Toplam 15 Sayfadan Sayfa 10 İlkİlk ... 89101112 ... SonuncuSonuncu
Toplam 147 adet sonuctan sayfa basi 91 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: D.E.M. Birliklerinden Açıklama

ortalikta dolanan bir iddiayi fake mesajlara gecirmis olamazlar mı ? ayrıca akıl var mantık var o mesajlarda turnuva konusulurken hangi mal kafa gelip de tilsimlari da size sattim der? Ben SIR BİRLIĶLERI genel baskan yardimcisiyim. altin mevzuusu var mi bilmiyorum ben bilmez iken bunu (ben bilmiyorsam boyle bir seyin gercek olmasina imkan dahi yok) Size laf dusuyor mu? biraz akıl mantık el insaf
    SIR BİRLİKLERİ Buğra Bey

Alıntı NaRKoTiQ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    ercey beyefendi siz elemede kısa bir süre error içinde bulunan,hesabınızı kontrol etmemize izin vermeyen,sonra giderli konuşan,sonra bizim şutladığımız arkadaş mısınız acaba?ercey diye çok fazla isim görmedim çünkü.

eğer sizseniz beni normal serverlarda herkes tanır diyordunuz da,kendinizi nasıl tanıttığınız ortada gibi.
    error mu? turnuvadaki ismi error deme bana? gercekten yıkılirim eger dogruysa bizim birlikte error isimli oyuncu var
    SIR BİRLİKLERİ Buğra Bey

Uye Rutbesi

Alıntı xx_delis kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Sizide mi karıştırdı ? O merak etme dostum. Başka ercey yok.
    bu arkadaş etliye sütlüye karışmadan büyüme derdindeydi error içerisinde,hop gel bakalım şöyle hesabına seni de 1-2 opeye katalım boş duranı Allah sevmez dediğimizde siz beni nasıl tanımazsınız,benim elimde 1m def var,bana düzgün davransanız bu 1m defi size verirdim ama kötü davrandığınız için siliyorum şeklinde tavır aldı(kısacası bir bahane uydurup açılmak üzere olan 3xe hesap açacak).tabi biz kendisini şutladık hemen.onun bilmediğimizi sandığı tek nokta şuydu,köy planından ss atarak bize def sayısını ispat etmeye calıstı.bre benim çok zeki kardeşim errorun tüm hesapları benim elimden tek tek geçiyor,o zamanlar o kadar köy sayısına sahip 15-20 hesap var zaten ve hepsinin de şifreleri bende bizzat var.

biten ama sıfırlanmayan 3xden ssleri çekmiş göndermiş,aklınca sert konusup bir de bizi o sözde 1m deften mahrup edip aman yapma dedirtecek.ne tip bir insan olduğun ve kapasiten oradaki 5 dakikalık diyalogumuzdan anlaşılıyordu ercey bey.

Alıntı Buğra bey kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    error mu? turnuvadaki ismi error deme bana? gercekten yıkılirim eger dogruysa bizim birlikte error isimli oyuncu var
    hayır birliğimizin ismi olan errordan bahsediyorum,onun hesap adlarını suan hatırlamıyorum maalesef.
    ERROR!
    Muhammed
    ayyas/cikita - queen team - BizKimizKızlar - boran - NaRKoTiQ - Donanma - cebecci

Alıntı NaRKoTiQ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    bu arkadaş etliye sütlüye karışmadan büyüme derdindeydi error içerisinde,hop gel bakalım şöyle hesabına seni de 1-2 opeye katalım boş duranı Allah sevmez dediğimizde siz beni nasıl tanımazsınız,benim elimde 1m def var,bana düzgün davransanız bu 1m defi size verirdim ama kötü davrandığınız için siliyorum şeklinde tavır aldı(kısacası bir bahane uydurup açılmak üzere olan 3xe hesap açacak).tabi biz kendisini şutladık hemen.onun bilmediğimizi sandığı tek nokta şuydu,köy planından ss atarak bize def sayısını ispat etmeye calıstı.bre benim çok zeki kardeşim errorun tüm hesapları benim elimden tek tek geçiyor,o zamanlar o kadar köy sayısına sahip 15-20 hesap var zaten ve hepsinin de şifreleri bende bizzat var.

