Toplam 12 Sayfadan Sayfa 4 İlkİlk ... 23456 ... SonuncuSonuncu
Toplam 113 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Herşey İçin Teşekkürler.

Alıntı black süvari kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Ama ama unutamiyorlarki sorun orda gittik diyorlar ama gidemiyorlar

Ben buragi şuna benzetiyorum

Celladina aşik olmus kirmizi pabuçlu pempiş fularli dolgun dudakli minik sari kiz gibi :/

Yani istesende kopamiyorsun çünkü o black tokadini yedi
    Yemeden duramaz artik sende biliyorsun
    Aranızdaki şahsi meseleler sizi bağlar. Benimde erceyle problemim var mesela. He server başı ağzımdan çok küfür çıktı SÜVARİ lere karşı konuşmaları var. İnkar etmiyorum etmemde ama yanlış olduğunuda söyledim. Ben kendi adıma tebrik ediyorum sizi kazandınız. Ama ercey efendi çıkıpta bu başarı ile övünemez. Her birliğe girip sığınıp 300 lü kordilere köy atan adam bana traviandan da başarıdan da bahsetmesin.
    FORZA BEŞİKTAŞ !

Alıntı Maskeli SÜVARİ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    mücadelenizi kücük görmeyiz lakin tırnağımız olamazsınız falan derseniz cevabınızı alırsınız
    Kesinlikle hakli ben sizi hala rakip olarak goruyorum (Anka) o yuzden asla gardimo dusurmem koyveren oldumu oldu yapicak bisey yok ona ama biz hala bir yerlere daliyoruz
    Didikliyoruz asker basiyoruz
    Millet donup duruyor yahu bana ordu bastirtiyorsunda kime cakicaz diye

Adam hali bi tokmakci olmeden wow reisledik :/

Ama asla ne kaleyi ne demi ne sehiti ne kanakani ne jp yi ne an birliklerini ne natarlari asla kuvuk gormedik bilgin olsun

Ama bu burak cok kucuk bi insan alin sunu pistten
    -Süvari-
    KARA KALPAKLI

demek oyunu bıraktı süsü verip süvariye gard düşüreceksiniz demek süvari dalga gecer gibi wow u reisledi sonrada geri verdi demek turkey ve cof un icindeki casuslarınız bu 2 birligi birbirine düşürecek sizde wow kuracaksınız birazdan yayınlanacak şeyler burakx in karşısındakini yaşına degerine bakmadan uslupsuzca konuşmasından kaynaklı olarak paylaşılacak ve bütün dem&sır birliklerini ilgilendirecek )

Alıntı xx_delis kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Aranızdaki şahsi meseleler sizi bağlar. Benimde erceyle problemim var mesela. He server başı ağzımdan çok küfür çıktı SÜVARİ lere karşı konuşmaları var. İnkar etmiyorum etmemde ama yanlış olduğunuda söyledim. Ben kendi adıma tebrik ediyorum sizi kazandınız. Ama ercey efendi çıkıpta bu başarı ile övünemez. Her birliğe girip sığınıp 300 lü kordilere köy atan adam bana traviandan da başarıdan da bahsetmesin.
    Yaw ben senide seviyoruum erceyide seviyorum bakma sen burdasin diye o burda sende burda diye sen orda yaw seveni sev sevilenden dolayi

Lafmi yapistir kacirma ağir ifadeler kullanma. İkinizde forumun renkli simalarisiniz

Ama burakx degil o degisik bi arkadas seyimsi gibi nasil ifade edicegimi tam bulmamadim bulunca yazarim
    -Süvari-
    KARA KALPAKLI

Aha sit dökümanlarla gelicem dedi oww baby çok eglenicez cok ama aramizda bir SİR olarak kalicak olurmu
    -Süvari-
    KARA KALPAKLI

