Toplam 12 Sayfadan Sayfa 10 İlkİlk ... 89101112 SonuncuSonuncu
Toplam 113 adet sonuctan sayfa basi 91 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Herşey İçin Teşekkürler.

Alıntı gezegen111 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    bu dediklerine yüzde yüz katılıyorum dostum..ben bunları çok önceden yazacaktım lakin azınlıklar yıkılmadan korktukları için yazdılar demesinler diye hiç değinmedim..bütün bölgeyi gezegen ve vatana düşman ettiler.sürekli önyargılarla beslediler hiç bir şeyden habersiz insanları..Oyunu bırakan bize duyduğu nefretten ordusunu bize çaktı gitti..

şimdi soruyorum bu arkadaşlara gezegen size ne yaptı..birinize kötü bir söz mü söyledi..şifre mi çaldı ..hakaret mi etti.tılsım mı sattı kendine menfaat mi ağladı.dostum dediği insanları sırtından mı bıçakladı..oyun adabına ters bir hareket mi yaptı vs ne yaptı..

oyunu sonuna kadarda böyle devam edecek birliğimin başında olacağım...içinde dem olan bütün oluşumlar oyunla sınırlı kalmak kaydıyla düşmanımdır..

bu dalaverecilerle birlikte kim yürüyorsa kalbini yoklasın derim

sağlıcakla kalın hayırlı kandiller dilerim
    Olay soyle server basinda gezegen1 ile ben bir birlik kurduk iclerinde samimi arkadaslarimiz vardi toplam 90 kisi idik neredeyse ve guzel bir cati kurarken elit uniqe den bir mesaj geldi gelin beraber oynayalim vsvs dedik birlikden kuvvet dogar yapalim sonra ilerlerken baktik alti tophane ustu sishane biri cikiyor ben denetleyecem oburu cikiyor ben ticaret yapacam bizden de ivir zivir adamlar oraya katildi biz cekildik geri bu surede bir delikanli demedi abi biz senleyiz size yanlis yapildi bu is dogru degil allah var bir sidevil ole irtibatimiz oldu . Biz bekledik maske dusecek kel goruncek dedik bundan sonra da bizden kimse sabir beklemesin adamin biri vardi yine orda benim uzak koyumu o kadar muhabetim oldugu halde sonradan reislemeye calisti. O ekip halen orda uniqe denen zat bana o donem yaMia huysuz ihtiyarlar diye komik komik olaylar . Yavrum seni 18 inde biz baskan ettik kendin olmadin sen ana.gazi biraz fazla vermisiz simdi dersin e biz gittikdemi konusuyorsun hayir biz senle konusmak icin kaldik bu serverda sen ve senin yandaslarin dahildir buna ama.bundan sonra bizden bir se iki gidecektir. Zakkum kurt ve vatan bundan sona da ortak hareket etmeye devam edecektir
    PADRONE / S2 VATAN

Uye Rutbesi

Yav yendik yenildiniz ayrı konuda su sırdakilere fake atmayı ögretin gözunuzu seveyim gulmekten mesaj atamıyorum sizinkilere
    ​BESİKTAS

Alıntı SUVARII kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Yav yendik yenildiniz ayrı konuda su sırdakilere fake atmayı ögretin gözunuzu seveyim gulmekten mesaj atamıyorum sizinkilere
    Kime diyosun suvari
    PADRONE / S2 VATAN

Alıntı VİBE® kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    oyun tecrubeme hep guvenmısımdır , ınsanları tanımada yardımcı oluyor , gerek reel gerek sanal alemde olsun ,

bazı na hoş durumlardan dolayı ve serverda gorevımı tamamladıgımız ıcın pabucumuzun dama atılmasından dolayı sılmeye almıstım hesabı ,

Su yazılanlara bkaıncada ne guzel bı karar almısım ,

Galiba serverdan zevk alarak oynayan sayılı kısılerdenım

• Hesabın siliniş zamanı: 1:52:50
    Vibe ozleyecegiz seni
    PADRONE / S2 VATAN

