Toplam 4 Sayfadan Sayfa 3 İlkİlk 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 33 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Haksızlık

Alıntı TravianTR kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Merhaba Ahmet Bey,

hesabınızda yapılan işlem kesinlikle hatalı.

Hesabınız şu anda açıldı ve kapalı kaldığı sürede neden olunan zararları karşılamak amacıyla bir miktar altın yatırıldı.
    Zararların tam olarak telafi edilmediğini düşünmeniz halinde admin@travian.com.tr adresine mail gönderseniz
    sizi memnun edebilecek bir çözüm yolu bulabiliriz.

Böyle bir hatanın örnek bir hesapta yapılmış olması çok büyük bir talihsizlik ve sizden özür diliyorum. Multihunter arkadaşımıza konu ile ilgili uyarılar yapıldı. Bu hatanın tekrarlamayacağından emin olabilirsiniz.

Saygılarımla

Yeni sistem güzelmiş

Alıntı Apholas Ceasly kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Koca koca adamlar sırf şikayetlerini dile getirmek için forumda hesap açıp uzuuun uzun yazıp dertlerini anlatıyorsa ve bunu yaşayan birden fazla insan varsa burada bir mağduriyet söz konusu.Her şeye laf yetiştirileceğine biraz halden anlayın çözüm bulun.
    İtiraz eden herkesi koşulsuz haklı görme gibi bir durumun var ya kasıtlı olarak ya da iyi niyetinden. Ama şunu anlaman lazım ki kötü niyetle yapılmış olmasa dahi yapılmaması gereken hareketler var bu oyunda. Zira bu hareketin iyi niyetle mi hile amaçlı mı yapıldığını adminlerin anlamasını bekleyemeyiz medyum değil bu adamlar. İnternet kafede her gün karışık oturarak bir sürü insanın aynı serverda oynamasının sıkıntı yaratacağını bilmek için süper zeka olmaya gerek yok.

Alıntı 17Gençlik kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    İtiraz eden herkesi koşulsuz haklı görme gibi bir durumun var ya kasıtlı olarak ya da iyi niyetinden. Ama şunu anlaman lazım ki kötü niyetle yapılmış olmasa dahi yapılmaması gereken hareketler var bu oyunda. Zira bu hareketin iyi niyetle mi hile amaçlı mı yapıldığını adminlerin anlamasını bekleyemeyiz medyum değil bu adamlar. İnternet kafede her gün karışık oturarak bir sürü insanın aynı serverda oynamasının sıkıntı yaratacağını bilmek için süper zeka olmaya gerek yok.
    What do you talking about ya ? Sen beni tanıyor musun da itiraz eden herkesi koşulsuz haklı görme gibi durumun var diyorsun bana.Ben sadece bir çok kişinin şikayetine karşılık mağduriyet durumu olabileceğinden bahsettim.Bir olay üzerinden gitmedim.Bir gün sana da olsun saçma sapan kitleme ceza olayı da sende anla insanların halini.Gerçi benim gibi başa gelmeden anlamak lazım başa geldikten sonra bir önemi yok kapiş !

Alıntı 17Gençlik kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    haklısın dedıklerıne admınelerede suç bulamıyorum tam yuzlerce hesap yazıyordur bır suru duzenbazlıklar yapılıyordur bunların hangısı dogru hangısı yanlış ayırt etmek zordur. bizim ıtıraz ettımız nokta ortada bır yanlış anlaşılma var bunu duzeltmek istiyoruz kanıtlayabılırız ama kanıtlamaya ızın bıle vermeden dırek kestırıp atılıyor. ve oyunda o kadar hıle donuyorken ufak hılelerın peşındeler. bas bas bagıryor mıllet hammade satışı kahraman level satışı defasn puan satışı saldırı puan satışı top 10 da olanların hemen hepsı para ıle satın alıyor bunları ama ceza verılmıyor bunlara.

Alıntı SER0 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    haklısın dedıklerıne admınelerede suç bulamıyorum tam yuzlerce hesap yazıyordur bır suru duzenbazlıklar yapılıyordur bunların hangısı dogru hangısı yanlış ayırt etmek zordur. bizim ıtıraz ettımız nokta ortada bır yanlış anlaşılma var bunu duzeltmek istiyoruz kanıtlayabılırız ama kanıtlamaya ızın bıle vermeden dırek kestırıp atılıyor. ve oyunda o kadar hıle donuyorken ufak hılelerın peşındeler. bas bas bagıryor mıllet hammade satışı kahraman level satışı defasn puan satışı saldırı puan satışı top 10 da olanların hemen hepsı para ıle satın alıyor bunları ama ceza verılmıyor bunlara.
    Elinizde kanıtlayabilecek done olmasına rağmen ilgilenilmiyorsa %100 hatalılar tabii ki ama takdir edersin ki ben de dışarıdan gördüğüm kadarıyla yazdım içeriği bilmemiz pek mümkün değil. Haksızlık varsa mücadelenizde başarılar...

