Toplam 4 Sayfadan Sayfa 1 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 32 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: S2 - - bolgesı hk

Varsayılan S2 - - bolgesı hk

Sayin arkadaslar . Simdiden herkese iyi bayramlar dilerim

Bir konuya deginmeye calisayim. S2 de aramizda olmayan arkadaslar birlik forumlarinda yorumlar yapmakda iftiralar tartismalar havada ucusuyor .bu bir turlu engellenemedi ya bu arkadaslar burada olmasin yada artik siz bu yorumlara deginmeyin artik her bolgeden herkes tum konularin icinde bu konuya artik dur diyelim bolge idari birlikleri kisiler herkes degisti
    PADRONE / S2 VATAN

Kimseye yorum yapma vs vs gibi bir kural koyma luxu olamaz.

Bende s2 de yokum hesabimi sildim ama yeri geldiginde bende yorum yapiyorum ve yaparimda.

Sonucta kisa donem olsada bende emek verdim oraya

Yerin kulagı vardır derler , Benimde kulagım var
    peki ben yermiyim ? Hayır ! YEMEM

Alıntı VİBE® kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Kimseye yorum yapma vs vs gibi bir kural koyma luxu olamaz.

Bende s2 de yokum hesabimi sildim ama yeri geldiginde bende yorum yapiyorum ve yaparimda.

Sonucta kisa donem olsada bende emek verdim oraya
    Polimik yaratan arkadaslardan bahsediyorum vibe senin gibi olan bas tacidir. Millet sayip sovup gidiyor forumlara basil olsa gittik diye. Bu lux ise bu lux de olsun artik
    PADRONE / S2 VATAN

Polimikini yerim senin .
    Sen erceyle bir olup trolluk yaparken bik bik oterke iyiydi ama koseye sıkışınca susalim arkadaslar yorum yapmayalim. Olay bu mu
    • Bir Corleone'yi kandırabileceğini sana Barzini mi söyledi?

Alıntı caporegime kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Polimikini yerim senin .
    Sen erceyle bir olup trolluk yaparken bik bik oterke iyiydi ama koseye sıkışınca susalim arkadaslar yorum yapmayalim. Olay bu mu
    +++++++++++++++
    FORZA BEŞİKTAŞ !

Alıntı caporegime kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Polimikini yerim senin .
    Polimik yapan sizler gibi olsun butun ivir zivir isler sizden cikiyor ben bu yazismalarinizdan dolayi bunu yazdim kim yazsa atliyorsunuz buraya da atladiniz yine by arti rep veren arkadada buna dahil tamam hadi musade ediyorum suze atlayin bakalim bu arada bana bu oyuncu adini soylesene ilk defa gordum seni yeni polimikci olarak sen mu basladin
    PADRONE / S2 VATAN

Bu arada bir ilave daha ercey dediginiz sahisi hic tanimam oda sizin icinizden cikan biri degilmiydi bit bit bit yaptiginiz zamanlardan )
    PADRONE / S2 VATAN

Alıntı ((PADRONE)) kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Bu arada bir ilave daha ercey dediginiz sahisi hic tanimam oda sizin icinizden cikan biri degilmiydi bit bit bit yaptiginiz zamanlardan )
    Yalan söyleme. Tanımazmış. Neyse şu gezegen mi jüpiter miydi onunla beraber yalan söylemekte üzerinize yok. Ercey server başı bizdeydi evet. Yaptıklarından sonra yolu verdik sırasıyla bütün birlikleri dolaştı. En son sizin kankilerinize sığınmıştı hala orada herhalde komik çocuk jüpiterle beraber erceyide yanınıza alıp ortalığı karıştırın karıştırın sonra burada polyanna oynayın sen git jüpiter başkanın gelsin
    FORZA BEŞİKTAŞ !

Alıntı xx_delis kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Yalan söyleme. Tanımazmış. Neyse şu gezegen mi jüpiter miydi onunla beraber yalan söylemekte üzerinize yok. Ercey server başı bizdeydi evet. Yaptıklarından sonra yolu verdik sırasıyla bütün birlikleri dolaştı. En son sizin kankilerinize sığınmıştı hala orada herhalde komik çocuk jüpiterle beraber erceyide yanınıza alıp ortalığı karıştırın karıştırın sonra burada polyanna oynayın sen git jüpiter başkanın gelsin
    Ben sana yeterim meraklanma devrik liderler
    PADRONE / S2 VATAN

Alıntı ((PADRONE)) kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Polimik yapan sizler gibi olsun butun ivir zivir isler sizden cikiyor ben bu yazismalarinizdan dolayi bunu yazdim kim yazsa atliyorsunuz buraya da atladiniz yine by arti rep veren arkadada buna dahil tamam hadi musade ediyorum suze atlayin bakalim bu arada bana bu oyuncu adini soylesene ilk defa gordum seni yeni polimikci olarak sen mu basladin
    Polemik dayicigim polemik .
    Kale yoneticisiyim herhangi bir katakullide adimiz geçmedi cok sukur
    • Bir Corleone'yi kandırabileceğini sana Barzini mi söyledi?

Toplam 4 Sayfadan Sayfa 1 123 ... SonuncuSonuncu