Beyler seviye dusurmeyi birakin bence. Herkese soyluyorum bunu. Tamam SUVARI kazandi biz SIR olarak kaybettik. Ne bizimkiler cikip SUVARI soyle boyle diyebilir ne de diger taraf SIR soyle boyle diyebilir. Herkes haddini bilicek. Yok TIR olarak gelin falan yazmis biri. Kardesim amac burda hakaret edip kucuk dusurmekse ben oyle seyler yazarim ki burada kim insan icine cikamiyo hep beraber goruruz. Burak sende uzatma kardesim. S2 yi unut artik. Savastik mucadele ettim kaybettik. Rakip kazandi napalim tebrik ediyoruz hepsini. Ama kimse cikipta bizim mucadelemizide kucuk goremez. Ayagini denk alsin herkes. 2 birlik ustelik yeni kurulan ekip bence tebrigi ve saygiyi hak ediyor. Sahsi kavgalari birliklere veya diger emek veren oyunculara yansitamaz kimse. Buna bende dahil.
    Kimsin kimi fesisin bilmem ama yönetime koyduğunuz adamları düzgün seçmesseniz istediğimi derim adam aylardır kime kuyruk acısı varsa etmediği iftira kalmadı hala vır vır konuşuyor,saygı duyulmaz kazanılır alt tarafı bir oyun için kendine laf söylettiren adamları muhattap diye koymuşşunuz birlik emanet etmişşiniz bende tır gibi geçtik diyorum varmı ? bir kişi yüzünden bütün birliğinizi zan altında bırakıyorsunuz başka birşey değil,aylardır herif etmediği iftira kalmadı bir bölük insanın emeğine dil uzattı ve uzatıyor,ben burda bin kere yazdım sır birliklerinin mücadelesi takdire şayan ancak vasıfsız yöneticileri ve tecrübesizliğinden bundan sonrasını getiremicekler diye dönüp süvari sayfasından bulup oku çok sitersen,ancak benim uykusuz geceler geçirip bir inanç uğruna mücadele eden arakdaşlarıma iftira atan dil uzatan birine saygım yok onu savunanada saygım yok burda kimse ahkam kesmesin oyun forumda kazanılmıyor yada kaybedilmiyor bir oyun için kimsenin hakkına girmeyin karşılığını misliyle bulursunuz ben forumu çok aktif kullanmıyorum ama hak hukuk iftira meselelerinde kan beynime sıçrıyor
    KK 1000 NaneLemon

Alıntı Maskeli SÜVARİ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    mücadelenizi kücük görmeyiz lakin tırnağımız olamazsınız falan derseniz cevabınızı alırsınız
    Ben burağada aynısını söyledim maskeli
    FORZA BEŞİKTAŞ !

Alıntı tmr4vcgl kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Kimsin kimi fesisin bilmem ama yönetime koyduğunuz adamları düzgün seçmesseniz istediğimi derim adam aylardır kime kuyruk acısı varsa etmediği iftira kalmadı hala vır vır konuşuyor,saygı duyulmaz kazanılır alt tarafı bir oyun için kendine laf söylettiren adamları muhattap diye koymuşşunuz birlik emanet etmişşiniz bende tır gibi geçtik diyorum varmı ? bir kişi yüzünden bütün birliğinizi zan altında bırakıyorsunuz başka birşey değil,aylardır herif etmediği iftira kalmadı bir bölük insanın emeğine dil uzattı ve uzatıyor,ben burda bin kere yazdım sır birliklerinin mücadelesi takdire şayan ancak vasıfsız yöneticileri ve tecrübesizliğinden bundan sonrasını getiremicekler diye dönüp süvari sayfasından bulup oku çok sitersen,ancak benim uykusuz geceler geçirip bir inanç uğruna mücadele eden arakdaşlarıma iftira atan dil uzatan birine saygım yok onu savunanada saygım yok burda kimse ahkam kesmesin oyun forumda kazanılmıyor yada kaybedilmiyor bir oyun için kimsenin hakkına girmeyin karşılığını misliyle bulursunuz ben forumu çok aktif kullanmıyorum ama hak hukuk iftira meselelerinde kan beynime sıçrıyor
    Sen yazdıklarımı tekrar oku istersen ben burağada aynı tepkiyi gösterdim onu bilde kardeşim.
    FORZA BEŞİKTAŞ !

Alıntı black süvari kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Yaw ben senide seviyoruum erceyide seviyorum bakma sen burdasin diye o burda sende burda diye sen orda yaw seveni sev sevilenden dolayi

Lafmi yapistir kacirma ağir ifadeler kullanma. İkinizde forumun renkli simalarisiniz

Ama burakx degil o degisik bi arkadas seyimsi gibi nasil ifade edicegimi tam bulmamadim bulunca yazarim
    Ercey Öztürk bir yaşam biçimidir Nerde o şimdiye gelmiş olması lazımdı. Ulan yoksa kalp krizi geçirip öldü mü ? Allah gecinden versin. Ercey olmazsa ben kiminle makara geçerim
    FORZA BEŞİKTAŞ !

Sen yazdıklarımı tekrar oku istersen ben burağada aynı tepkiyi gösterdim onu bilde kardeşim.
    Siz bugune kadar kişilere yapılan eleştirileri ama Sır birlikleri şöyle sır birlikleri böyle mücadele etti diye saptırıyorsunuz ben senin şahsına birşey demedim tanımadığımı söyledim,yazdıklarım genel olaraktı bugun yazılanalr değil aylardır devam eden hareketlere tepkim.
    KK 1000 NaneLemon

Toplam 12 Sayfadan Sayfa 4 İlkİlk ... 23456 ... SonuncuSonuncu