Toplam 12 Sayfadan Sayfa 3 İlkİlk 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 113 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Herşey İçin Teşekkürler.

Alıntı Maskeli SÜVARİ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    ya hayatın yalan ne zaman olmuş öyle bişey sallama ya
    yalvaran taraf sizdiniz.

abi anlasma olmazmı ++ da beraber hareket edelim
    olmaz dostum ya süvari olursunuz yada olmaz
    ateşkes yapalım o halde
    yok olmaz

bunlar geçmiş diyaloglar burak burda yalanlar üzerinden algı yaptırtmam

senin emrah abiye adam değilsin demek hakkın değil.Sen hep forumda süvariyi karalamaya çalıstın.Hep boş konustun,saçma konustun hala da öyle yapıyorsun.Burada adam olmayan biri varsa o sensin

2 essizi aynı gün çalınca bi değişik oldunuz tabi
    sırın tırnağı olamazmısız ahahahahahaha komik cocuk

ya hadi canım bırakın bu işleri az yalvarmadınız bize bu oyun için yapmayacağınız hiç bişey yok sizin onu anladı bütün herkes ona seviniyorum en azından
    Burakx | Sır

Alıntı Burakx kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    ya hadi canım bırakın bu işleri az yalvarmadınız bize bu oyun için yapmayacağınız hiç bişey yok sizin onu anladı bütün herkes ona seviniyorum en azından

ya yalan söyleme kardeş ne zaman oldu öyle bişey benim niye haberim yok ya

Sen yoktun bilmezsin oyun başlamadan grup kuruldu tartısıldı.

Kim kime ittifak için istek sundu sor kereme,ercan a .

Yalan söylemeye utanmıyorsunuz bide

kim anladı kim ya iyice saçmamaya başlamıssın sen kafanı biyerlere mi vurdun

Alıntı Burakx kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Lütfen sev beni, senin sevgine çok ihtiyacım var yaşayamıyorum bu şekilde

Adam değilsin sen ve senin gibi bazı süvari oyuncuları bunu ber ortamda dile getirdim. Getirmeyede devam edeceğim. Üstüne alındığın sürece problem yok benim için

neyse hadi uğraştırmayın beni vaktimi harcattırmayın boşuna şu erceyede bi kupa falan verin adam o kadar yalakalığınızı yaptı

Ayrıca peşimizde az yalvarmadınız gelin barış yapalım yoksa elit kazanacak oyunu falan diye diğer birliklere benzemediğimiz içinde burada karalamaya çalışırsınız ancak siz Sır ın tırnağı olamazsınız
    Kardeş bence bir dahaki server SIR birlikleri olarak değil TIR birlikleri olarak devam edin zira üzerinizden tır gibi geçtik kolay değil hala zırlıyon bir de hala sır birliklerinin tırnağı olamazsınız diyor yav siz kimsiniz ya biraz haddinizi bilin TIRıvırı yapma yalan konuşma
    KK 1000 NaneLemon

Surda yaptiginiz tek sey
    Tartisarak ve birbirinizi asagilayarak aslinda birliklerinizin imajina zarar vermekten ote gitmez.
    Ayiptir yaptiginiz birliginize..

Bir tarafta senelerdir sure gelen suvari diger tarafta yeni olusum yapan sır birlikleri.
    Sen hakli ben hakli yada sen oyle yaptin vay ben boyle yaptim tartismsi yerine, devam eden oyununa baksin zevkini cikartsin
    Silende yoluna baksin. Bursa saatlerce birbirinize hakaret etsenizde bos.
    Sadece birliklerinizin disardan gorunen imajini zedelersiniz.
    Gidin uyuyun. Hic birsey olmazsa bile sabah olur

Yerin kulagı vardır derler , Benimde kulagım var
    peki ben yermiyim ? Hayır ! YEMEM

Yalan yalan nereye kadar yok onlara gidip anlaşma teklif etmişiz falan filan
    olmayan seyleri görmek bu bi hastalıktı sanırım neydi adı

Alıntı VİBE® kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Surda yaptiginiz tek sey
    Tartisarak ve birbirinizi asagilayarak aslinda birliklerinizin imajina zarar vermekten ote gitmez.
    Ayiptir yaptiginiz birliginize..

