Toplam 15 Sayfadan Sayfa 11 İlkİlk ... 910111213 ... SonuncuSonuncu
Toplam 147 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 110 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: D.E.M. Birliklerinden Açıklama

Alıntı black süvari kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Yalniz bunu hazirlayan eğer fake ise ki şuanda genel kani öyle fatura erceye kesilmis

1- bazi arkadaslar rahatsiz hesaplar kitletiliyor diye bu benim kulagima kadar geliyor
    2- cof - turkey savasi isteniyor bunu kendi icinizde sorucaksiniz berk sahiden gruplarda insanlari kiskirtip cof - turkey savasini gazliyormu
    3- wow istenmesi sir-dem istenmesi buna gore altyapi kurmak finallerde birsey bahane edilip yeni kazanilan oyuncularla guclu bir birlik olup baska servere girmek

Guzep bir tespit yapmis kanimca tespit dogrumu degilmi onu muhattaplari karar verir

Kerem iddalar bu ve bu iddalar beni hicmi hic ilgilendirmiyor

Ercey konusuna gelince eski birligi ile anlasamamis bize gecmis gecme sebebide aslinda net server iki kutuplu
    Ya sizde kalicakti ya bizde durum bu.
    madem ilgilendirmiyor neden hala ortaligi karistiriyorsun COF da TURKEY de bizi sucsuz buldu ve gercekten de öyle. sen hala fake ya da gercek bilmem diyorsun bilmiyorsan bence sana ayirdigimiz surenin sonuna geldik
    SIR BİRLİKLERİ Buğra Bey

Alıntı Buğra bey kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    madem ilgilendirmiyor neden hala ortaligi karistiriyorsun COF da TURKEY de bizi sucsuz buldu ve gercekten de öyle. sen hala fake ya da gercek bilmem diyorsun bilmiyorsan bence sana ayirdigimiz surenin sonuna geldik
    İyi tamam he he
    -Süvari-
    KARA KALPAKLI

Arkadaşlar saçma sapan konuşmayın biraz.Dünden beri 80 kere telefonum çaldı.Şimdi her şeyi açıklıyorum bu konu kapanacak.

Ercey denilen şahıs , Tırsın ulan ömer tarafından talimat verilen bir şahıstır.Aklınca kumpas kurup Cof içinde kargaşa çıkaracaklardı.Peki neden yapsınlar?
    Tırsın ulan AntiCof oyuncusu.Çok zengin bir şahıs.Cof içinde oyuncu besleyip yıkım yapma peşinde.Bu planı tek başına yapmış olamaz! Adamuslar da bu işin içinde.Yani Turkey birliğinin genel yönetimi idaresinde gerçekleşmiştir.
    Kaç gündür sürekli tahrik edici hareketler yapıyorlar.Herkese server başında neden turnuvaya geldiklerini söylemiştim.Turkey oyuncuları uyuma! Yönetim kendi çıkarlarını düşünüyor.

Banned Yasaklı Kullanıcı

Alıntı xx_delis kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    1-) Doğru evet. Hesaplarımız kitletildi. Dünde burak açık açık söyledi şu oyuncunun hesabını kitleticem mh ye diye. Ve bir arkadaşımız multiden kilit yediğinde iyi olmuş dedi yüzüne. Kısacası sattı bizi turnuvada ihanet etti.
    2-)Zannetmiyorum. O konuşmalar montaj bence. Ispatlandı da.
    3-)Kerem zaten yeni bir SIR oluşumu ile yeni bir tr serverında oynamak istiyor. Bunu zaten cümle alem biliyor. Ama bunun turnuva ile alakası yok. Günahını alamam asla.

Ercey meselesine gelincede. Server iki kutupluda ercey kaç kutuplu çözemedim. Bütün birliklere girdi hepsini karıştırdı. Bu muhabbette yaptıkları ortada. Sonra az önce error birliklerinden biri yazdı zamanında orayıda karıştırmış. Ercey işte ne diyim.
    Can ben kimseyi satmadım, ihanette etmedim. Haklıdan yana oldum her zaman. Eğer bir oyuncunun multiden dolayı kitlendiğine sevinmek ihanetlikse tamam ihanet etmişimdir. Fakat ben multi ye karşı ve her zaman hak edenin bir yerlere gelmesini isteyen bir insan olarak. Multiyi destekleyen ve en çok nem alan birlik ile aynı çatı altında nasıl olayım? Ki bana defol dendiği halde Biraz empati yapın. Sen oyuna para yatırıyorsun, zamanını harcıyorsun, saatlerce yağma listesi arıyorsun oluşturmak için. Fakat adamın birisi 20 tane multi ile gününü gün ediyor.. Ben buna karşıyım. Ve karşı olduğum için Cof bünyesi beni dışarı attı. Canları sağolsun herkesin

Ama ihanet ve satmak yok. Ben seni bilirim sen beni bilirsin.

