Toplam 15 Sayfadan Sayfa 1 12311 ... SonuncuSonuncu
Toplam 147 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: D.E.M. Birliklerinden Açıklama

Uye Rutbesi
    Unique - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Varsayılan D.E.M. Birliklerinden Açıklama

Herkese merhabalar,
    Forumda Kuzeyce , Burakx , Unique(Ben) dahil bir kaç kişinin sahte konuşmalarının paylaşıldığını ve bizler ile hiçbir alakasının olmadığını bildirmek isteriz.

Konuşmaları Ercey ( xmax ) ve s2den Headhunter nickli şahıslar hazırlamıştır.
    Özel mesajların paylaşılmasının yasak olması sebebi ile Aybars(headunter) isimli şahsın yazış şeklini paylaşamıyoruz. Ercey ve headhunter nickli şahıslar "yapiyum , ediyum " diye konuşmaktadır. Forumda da s2 kategorisinde Ercey denen elemanın bu tip bir yazış şeklini görebilirsiniz.

Headhunter nickli şahıstan whatsapp ss'i istediğimizde de telefonun ,forumdaki ssleri çekenler ile 1e1 aynı olduğunu görmüş olduk. Nifak sokma ve iftira çalışmasından başka bir şey değildir.

Herkesin bilmesi gerektiğini düşünüyoruz, herkese iyi oyunlar ve iyi forumlar diliyoruz.
    Diabe-i Ezel Mutabakatı
    Aslanlar, İnsanlarla Pazarlık Yapmaz

Alıntı Unique kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Herkese merhabalar,
    Forumda Kuzeyce , Burakx , Unique(Ben) dahil bir kaç kişinin sahte konuşmalarının paylaşıldığını ve bizler ile hiçbir alakasının olmadığını bildirmek isteriz.

Konuşmaları Ercey ( xmax ) ve s2den Headhunter nickli şahıslar hazırlamıştır.
    Özel mesajların paylaşılmasının yasak olması sebebi ile Aybars(headunter) isimli şahsın yazış şeklini paylaşamıyoruz. Ercey ve headhunter nickli şahıslar "yapiyum , ediyum " diye konuşmaktadır. Forumda da s2 kategorisinde Ercey denen elemanın bu tip bir yazış şeklini görebilirsiniz.

Headhunter nickli şahıstan whatsapp ss'i istediğimizde de telefonun ,forumdaki ssleri çekenler ile 1e1 aynı olduğunu görmüş olduk. Nifak sokma ve iftira çalışmasından başka bir şey değildir.

Herkesin bilmesi gerektiğini düşünüyoruz, herkese iyi oyunlar ve iyi forumlar diliyoruz.

Kendi birliğini bir gecede Sır yapıp içindekiler ile birlikte devreden bir başkan Essiz mimarı SIR 'a veren (forumda satıldı dedikoduları) olan bir başkan..

Gelip burda yapiyum edium diye birilerinin yazış şekli üzerinden avcılık peşindesin.

Ya berk 2-3 hafta önce birileri çıkıp dem oyuncuydu galiba bas bas bağırdı sattınızda sattınız diye sen ne dedin ispat et sattığımızı.

Simdi ediyum yapiyum ispatmı sayılıyor

merak edenler s2 forumuna uğrasın vatan birlikleri başkanı kurtlar birlikleri başkanı forumda sorun arkadaşları

neyse sana hayırlı işler

ben şaşırmadım berk sadece s2 de gezen dedikodular su yüzüne çıkmış gibi
    -Süvari-
    KARA KALPAKLI

Uye Rutbesi
    Unique - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı black süvari kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Kendi birliğini bir gecede Sır yapıp içindekiler ile birlikte devreden bir başkan Essiz mimarı SIR 'a veren (forumda satıldı dedikoduları) olan bir başkan..

Gelip burda yapiyum edium diye birilerinin yazış şekli üzerinden avcılık peşindesin.

Ya berk 2-3 hafta önce birileri çıkıp dem oyuncuydu galiba bas bas bağırdı sattınızda sattınız diye sen ne dedin ispat et sattığımızı.

Simdi ediyum yapiyum ispatmı sayılıyor

merak edenler s2 forumuna uğrasın vatan birlikleri başkanı kurtlar birlikleri başkanı forumda sorun arkadaşları

neyse sana hayırlı işler

ben şaşırmadım berk sadece s2 de gezen dedikodular su yüzüne çıkmış gibi
    Süvarili Ercey ve Aybars'ın , süvarili savunması
    Diabe-i Ezel Mutabakatı
    Aslanlar, İnsanlarla Pazarlık Yapmaz

Dostum onlar SIR birliklerinde değilmiydi ? Valla kim kimi savunursa savunsun tinne ben senin pişkinliğine şaşırıyorum her defasında zeytinyağı gibi üste olmana

senle kötü olan herkes zaten süvari

ulen ne adamsın turnuvaya gittin orayıdamı karıştırmaya başardin enteresan bir tipsin
    -Süvari-
    KARA KALPAKLI

Bu arada bu foruma gir

http://forum.travian.com.tr/showthre...63#post2169863

sattığın birliğin ve tılsımın hesabını kendi arkadaşlarına ver banane senin turnuvandaki davranışlarından vasinmiyim senin ?