Bir tarafta senelerdir sure gelen suvari diger tarafta yeni olusum yapan sır birlikleri.
    Sen hakli ben hakli yada sen oyle yaptin vay ben boyle yaptim tartismsi yerine, devam eden oyununa baksin zevkini cikartsin
    Silende yoluna baksin. Bursa saatlerce birbirinize hakaret etsenizde bos.
    Sadece birliklerinizin disardan gorunen imajini zedelersiniz.
    Gidin uyuyun. Hic birsey olmazsa bile sabah olur
    adem abi sen yogaya falan mı basladın

Cok merak ediyorum akşam 20.00 civarlarında olacak bazı şeylerden sonra burakx oyun oynuyabilecekmisin turnuva sayfasına bak dedigim saatler arasında terbiyesiz yorum yapma yoksa iç çamaşırlarına kadar meydana dökerim turnuva form sayfasında dedigim saate yakın olacak bazı şeyler sadece uyarı olacak s2 süvari form un da da yayınlarım belki bişeler

Beyler seviye dusurmeyi birakin bence. Herkese soyluyorum bunu. Tamam SUVARI kazandi biz SIR olarak kaybettik. Ne bizimkiler cikip SUVARI soyle boyle diyebilir ne de diger taraf SIR soyle boyle diyebilir. Herkes haddini bilicek. Yok TIR olarak gelin falan yazmis biri. Kardesim amac burda hakaret edip kucuk dusurmekse ben oyle seyler yazarim ki burada kim insan icine cikamiyo hep beraber goruruz. Burak sende uzatma kardesim. S2 yi unut artik. Savastik mucadele ettim kaybettik. Rakip kazandi napalim tebrik ediyoruz hepsini. Ama kimse cikipta bizim mucadelemizide kucuk goremez. Ayagini denk alsin herkes. 2 birlik ustelik yeni kurulan ekip bence tebrigi ve saygiyi hak ediyor. Sahsi kavgalari birliklere veya diger emek veren oyunculara yansitamaz kimse. Buna bende dahil.
    FORZA BEŞİKTAŞ !

Alıntı xx_delis kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Beyler seviye dusurmeyi birakin bence. Herkese soyluyorum bunu. Tamam SUVARI kazandi biz SIR olarak kaybettik. Ne bizimkiler cikip SUVARI soyle boyle diyebilir ne de diger taraf SIR soyle boyle diyebilir. Herkes haddini bilicek. Yok TIR olarak gelin falan yazmis biri. Kardesim amac burda hakaret edip kucuk dusurmekse ben oyle seyler yazarim ki burada kim insan icine cikamiyo hep beraber goruruz. Burak sende uzatma kardesim. S2 yi unut artik. Savastik mucadele ettim kaybettik. Rakip kazandi napalim tebrik ediyoruz hepsini. Ama kimse cikipta bizim mucadelemizide kucuk goremez. Ayagini denk alsin herkes. 2 birlik ustelik yeni kurulan ekip bence tebrigi ve saygiyi hak ediyor. Sahsi kavgalari birliklere veya diger emek veren oyunculara yansitamaz kimse. Buna bende dahil.
    mücadelenizi kücük görmeyiz lakin tırnağımız olamazsınız falan derseniz cevabınızı alırsınız

Alıntı xx_delis kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Ama ama unutamiyorlarki sorun orda gittik diyorlar ama gidemiyorlar

Ben buragi şuna benzetiyorum

Celladina aşik olmus kirmizi pabuçlu pempiş fularli dolgun dudakli minik sari kiz gibi :/

Yani istesende kopamiyorsun çünkü o black tokadini yedi
    Yemeden duramaz artik sende biliyorsun
    -Süvari-
    KARA KALPAKLI

Toplam 12 Sayfadan Sayfa 3 İlkİlk 12345 ... SonuncuSonuncu