Alıntı VİBE® kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    oyun tecrubeme hep guvenmısımdır , ınsanları tanımada yardımcı oluyor , gerek reel gerek sanal alemde olsun ,

bazı na hoş durumlardan dolayı ve serverda gorevımı tamamladıgımız ıcın pabucumuzun dama atılmasından dolayı sılmeye almıstım hesabı ,

Su yazılanlara bkaıncada ne guzel bı karar almısım ,

Galiba serverdan zevk alarak oynayan sayılı kısılerdenım

• Hesabın siliniş zamanı: 1:52:50

adamın hesabı silinişi bile benim için bir kıyak oldu be son kıyak için teşekkürler
    -Süvari-
    KARA KALPAKLI

Uye Rutbesi

sır yöneticilerine
    ​BESİKTAS

buyur bir sorun mu var
    SIR BİRLİKLERİ Buğra Bey

su ssleri bize de atın da ne konusmusuz (!) biz de gorelim. fotograflarımızı ss alıp profil yapip bizim adimiza mesajlasmis cok merak ediyorum�� komiksiniz vallaha kim bu kalkısmada bulundu ?
    Sirius tarafından (22-06-2017 Saat 19:31) değiştirildi. Sebep: Kullandığımız kelimelere dikkat edelim
    SIR BİRLİKLERİ Buğra Bey

Alıntı black süvari kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    adamın hesabı silinişi bile benim için bir kıyak oldu be son kıyak için teşekkürler
    Ne yapmisim gene bilmeden

Yerin kulagı vardır derler , Benimde kulagım var
    peki ben yermiyim ? Hayır ! YEMEM

günaydın beyler kusura bakmayın uyuyodum. . bahsı geçen arkadaş benmişim. ulan valla helal olsun bana. büyük adammışım oturmuşum berkle burakla buğrayla ömer abiyle kemal başkanın kuyusunu kazmışım. sizin bilmediğiniz şeylerde var ruslarla anlaştım ruslarla. plan çökmeseydı finallere gidecek en buyuk darbeyi size finalde vuracak serveri ruslara verecektim 10.000 euro önerdiler bana. yaw siz ne boş adamlarsınız. bu oyunu bu kadar hayatınızın içine sokmayın dun gece 80 kere telefonum bolundu. benim kendimi aklama gibi bir kaygım yok. zaten IQ seviyosu 1 olan bir insan bile orada siz dediği kişinin benim olduğunu anlar. SS lere ben atmışım gorunutuye göre. kusura bakmayın ben aptal değilim.

He ama buna inanan inanmaya teşebbüs eden kardeşim dediğim insanlar var. Akla kara belli oldu. beni tanımak sizede nasip olmamış.ŞİMDİ akla kara meydana çıktı olayları konuşmalarda benim omadığım birinin ismini kullandığı kanıtlandı. Şimdi soruyorum ben SEadevil olacak ınsan zamanında ahmet abi dediğim biri . Arkadan iş çevirmeyi en iyi sen bilirsin benle kardesim demle bir birimizi yiyip bitirelim sonra goruşuruşuz anlaşmayı deyip sonrada DEM e burak abilere sır oradan çekilecek çekilirse sızle anlasırım dıyen sensin. ala vere dalavere işleri sşzde bitmiş birileri arkamdan iş çeviriyor. beim için sorun yok bak inanlar yine kendileri hala daha turnuvada turkey bırlığındeyım

Ayrıca SIR ÖZEL grubunda konuşulmuş bunlar olmayan bir grup can burda Ben turvaya gıtme kararını son akşam aldım. STAN çağırınca. ben ne zaman konuşmuşum bunları. helal olsun bana serverlerin gidişatını değiştirmeye ismim bile yeter olmuş :SD:S:SDDS: neyse yormayın beni. hadı bakın dalganıza gençlik kasmayın bu kadar.
    Seni hatırlayan son kişi de öldüğünde hiç yaşamamış olacaksın. Seni hatırlayanları unutma.
    SIR BİRLİKLERİ

Toplam 12 Sayfadan Sayfa 10 İlkİlk ... 89101112 SonuncuSonuncu