Toplam 4 Sayfadan Sayfa 4 İlkİlk ... 234
Toplam 33 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 33 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Haksızlık

Alıntı TravianTR kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

işlem yapılan hesapları incelediğimde ortak pc kullanımı bulunduğu açıkça görülebilmekte. İnternet kafeden giriş yapıldığını kabul edelim. Bu hesaplardan bazıları 24 saat sürekli online, bir kaç hesapta ise aynı zamanda oyuna girilmekte ve çıkılmakta. Sanırım yapışık ikiz arkadaşlarınız olmalı.

Bunun dışında açılan hesaplarda diğer oyuncuların arkadaşlar değil bir akraba grubundan oluştuğu görülmekte. Aksi takdirde aynı soyisim ve arkadalarına sayılar eklenerek mail adresleri kullanılmazdı.

Savcılığa yapacağınız suç duyurusunun sözde kalmamasını umuyor; şimdiden iyi bayramlar diliyorum.

Saygılarımla
    İzninizle bir kaç soru yöneltmek istiyorum.

1. Akrabalarım ile mi oynamak yasak yoksa yakın arkadaşlarım ile mi ?
    2. Eğer ben 1 evde tek modem ile 3 arkadaş ayrı ayrı hesaplar ile oynarsak hangimiz ban yeriz ? ( malum bizi ayırt edebilmeniz için mac adreslerini kontrol etmeniz gerek ama anladığım kadarıyla MAC adreslerinin sizin ban sisteminde bir yeri yok )
    3. Bu multi hesapları açan insanlar bu kadar mı aptal ki hiç hammadde göndermemişler birbirlerine Yani ya @SER0 arkadaşımız bizi kandırıyor sürekli hammadde gönderiyorlar yada siz gerçekten birbirine yardım etmeyen multi hesapların varlığına inanmışsınız

Ben bu incelemenin aceleye getirildiğini ve ön yargılı bir şekilde alındığını düşünüyorum. Umarım gerekli incelemeler tekrar yapılır ve bu talihsiz açıklama düzeltilir. Çünkü bu açıklamaya göre @SER0 arkadaşımızın bu oyunu oynaması yasak. O internet kafede bende hesabımı açabilirdim bende saatlerce Online kalabilirdim aynı şekilde sizin de kalabileceğiniz gibi.

İzninizle bir kaç soru yöneltmek istiyorum.

1. Akrabalarım ile mi oynamak yasak yoksa yakın arkadaşlarım ile mi ?
    2. Eğer ben 1 evde tek modem ile 3 arkadaş ayrı ayrı hesaplar ile oynarsak hangimiz ban yeriz ? ( malum bizi ayırt edebilmeniz için mac adreslerini kontrol etmeniz gerek ama anladığım kadarıyla MAC adreslerinin sizin ban sisteminde bir yeri yok )
    3. Bu multi hesapları açan insanlar bu kadar mı aptal ki hiç hammadde göndermemişler birbirlerine Yani ya @SER0 arkadaşımız bizi kandırıyor sürekli hammadde gönderiyorlar yada siz gerçekten birbirine yardım etmeyen multi hesapların varlığına inanmışsınız

Ben bu incelemenin aceleye getirildiğini ve ön yargılı bir şekilde alındığını düşünüyorum. Umarım gerekli incelemeler tekrar yapılır ve bu talihsiz açıklama düzeltilir. Çünkü bu açıklamaya göre @SER0 arkadaşımızın bu oyunu oynaması yasak. O internet kafede bende hesabımı açabilirdim bende saatlerce Online kalabilirdim aynı şekilde sizin de kalabileceğiniz gibi.

Merhabalar ben Burak cafede oyun oynayan kişilerden biriyim oyunu 3. Kez oynuyorum ve ilk 2 oynayışıma oynamak bile denemez kuralları seroo kadar yada hanedar kadar iyi bilmiyorum ki bu da oldukça normal evimde bilgisayar yok telefonla oynuyorum. Oynayan bilir telefonda saldırı yağma gibi olaylar oldukça yorucu ve bu yüzden bilgisayardan da giriyorum 24 saatimin yaklaşık 16 saati cafede geçiren biriyim bu yüzden zaman zaman traviana giriş ettim hatta seroo nun aldığı ilk bandan sonra bahsedilen ilk masalarda girmeme kararı aldım ve daha da o masalarda girmedim ancak arka masalarda giriş yaptım aynı anda telefondan da giriş yaptım (lol, dota, cs oynarken) tam olarak banlanma sebebini anlamadım şifre paylaşımı diyo fakat şifremi tek kişi bilmiyo dediğim gibi sistemi bilmediğimden banlanma sebebimi de tam olarak anlamadım hiçbir hile yapmadım zaten yapamam hoş deil oyunun disiplini hoş ancak suçsuz yere de böyle bişe olmasını kabul edemiyorum çalışan herkesden bu durumu tekrar kontrol edilmesini istiyorum umarım kilidim kaldırılır.

Toplam 4 Sayfadan Sayfa 4 İlkİlk ... 234