biten ama sıfırlanmayan 3xden ssleri çekmiş göndermiş,aklınca sert konusup bir de bizi o sözde 1m deften mahrup edip aman yapma dedirtecek.ne tip bir insan olduğun ve kapasiten oradaki 5 dakikalık diyalogumuzdan anlaşılıyordu ercey bey.

hayır birliğimizin ismi olan errordan bahsediyorum,onun hesap adlarını suan hatırlamıyorum maalesef.
    Usta 'bebelere balon 1 lira' da dedimi ? Doğru erceyden bahsediyorsun şuanda. Klinik bir ercey vakası işte.. Şaşırdık mı ? Tabi ki de hayır.
    FORZA BEŞİKTAŞ !

emrah başkan gerçekten düşünce yetini kaybetnişsin. hakaret olarak algılama asla sana karşı oyle bir tutumum olmaz ama düşüncen yanlış. ne demek iddalar motsaj olsun gerçek lsun farketmez ıddada berkın harıcınde geri 3 kısı sır bırlıklerı yonetımınden. ve gerçeklik şüphelik bşir durumudda kalmadı herşey cıktı ortaya
    Seni hatırlayan son kişi de öldüğünde hiç yaşamamış olacaksın. Seni hatırlayanları unutma.
    SIR BİRLİKLERİ

Alıntı [KUZEYCE] kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    emrah başkan gerçekten düşünce yetini kaybetnişsin. hakaret olarak algılama asla sana karşı oyle bir tutumum olmaz ama düşüncen yanlış. ne demek iddalar motsaj olsun gerçek lsun farketmez ıddada berkın harıcınde geri 3 kısı sır bırlıklerı yonetımınden. ve gerçeklik şüphelik bşir durumudda kalmadı herşey cıktı ortaya
    Kerem ben dogru veya yanlis demem bi resim var bi taraf doru diyor bi taraf fake diyor ben ne diyorum tinne

S2 forumunda bir iddaa vardi birlikler icindeki tilsim ve marabalariyla beraber satildi diye,
    Hatta bu olusuma karsi cikildi kurtlar kuruldu, karsi cikildi sir oldu dem ve kale tekrar
    Ve bu icraatin basi kim Berk !

Bende bu herifin olduu her yerde bu tarz alengirli islervar olabilir olmustur olucaktir diyorum.

Evetsen varsin suphem var bugrayi tanimam yeni cikti , burakx ilk defa bugun ozur diledi gonlumu fethetti

4 kisilik konusma ve iki kiisi arasinda geciyor kuzeyce ve berk(tam emin degilim) baskasi ile konusulup ss ler sana atilmis gibi
    black süvari tarafından (22-06-2017 Saat 14:14) değiştirildi.
    -Süvari-
    KARA KALPAKLI

Alıntı [KUZEYCE] kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Yalniz bunu hazirlayan eğer fake ise ki şuanda genel kani öyle fatura erceye kesilmis

1- bazi arkadaslar rahatsiz hesaplar kitletiliyor diye bu benim kulagima kadar geliyor
    2- cof - turkey savasi isteniyor bunu kendi icinizde sorucaksiniz berk sahiden gruplarda insanlari kiskirtip cof - turkey savasini gazliyormu
    3- wow istenmesi sir-dem istenmesi buna gore altyapi kurmak finallerde birsey bahane edilip yeni kazanilan oyuncularla guclu bir birlik olup baska servere girmek

Guzep bir tespit yapmis kanimca tespit dogrumu degilmi onu muhattaplari karar verir

