Toplam 12 Sayfadan Sayfa 1 12311 ... SonuncuSonuncu
Toplam 113 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Herşey İçin Teşekkürler.

Varsayılan Herşey İçin Teşekkürler.

Merhaba;

S2 Serverında 10 gün önce zaten kafamızda bitirdiğimiz olayı. Bugün tam anlamıyla hesap silerek bitirmiş bulunmaktayız.

Sır Birliklerinin ilk server'ı idi. Kendimizi tartmak denemek açısından güzel tecrübeler kazandığımıza inanıyorum.

Bölgemizde bizden çok daha kalabalık ve güçlü bir oluşum olduğu için aslında şanslı sayılırdık çünkü kendimizi görmemiz açısından daha iyi oldu.

Herkese keyifli oyunlar diliyoruz. Güzel mücadeleler oldu. Lütfen bu konunun altına polemik yaratacak şeyler yazmayınız biz güzel anılar ile ayrılmak istedik sadece. Kalplerini kırdıklarımız var ise özür dileriz.

Sır Birliklerini ellerinden geleni yapmıştır. Ama doğru ama yanlış fakat şunu içtenlikle söyleyebilirim ki hiç kimsenin olmadığı kadar da temiz.

Keyifli oyunlar diliyorum geride kalanlara. Komple silinmedi hesaplar illa ki devam edenler olacaktır. Hepsinin alnından öpüyorum.

Sır Birlikleri Genel Koordinatörü "idi"

Burakx.
    Burakx | Sır

fazla duygusal bir yazı olmuş
    göz yaşlarıma hakim olamadım

Emeginize saglik

Aslinda Elit yapisi kendi kendini yiyerek bitirdi. Suvariye ise ufak rutuslar yetti ve son geldi.
    Gonul isterdiki rakipler devam etsin ve disedis bir mucadele olsun ama maalesef bu noktadan sonra serverin cokta tadinin kalacagini sanmiyorum..
    Vibe hesabi olarak suvari birliklerine katki saglamak icin oynadik ve kendimce, oyun bilgim yettigi surece faydali oldugumu dusunuyorum, biri essiz mimar olmak uzere 4 tilsimi bireysel olarak suvari ekibine kattim ve son opta rakibin defansinin buyuk oranini eritttim.
    Biz ustumuze duseni yaptik diye dusunuyoruz, geriye kalanlara zevkli ve eglenceli oyunlar dilerim...

Hesabiniz 46.32.03 saat sonra silinecektir..

Yerin kulagı vardır derler , Benimde kulagım var
    peki ben yermiyim ? Hayır ! YEMEM

Uye Rutbesi
    TR PRİNCE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı VİBE® kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Emeginize saglik

Aslinda Elit yapisi kendi kendini yiyerek bitirdi. Suvariye ise ufak rutuslar yetti ve son geldi.
    Gonul isterdiki rakipler devam etsin ve disedis bir mucadele olsun ama maalesef bu noktadan sonra serverin cokta tadinin kalacagini sanmiyorum..
    Vibe hesabi olarak suvari birliklerine katki saglamak icin oynadik ve kendimce, oyun bilgim yettigi surece faydali oldugumu dusunuyorum, biri essiz mimar olmak uzere 4 tilsimi bireysel olarak suvari ekibine kattim ve son opta rakibin defansinin buyuk oranini eritttim.
    Biz ustumuze duseni yaptik diye dusunuyoruz, geriye kalanlara zevkli ve eglenceli oyunlar dilerim...

Hesabiniz 46.32.03 saat sonra silinecektir..
    S2 seni unutmayacak
    ƬƦ ƤƦƖ̇ƝƇЄ

Herkesin verdigi emek asikar emeklerinize saglik arkadaslar
    PADRONE / S2 VATAN

iyi dileklereriniz için Teşekkür ederiz. daha güçlü daha saglam bir ekiple bır sure dinlenip yeni bir servere giriş yapacagımızdan şüpheniz olmasın...
    Seni hatırlayan son kişi de öldüğünde hiç yaşamamış olacaksın. Seni hatırlayanları unutma.
    SIR BİRLİKLERİ

Alıntı [KUZEYCE] kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    iyi dileklereriniz için Teşekkür ederiz. daha güçlü daha saglam bir ekiple bır sure dinlenip yeni bir servere giriş yapacagımızdan şüpheniz olmasın...
    Uniqe yi almazsaniz basari olacaktir.
    PADRONE / S2 VATAN

Uye Rutbesi

Alıntı ((PADRONE)) kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Uniqe yi almazsaniz basari olacaktir.
    1 degil 1000tane birligi bir araya getirseler bunlardan bir cacık olmaz adamlar celiski icerisinde birkere turnuvaya gidiyuz dediler simdide dinlenip bir servere girecez diyorlar

XMAX

Alıntı xx_delis kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Beni sevdin ama dimi hadi itiraf et
    Ünlü şair ibrahim tatlisesin dedigi gibi hersey yalan sen gerceksin ,seni sevmeyen ölsün, ölsünnn
    -Süvari-
    KARA KALPAKLI

Alıntı black süvari kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Ünlü şair ibrahim tatlisesin dedigi gibi hersey yalan sen gerceksin ,seni sevmeyen ölsün, ölsünnn
    Hahahahahaha eyvallah usta
    FORZA BEŞİKTAŞ !

Toplam 12 Sayfadan Sayfa 1 12311 ... SonuncuSonuncu