ama bu tarz değişik yazılar ile kendini sütten ak kaşık gibi her gösterdiğinde ben altına gerçekleri yazıcam
    -Süvari-
    KARA KALPAKLI

Alıntı black süvari kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Dostum onlar SIR birliklerinde değilmiydi ? Valla kim kimi savunursa savunsun tinne ben senin pişkinliğine şaşırıyorum her defasında zeytinyağı gibi üste olmana

senle kötü olan herkes zaten süvari

ulen ne adamsın turnuvaya gittin orayıdamı karıştırmaya başardin enteresan bir tipsin
    Tinne guzeldi )
    PADRONE / S2 VATAN

Nerde böyle bi olay var geliyo Unique yi buluyor vay arkadaş neymiş bu böyle ya

dön bi kendine bak dimi

Şimdi arkadaşlar bir kaç noktaya değineceğim. Bu konuşma ss lerine dikkatli baksın görenler. Ss lerde yeşil kısımlı gözüken Kerem (kuzeyce ) yazmış gibi görünüyor. Peki şimdi soru şu. Diyelim böyle bir şey var kerem neden ss alıp konuşmayı birine atıp kendini ifşa etsin ? Turkey gruplarından bir ss geldi elime. Orada ercey, tırsın ulan ve biri daha var. Gene yeşil kutucuklu yazıyı yazan kişinin kerem ( kuzeyce ) olduğu iddia ediliyor. Erceyle konuşuyor hatta. 'Akşama kadar yazış sonra tüm yazışmaları foruma atalım' kerem neden bunu söyleyip kendini ifşa etsin. Hepsini geçtim bu konuşma Turnuva diye bir grupta yapılıyor ve TURKEY birliği oyuncuları var bu grupta. Bu konuşmada neden TURKEY birliği oyuncuları var ? Tırsın Ulan da dahi. İsteyene ss i atabilirim. Arkadaşlar bu açıdan baktığımız zaman burada bir iftira söz konusu. Bende ilk gördüğümde gerçek sandım. Fakat detaylı inceleyince ve son ss ler gelince bu kanıya vardım.
    FORZA BEŞİKTAŞ !

Sunuda not düşeyim. Velev ki bu konuşma oldu DEM-SIR birliği kurulcak vs vs. Peki o zaman biri bana çıkıp Turnuva diye bir grupta içinde TURKEY birliği oyuncularının olduğu konuşmanın açıklamasını yapsın ? Yukarıda belirttiğim gibi konuşma ercey ve kerem olduğu iddia edilen biri arasında geçiyor. Önce ercey başkan ben kemale dönüş yapacaktım coşkun seni önerdi en iyisini sen yaparsın dedi' diyor daha sonra keremin yazdığı iddia edilen kısım 'akşama kadar yazış sonra tüm yazışmaları foruma atalım' ve sonra tırsın ulan yiğit diye bir şey yazıyor ruling yiğit diye biri efendim ömer abi diyor. tekrar tırsın ulan seni bizbize özel gruba kim aldı diyor. İsteyene ss i atabilirim arkadaşlar. Bana bunun açıklamasını yapsın biri ?
    FORZA BEŞİKTAŞ !

Alıntı xx_delis kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Şimdi arkadaşlar bir kaç noktaya değineceğim. Bu konuşma ss lerine dikkatli baksın görenler. Ss lerde yeşil kısımlı gözüken Kerem (kuzeyce ) yazmış gibi görünüyor. Peki şimdi soru şu. Diyelim böyle bir şey var kerem neden ss alıp konuşmayı birine atıp kendini ifşa etsin ? Turkey gruplarından bir ss geldi elime. Orada ercey, tırsın ulan ve biri daha var. Gene yeşil kutucuklu yazıyı yazan kişinin kerem ( kuzeyce ) olduğu iddia ediliyor. Erceyle konuşuyor hatta. 'Akşama kadar yazış sonra tüm yazışmaları foruma atalım' kerem neden bunu söyleyip kendini ifşa etsin. Hepsini geçtim bu konuşma Turnuva diye bir grupta yapılıyor ve TURKEY birliği oyuncuları var bu grupta. Bu konuşmada neden TURKEY birliği oyuncuları var ? Tırsın Ulan da dahi. İsteyene ss i atabilirim. Arkadaşlar bu açıdan baktığımız zaman burada bir iftira söz konusu. Bende ilk gördüğümde gerçek sandım. Fakat detaylı inceleyince ve son ss ler gelince bu kanıya vardım.

Bende bakıyorum şuanda dediğin yerleri kereme sordum keremin acıklamaları mantıklı geldi .Eğer ercey yalandan hazırlamıssa bunları cezasını veririz.

Dipnot=>Ss leri isteyenlere atarken doğruluğundan emin olmadığımı altına not düştüm.Ama yinede yalan olduğuna kanaat getirirsem özrümü dilerim
    Maskeli SÜVARİ tarafından (22-06-2017 Saat 02:25) değiştirildi.

Toplam 15 Sayfadan Sayfa 1 12311 ... SonuncuSonuncu