Toplam 12 Sayfadan Sayfa 6 İlkİlk ... 45678 ... SonuncuSonuncu
Toplam 113 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Herşey İçin Teşekkürler.

Arkadaşlar az önce turnuva sayfasında bir konu açıldı konuşmalar paylaşıldı. Onu paylaşan bana mesaj atabilir mi ? Mail olarak istiyorum o konuşmaların hepsini.
    xx_delis tarafından (21-06-2017 Saat 17:37) değiştirildi.
    FORZA BEŞİKTAŞ !

Alıntı xx_delis kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar az önce turnuva sayfasında bir konu açıldı konuşmalar paylaşıldı. Onu paylaşan bana mesaj atabilir mi ? Mail olarak istiyorum o konuşmaların hepsini.
    banada pasla merak ettim

Alıntı Nozzle(-_+) kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    banada pasla merak ettim
    Ben konuşmaları gördüm hepsini fakat admin konuyu kapatmış hemen inceleyemedim detaylı. O yüzden o konuşmaları atan arkadaş özelden yazsın bana mail adresimi vereyim lütfen mail olarak atsın o konuşmaları bana.
    FORZA BEŞİKTAŞ !

Gorduklerime inanamadim ...yaziklar olsun bu konusmalarda ismi olanlara ziya pasanin dedigi gibi yuh olsun yuh olsun...ayip be
    GEZEGEN1 TR2 VATAN

cidden igrenc şeyler vardı yanı yedigi kapa pisliyenlerin konuşmaları cof la turkeyi birbirine düşürelim türkler wow kuramasında gerekirse yabancılarla biz kuralım diye bende göremedim bi cogunu ama suanda tüm turnuva wp lerinde paylaşıldıgını duydum yanlış degilse

Alıntı xx_delis kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Ben konuşmaları gördüm hepsini fakat admin konuyu kapatmış hemen inceleyemedim detaylı. O yüzden o konuşmaları atan arkadaş özelden yazsın bana mail adresimi vereyim lütfen mail olarak atsın o konuşmaları bana.
    yine kim kimin arkasindan kuyu kazmaya calismis

Öncelikle tüm abilerimin kardeşlermin mübarek olsun Kadir gecesi ...

yazılan ve gördügüm fotograflardan sonra yok artık demek isterdim ama malesef diyemiyorum alıştık artık yazık gerçekten bu kadarına pes ....

Uye Rutbesi
    çiçili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Nozzle(-_+) kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    yine kim kimin arkasindan kuyu kazmaya calismis
    Oooo avatar geri gelmiş

Alıntı S.İ.T kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    cidden igrenc şeyler vardı yanı yedigi kapa pisliyenlerin konuşmaları cof la turkeyi birbirine düşürelim türkler wow kuramasında gerekirse yabancılarla biz kuralım diye bende göremedim bi cogunu ama suanda tüm turnuva wp lerinde paylaşıldıgını duydum yanlış degilse
    Yanlış değil. Bizzat ben paylaştım. O konuşmaları kim attı göremedim ismini atan kişi özelden yazsın tamamını mail olarak istiyorum o konuşmaların.
    FORZA BEŞİKTAŞ !

Uye Rutbesi

Gerçekten çok tuhaf şeyler

Toplam 12 Sayfadan Sayfa 6 İlkİlk ... 45678 ... SonuncuSonuncu