Toplam 15 Sayfadan Sayfa 9 İlkİlk ... 7891011 ... SonuncuSonuncu
Toplam 147 adet sonuctan sayfa basi 81 ile 90 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: D.E.M. Birliklerinden Açıklama

Alıntı Ercey666 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Günaydın arkadaşlar gün içerisinde bu olayı aydınlatıyoruz dün numara bırakmamın faydası oldu bu sebeble berk kerem burak ve bende dahil herkesi burada görmek istiyorum dönen dolapları itina ile burada yayınlacağız kim suçsuz kim mağdur gün içinde ortaya çıkar.
    Antrikalar nereye kadar sürecek berk bey merak etme yalanın arkasına saklanan kendi pisliğinde boğulur
    Merakla bekliyoruz ercey. İnşallah bu işin altından da sen çıkmazsın.
    FORZA BEŞİKTAŞ !

günaydın beyler kusura bakmayın uyuyodum. . bahsı geçen arkadaş benmişim. ulan valla helal olsun bana. büyük adammışım oturmuşum berkle burakla buğrayla ömer abiyle kemal başkanın kuyusunu kazmışım. sizin bilmediğiniz şeylerde var ruslarla anlaştım ruslarla. plan çökmeseydı finallere gidecek en buyuk darbeyi size finalde vuracak serveri ruslara verecektim 10.000 euro önerdiler bana. yaw siz ne boş adamlarsınız. bu oyunu bu kadar hayatınızın içine sokmayın dun gece 80 kere telefonum bolundu. benim kendimi aklama gibi bir kaygım yok. zaten IQ seviyosu 1 olan bir insan bile orada siz dediği kişinin benim olduğunu anlar. SS lere ben atmışım gorunutuye göre. kusura bakmayın ben aptal değilim.

He ama buna inanan inanmaya teşebbüs eden kardeşim dediğim insanlar var. Akla kara belli oldu. beni tanımak sizede nasip olmamış. özelliklede sana yasin. Herkez inansın rakıplerden de sen inanma.?

Ayrıca SIR ÖZEL grubunda konuşulmuş bunlar olmayan bir grup can burda Ben turvaya gıtme kararını son akşam aldım. STAN çağırınca. ben ne zaman konuşmuşum bunları. helal olsun bana serverlerin gidişatını değiştirmeye ismim bile yeter olmuş :SD:S:SDDS: neyse yormayın beni. hadı bakın dalganıza gençlik kasmayın bu kadar.
    CmYk tarafından (22-06-2017 Saat 12:47) değiştirildi.
    Seni hatırlayan son kişi de öldüğünde hiç yaşamamış olacaksın. Seni hatırlayanları unutma.
    SIR BİRLİKLERİ

Alıntı [KUZEYCE] kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    günaydın beyler kusura bakmayın uyuyodum. . bahsı geçen arkadaş benmişim. ulan valla helal olsun bana. büyük adammışım oturmuşum berkle burakla buğrayla ömer abiyle kemal başkanın kuyusunu kazmışım. sizin bilmediğiniz şeylerde var ruslarla anlaştım ruslarla. plan çökmeseydı finallere gidecek en buyuk darbeyi size finalde vuracak serveri ruslara verecektim 10.000 euro önerdiler bana. yaw siz ne boş adamlarsınız. bu oyunu bu kadar hayatınızın içine sokmayın dun gece 80 kere telefonum bolundu. benim kendimi aklama gibi bir kaygım yok. zaten IQ seviyosu 1 olan bir insan bile orada siz dediği kişinin benim olduğunu anlar. SS lere ben atmışım gorunutuye göre. kusura bakmayın ben aptal değilim.

He ama buna inanan inanmaya teşebbüs eden kardeşim dediğim insanlar var. Akla kara belli oldu. beni tanımak sizede nasip olmamış. özelliklede sana yasin. Herkez inansın rakıplerden de sen inanma.?

Ayrıca SIR ÖZEL grubunda konuşulmuş bunlar olmayan bir grup can burda Ben turvaya gıtme kararını son akşam aldım. STAN çağırınca. ben ne zaman konuşmuşum bunları. helal olsun bana serverlerin gidişatını değiştirmeye ismim bile yeter olmuş :SD:S:SDDS: neyse yormayın beni. hadı bakın dalganıza gençlik kasmayın bu kadar.
    Küçük bir düzeltme. Son akşam bizi satıp TURKEY lerle oynama kararı aldın. Orayı bir düzeltelim
    CmYk tarafından (22-06-2017 Saat 12:48) değiştirildi.
    FORZA BEŞİKTAŞ !