Kerem iddalar bu ve bu iddalar beni hicmi hic ilgilendirmiyor

Ercey konusuna gelince eski birligi ile anlasamamis bize gecmis gecme sebebide aslinda net server iki kutuplu
    Ya sizde kalicakti ya bizde durum bu.
    black süvari tarafından (22-06-2017 Saat 14:07) değiştirildi.
    -Süvari-
    KARA KALPAKLI

Uye Rutbesi

Alıntı black süvari kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Yalniz bunu hazirlayan eğer fake ise ki şuanda genel kani öyle fatura erceye kesilmis

1- bazi arkadaslar rahatsiz hesaplar kitletiliyor diye bu benim kulagima kadar geliyor
    2- cof - turkey savasi isteniyor bunu kendi icinizde sorucaksiniz berk sahiden gruplarda insanlari kiskirtip cof - turkey savasini gazliyormu
    3- wow istenmesi sir-dem istenmesi buna gore altyapi kurmak finallerde birsey bahane edilip yeni kazanilan oyuncularla guclu bir birlik olup baska servere girmek

Guzep bir tespit yapmis kanimca tespit dogrumu degilmi onu muhattaplari karar verir

Ercey konusuna gelince eski birligi ile anlasamamis bize gecmis gecme sebebide aslinda net server iki kutuplu
    herkesn dilinde bir cof turkey savası arkadas cok mu onemlı bu? Cof bırbırını yıyo bırbırını yagmalayp askerını kesıyo turkeyle savassa ne olur savasmasa ne olur?
    Turkler belkı eskıden bırlık ve beraberlık yonunden cok ıyı olabılır fakat o gunler eskıde kaldı..
    Tüm türklerin ortak noktası geçmişle övünmelerıdir. Geleceğiyle övünen bir türk göremedım henüz..

Kerem ben dogru veya yanlis demem bi resim var bi taraf doru diyor bi taraf fake diyor ben ne diyorum tinne

S2 forumunda bir iddaa vardi birlikler icindeki tilsim ve marabalariyla beraber satildi diye,
    Hatta bu olusuma karsi cikildi kurtlar kuruldu, karsi cikildi sir oldu dem ve kale tekrar
    Ve bu icraatin basi kim Berk !

Bende bu herifin olduu her yerde bu tarz alengirli islervar olabilir olmustur olucaktir diyorum.

Evetsen varsin suphem var bugrayi tanimam yeni cikti , burakx ilk defa bugun ozur diledi gonlumu fethetti

4 kisilik konusma ve iki kiisi arasinda geciyor kuzeyce ve berk(tam emin degilim) baskasi ile konusulup ss ler sana atilmis gibi
    bugra yeni cikmadi hep vardı sadece aktif degildi arka plandaydi ama bizi zan altinda birakmak yanlis
    SIR BİRLİKLERİ Buğra Bey

1-) Doğru evet. Hesaplarımız kitletildi. Dünde burak açık açık söyledi şu oyuncunun hesabını kitleticem mh ye diye. Ve bir arkadaşımız multiden kilit yediğinde iyi olmuş dedi yüzüne. Kısacası sattı bizi turnuvada ihanet etti.
    2-)Zannetmiyorum. O konuşmalar montaj bence. Ispatlandı da.
    3-)Kerem zaten yeni bir SIR oluşumu ile yeni bir tr serverında oynamak istiyor. Bunu zaten cümle alem biliyor. Ama bunun turnuva ile alakası yok. Günahını alamam asla.

Ercey meselesine gelincede. Server iki kutupluda ercey kaç kutuplu çözemedim. Bütün birliklere girdi hepsini karıştırdı. Bu muhabbette yaptıkları ortada. Sonra az önce error birliklerinden biri yazdı zamanında orayıda karıştırmış. Ercey işte ne diyim.
    FORZA BEŞİKTAŞ !

Toplam 15 Sayfadan Sayfa 10 İlkİlk ... 89101112 ... SonuncuSonuncu