Toplam 12 Sayfadan Sayfa 7 İlkİlk ... 56789 ... SonuncuSonuncu
Toplam 113 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 70 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Herşey İçin Teşekkürler.

Arkadaş her kimse bu platformda paylaşım yapamayacağı belli.O yüzden ya onları paylaşacak başka bir platform bulsun ya da rica ederekten mail olarak atabilirse memnun olurum.

Bunlari kim paylastiysa sonsuz tesekkurler...bizi bu pisliklerin icinden cekip alan rabbime sukurler olsun..aylardir bazi seyleri az cok tahmin ediyordum..forumdada ima ettim lakin delil olmadigi icin yazmak istemedim...bosuna dememisler sen dogru git egri belasini bulur ..diye ..ikaz ettigim dostlar beni anlamadi. Tekrardan bu bilg8lendirmeyi yapan kardesime tesekkur ediyorum..dert yuzu gormeyesin
    GEZEGEN1 TR2 VATAN

Alıntı xx_delis kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar az önce turnuva sayfasında bir konu açıldı konuşmalar paylaşıldı. Onu paylaşan bana mesaj atabilir mi ? Mail olarak istiyorum o konuşmaların hepsini.
    Daha yeni farkettin dimi vah vah hemde ne vah
    -Süvari-
    KARA KALPAKLI

Alıntı gezegen111 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Gorduklerime inanamadim ...yaziklar olsun bu konusmalarda ismi olanlara ziya pasanin dedigi gibi yuh olsun yuh olsun...ayip be
    Aynen ben en bastan beri dedim ama inkar ettiler burda yazik cok yazik bu yuzden baskanligi birak adam olamicaklar adam adam
    -Süvari-
    KARA KALPAKLI

Alıntı Burakx kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    ya hadi canım bırakın bu işleri az yalvarmadınız bize bu oyun için yapmayacağınız hiç bişey yok sizin onu anladı bütün herkes ona seviniyorum en azından
    Süvari yi kimsenin anlamasına gerek yok süvari yaşanır anlaşılamaz anlatılmaz hee senin gibi böyle çekemeyenlerde b.. atmaya çalışır . Birde dayanamıyacam artık sustum sustum ama yeter ya siz nasıl yalancı terbiyesiz haysiyetsiz olmuşsunuz birde bı sır tır artık neyse ne kadardır var kaç serverder oynuyor kaç oyuncusu var bi söyle hele siz Süvari `nin tırnağı değil hiç birşeyi olamadığınız için bu zorunuza gitmeler oluyor o yüzden sen artık git ya insanların sinirlerini hoplatma...

Alıntı SeaDevıL kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Öncelikle tüm abilerimin kardeşlermin mübarek olsun Kadir gecesi ...

yazılan ve gördügüm fotograflardan sonra yok artık demek isterdim ama malesef diyemiyorum alıştık artık yazık gerçekten bu kadarına pes ....
    Ustad bahsetmistim bagirmistim burda onlar ise inkar ettiler
    Sizleri vatan haini bellediler aha gör kim hakli kim haksiz
    -Süvari-
    KARA KALPAKLI

Alıntı black süvari kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Ustad bahsetmistim bagirmistim burda onlar ise inkar ettiler
    Sizleri vatan haini bellediler aha gör kim hakli kim haksiz

Haklı belli Üstadım bilen zaten biliyor du kanıtlı delilli sunuldu yapanın elleri dert görmesin Allah razı olsun...

Mevcut yazışmaların tamamı bana özelden atılabilir mi?
    3 Düşün 1 Oyna!
    Only CSD
    COF/Emirhan

Ts2 den maskeli süvari
    Finalden clone club
    Merak edenler ulaşsın atayım
    Maskeli SÜVARİ tarafından (21-06-2017 Saat 20:08) değiştirildi.

Elemelerden attım mesaj dostum
    3 Düşün 1 Oyna!
    Only CSD
    COF/Emirhan

Toplam 12 Sayfadan Sayfa 7 İlkİlk ... 56789 ... SonuncuSonuncu