Alıntı xx_delis kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Küçük bir düzeltme. Son akşam bizi satıp TURKEY lerle oynama kararı aldın. Orayı bir düzeltelim
    ben sana hiç coflarla gelicem demedim bakarız kardeşim dedim turnuva ya gelmek istemediğimi en iyi sen biliyorsun can akrdeşim. ömer abinin ekibinden yazılınca serhat abı arayınca kıramadım onu.

neyse şimdi O watsapp gruplarında forumda sagla solda oyunda Arkamdan atıp tutan şahısların ozür dilemesini bekliyorum
    Seni hatırlayan son kişi de öldüğünde hiç yaşamamış olacaksın. Seni hatırlayanları unutma.
    SIR BİRLİKLERİ

Alıntı [KUZEYCE] kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    ben sana hiç coflarla gelicem demedim bakarız kardeşim dedim turnuva ya gelmek istemediğimi en iyi sen biliyorsun can akrdeşim. ömer abinin ekibinden yazılınca serhat abı arayınca kıramadım onu.

neyse şimdi O watsapp gruplarında forumda sagla solda oyunda Arkamdan atıp tutan şahısların ozür dilemesini bekliyorum
    Bırak bu işi. Bizimle oynayacaktın son gün çıktın ben güneydoğuya gidiyorum dedin Neyse
    FORZA BEŞİKTAŞ !

yasin bize bir sey mi demis yok ya inanmam ben yasine toz kondurmam o da bize kondurmamistir bence
    SIR BİRLİKLERİ Buğra Bey

Alıntı Buğra bey kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    yasin bize bir sey mi demis yok ya inanmam ben yasine toz kondurmam o da bize kondurmamistir bence
    ben siz yaptınız demedim ama şüphe ile kaldım kendimce sebeplerim vardı kerem biliyor

Alıntı Maskeli SÜVARİ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    ben siz yaptınız demedim ama şüphe ile kaldım kendimce sebeplerim vardı kerem biliyor
    Yasin senin bisey demene gerek yok fotolarda kimbelli yaziyor ha gercek ha montaj

Beni turnuva filanda ilgilendirmiyor ama o knusmalarin icinde beni ilgilendiren bir durum var Tilsimi kac altina sattiniz ?? Sayin berk bey ?

Bir ay oncesinde dem oyuncusuyum diyen bi bulduzer lakapli arkadas forumda yardirdi durdu sattiniz bizide sattiniz icendeki marabalarla komple birligi sattiniz diye hatta kemal sunalin o muthis filminden alintida yapti

S2 de kimle iki kelam etseniz berk satti ya donuyor muhabbet.

Bir ay sonra Pattt ss ler piyasaya cikiyor evet arkadasim bu banada ulasti bende gerekli kisilere yolladim isteyene yine yollim o ss leri bende kayit altinda ha montaj ha gercek ama ortaliktada dolasan bir iddayi destekler nitelikte
    -Süvari-
    KARA KALPAKLI

Uye Rutbesi

ercey beyefendi siz elemede kısa bir süre error içinde bulunan,hesabınızı kontrol etmemize izin vermeyen,sonra giderli konuşan,sonra bizim şutladığımız arkadaş mısınız acaba?ercey diye çok fazla isim görmedim çünkü.

eğer sizseniz beni normal serverlarda herkes tanır diyordunuz da,kendinizi nasıl tanıttığınız ortada gibi.
    ERROR!
    Muhammed
    ayyas/cikita - queen team - BizKimizKızlar - boran - NaRKoTiQ - Donanma - cebecci

Alıntı NaRKoTiQ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    ercey beyefendi siz elemede kısa bir süre error içinde bulunan,hesabınızı kontrol etmemize izin vermeyen,sonra giderli konuşan,sonra bizim şutladığımız arkadaş mısınız acaba?ercey diye çok fazla isim görmedim çünkü.

eğer sizseniz beni normal serverlarda herkes tanır diyordunuz da,kendinizi nasıl tanıttığınız ortada gibi.
    Sizide mi karıştırdı ? O merak etme dostum. Başka ercey yok.
    FORZA BEŞİKTAŞ !

Toplam 15 Sayfadan Sayfa 9 İlkİlk ... 7891011 ... SonuncuSonuncu