız ağlamaya devam ediyor.

Alıntı SER0 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar

internet kafenin videosu
    1 haftadır yemek yemeyen genç biriktirdiği parayla altın alıyor ve sen bu çocukları utanmadan oyuna başlatıyorsun. Yazık değil mi o çocuğa ? Madem hesabı silinince üzülüp acıyorsun ona yemek yemezken de altınını sen alıvereydin. Hatta yemek yemekten vazgeçip oyuna para yatıran bu çocuğa oyunu bırakması için ikna etseydin. Git internet kafenin reklamını başka yerde yap
    Bu acı geçiyo mu ?

Uye Rutbesi
    YUCİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı TravianTR kullanıcısından alıntı Mesajı göster

......... yapışık ikiz arkadaşlarınız ...........
    .
    sesli güldüm .)

Yaşasın Yemek Yemek.

Toplam 4 Sayfadan Sayfa 1 123 ... SonuncuSonuncu