Saygılı ve kurallara dikkat eden oyunculara gereken ilgiyi göstereceğinizden hiç kuşkum yoktu.
    Hediyeniz için de ayrıca teşekkür eder, başka bir ihtiyacım olmadığını belirtmek isterim...
    Hoşçakalın, iyi bayramlar.

Merhaba Ahmet Bey,

hesabınızda yapılan işlem kesinlikle hatalı.

Hesabınız şu anda açıldı ve kapalı kaldığı sürede neden olunan zararları karşılamak amacıyla bir miktar altın yatırıldı.
    Zararların tam olarak telafi edilmediğini düşünmeniz halinde admin@travian.com.tr adresine mail gönderseniz
    sizi memnun edebilecek bir çözüm yolu bulabiliriz.

Böyle bir hatanın örnek bir hesapta yapılmış olması çok büyük bir talihsizlik ve sizden özür diliyorum. Multihunter arkadaşımıza konu ile ilgili uyarılar yapıldı. Bu hatanın tekrarlamayacağından emin olabilirsiniz.

Saygılarımla
    Saygılı ve kurallara dikkat eden oyunculara gereken ilgiyi göstereceğinizden hiç kuşkum yoktu.
    Hediyeniz için de ayrıca teşekkür eder, başka bir ihtiyacım olmadığını belirtmek isterim...
    Hoşçakalın, iyi bayramlar.

İzninizle bir kaç soru yöneltmek istiyorum.

1. Akrabalarım ile mi oynamak yasak yoksa yakın arkadaşlarım ile mi ?
    2. Eğer ben 1 evde tek modem ile 3 arkadaş ayrı ayrı hesaplar ile oynarsak hangimiz ban yeriz ? ( malum bizi ayırt edebilmeniz için mac adreslerini kontrol etmeniz gerek ama anladığım kadarıyla MAC adreslerinin sizin ban sisteminde bir yeri yok )
    3. Bu multi hesapları açan insanlar bu kadar mı aptal ki hiç hammadde göndermemişler birbirlerine Yani ya @SER0 arkadaşımız bizi kandırıyor sürekli hammadde gönderiyorlar yada siz gerçekten birbirine yardım etmeyen multi hesapların varlığına inanmışsınız

Ben bu incelemenin aceleye getirildiğini ve ön yargılı bir şekilde alındığını düşünüyorum. Umarım gerekli incelemeler tekrar yapılır ve bu talihsiz açıklama düzeltilir. Çünkü bu açıklamaya göre @SER0 arkadaşımızın bu oyunu oynaması yasak. O internet kafede bende hesabımı açabilirdim bende saatlerce Online kalabilirdim aynı şekilde sizin de kalabileceğiniz gibi.

Merhaba,

işlem yapılan hesapları incelediğimde ortak pc kullanımı bulunduğu açıkça görülebilmekte. İnternet kafeden giriş yapıldığını kabul edelim. Bu hesaplardan bazıları 24 saat sürekli online, bir kaç hesapta ise aynı zamanda oyuna girilmekte ve çıkılmakta. Sanırım yapışık ikiz arkadaşlarınız olmalı.

Bunun dışında açılan hesaplarda diğer oyuncuların arkadaşlar değil bir akraba grubundan oluştuğu görülmekte. Aksi takdirde aynı soyisim ve arkadalarına sayılar eklenerek mail adresleri kullanılmazdı.

Savcılığa yapacağınız suç duyurusunun sözde kalmamasını umuyor; şimdiden iyi bayramlar diliyorum.

Saygılarımla

2. Eğer ben 1 evde tek modem ile 3 arkadaş ayrı ayrı hesaplar ile oynarsak hangimiz ban yeriz ? ( malum bizi ayırt edebilmeniz için mac adreslerini kontrol etmeniz gerek ama anladığım kadarıyla MAC adreslerinin sizin ban sisteminde bir yeri yok )
    3. Bu multi hesapları açan insanlar bu kadar mı aptal ki hiç hammadde göndermemişler birbirlerine Yani ya @SER0 arkadaşımız bizi kandırıyor sürekli hammadde gönderiyorlar yada siz gerçekten birbirine yardım etmeyen multi hesapların varlığına inanmışsınız

Ben bu incelemenin aceleye getirildiğini ve ön yargılı bir şekilde alındığını düşünüyorum. Umarım gerekli incelemeler tekrar yapılır ve bu talihsiz açıklama düzeltilir. Çünkü bu açıklamaya göre @SER0 arkadaşımızın bu oyunu oynaması yasak. O internet kafede bende hesabımı açabilirdim bende saatlerce Online kalabilirdim aynı şekilde sizin de kalabileceğiniz gibi.

Toplam 4 Sayfadan Sayfa 3 İlkİlk 1234 SonuncuSonuncu