Alıntı xBurak kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Can ben kimseyi satmadım, ihanette etmedim. Haklıdan yana oldum her zaman. Eğer bir oyuncunun multiden dolayı kitlendiğine sevinmek ihanetlikse tamam ihanet etmişimdir. Fakat ben multi ye karşı ve her zaman hak edenin bir yerlere gelmesini isteyen bir insan olarak. Multiyi destekleyen ve en çok nem alan birlik ile aynı çatı altında nasıl olayım? Ki bana defol dendiği halde Biraz empati yapın. Sen oyuna para yatırıyorsun, zamanını harcıyorsun, saatlerce yağma listesi arıyorsun oluşturmak için. Fakat adamın birisi 20 tane multi ile gününü gün ediyor.. Ben buna karşıyım. Ve karşı olduğum için Cof bünyesi beni dışarı attı. Canları sağolsun herkesin

Burak sen çıkar ceza almış bir yoldaşına iyi olmuş dersen grupta multisi olanları kitlettirirsen biri de ben. Sonra grupta TURKEY birliklerini tunaları Fatu yu Tırsın Ulanı övüp durursan. Bende çıkar sana ihanet ettin derim. Turnuva öncesi s2 deyken rusları övüyordun hep. Övdüğün ruslar kişi başı 4-5 multi ile geliyor turnuvaya. Turnuvada zafere giden her yol mübahtır. İhanet ettin evet. Bu düşüncem asla değişmeyecek. Ama bu öfke sadece travian sınırları içerisindedir. Reel hayatta ne zaman istersen arayabilirsin oturur kahve içer sohbet ederiz. İyi forumlar.
    FORZA BEŞİKTAŞ !

Alıntı xBurak kullanıcısından alıntı Mesajı göster

Ayrıca ben çıkıp Kemal Başer'e ARMINIUS'a gidip burak benim kardeşimdir ben kefilim ihanet etmez bize diyorsam ve sen 48 saat sonra çıkıp açık açık ben şu oyuncuyu kitlettiricem diyorsan bana çıkıpta ihanet etmedim satmadım diyemezsin. Senin yüzünden ben mahçup oldum insanlara. Bu konuda sana karşı olan öfkem asla geçmeyecek.
    FORZA BEŞİKTAŞ !

Başka ülkede yaşayamam bi deli bir kuyuya taş atmiş 80 akilli çikarmaya calişiyor.guven kolay kazanilmaz kolay kaybedilir.ama bu şekilde hile hirdayla degil.
    Seyduna, birliği NORTH.W., dostları ile birlikte milyonlarca hammadde harcadı, savunma için milyonlarca korkusuz askerini feda etti. Ve bu şaheseri ilk olarak kurma başarısını göstererek oyunun galibi oldu.

Uye Rutbesi

Alıntı xx_delis kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Ayrıca ben çıkıp Kemal Başer'e ARMINIUS'a gidip burak benim kardeşimdir ben kefilim ihanet etmez bize diyorsam ve sen 48 saat sonra çıkıp açık açık ben şu oyuncuyu kitlettiricem diyorsan bana çıkıpta ihanet etmedim satmadım diyemezsin. Senin yüzünden ben mahçup oldum insanlara. Bu konuda sana karşı olan öfkem asla geçmeyecek.
    Gizli gizli yapsa daha mı iyiydi? Hem multi hesapların koruncak nesi var ki? s5 de unique kac kere sıkayet etmıslıgım var multi hesaptan

Uye Rutbesi

Alıntı wanlı kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Başka ülkede yaşayamam bi deli bir kuyuya taş atmiş 80 akilli çikarmaya calişiyor.guven kolay kazanilmaz kolay kaybedilir.ama bu şekilde hile hirdayla degil.
    Güven diye birşey kalmadı ki safaklar sabahdan berı demlern alt bırlıklerıne saldırıyorlar AMA ONLAR YÜCELER YÜCESİ TÜRK TANRI ONLARI KORUYACAK hahah sadece gülüyorum artık

Alıntı extreme kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Gizli gizli yapsa daha mı iyiydi? Hem multi hesapların koruncak nesi var ki? s5 de unique kac kere sıkayet etmıslıgım var multi hesaptan
    Güzel kardeşim turnuvada zafere giden her yol mübahtır. Aynısını TURKEY birliği oyuncularınada yapsaydı gene aynı tepkiyi gösterirdim. Tr serverı ile turnuvayı bir tutmayın bence.
    FORZA BEŞİKTAŞ !

Toplam 15 Sayfadan Sayfa 11 İlkİlk ... 910111213 ... SonuncuSonuncu