Toplam 4 Sayfadan Sayfa 3 İlkİlk 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 32 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Multi durumu

Alıntı By_CoO kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Benide sinirlendiren bir durum bu.

1 sektör yanımdaki arkadaş mesela 1 gün içinde 350 nüfus atladı, ve sadece 100 saldırı puanı var ve yağmada top10da vsde değil şuanda nüfusta ilk 10 a girdi kendisi zaten.

Gerisini siz düşünün...
    Bu şekilde gelen başarıdan ne halt anladıkları da ayrı bir merak konusu.

Hiç denemedim tabii önce bir denemem lazım. Ama haz edeceğimi sanmıyorum.

Hadi bu sefer yabancı serverlara kaçmayayım dedim. Zehir ettiler yeminle. Şu saatte harcadığım emeğe üzülmek istemiyorum ama elde olmuyor bazen.

Alıntı 17Gençlik kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Bu şekilde gelen başarıdan ne halt anladıkları da ayrı bir merak konusu.

Hiç denemedim tabii önce bir denemem lazım. Ama haz edeceğimi sanmıyorum.

Hadi bu sefer yabancı serverlara kaçmayayım dedim. Zehir ettiler yeminle. Şu saatte harcadığım emeğe üzülmek istemiyorum ama elde olmuyor bazen.

Hayır yani 1 sektör yanımda ve haritayı dakika başı kontrol eden birisiyim bu olay abartmıyorum 1 2 saat içinde gerçekleşti şaka gibi geliyor bana benmi yanlış gördüm acaba bu nedir yahu.
    Achilles - armanın peşinde adanan hayatlar-.uA uni.
    http://img825.imageshack.us/img825/5897/t1achilles.jpg

Alıntı By_CoO kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Hayır yani 1 sektör yanımda ve haritayı dakika başı kontrol eden birisiyim bu olay abartmıyorum 1 2 saat içinde gerçekleşti şaka gibi geliyor bana benmi yanlış gördüm acaba bu nedir yahu.
    Hayır o kadar hammaddeyi parayla aldın bari biraz sabret be adam gaza gelmiş altının da dibine koymuş. (Sinirler felç)

2008'de bebeydim ama hatırlarım en azından multi hesabın etik olup olmadığı konusunda muallaktaydı insanlar. (Multihunter'lar da "Hunter"lık yapardı o zamanlar) Şimdi çete gibi türemişler işi de genişletmişler.

Adamin nufusu bir anda patlama yapiyor. Koyun nufusu 50 ise 20 si siginak arkadas 8k lik siginak kurmuş. Tesadufe bak 7x7 icindeki 6 koyde siginaklar full. Hammadde satışı adlı hesap açılmış dun msj geldi 1m ham 20 tl falan. Ister yanimiza koy atiyormus yağamıyormuşuz istersede koylerden pazarciyla atacakmis
    Degisik de bi no gondermis wp den yazin diye
    vito CORLEONE

Alıntı 17Gençlik kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Hayır o kadar hammaddeyi parayla aldın bari biraz sabret be adam gaza gelmiş altının da dibine koymuş. (Sinirler felç)

2008'de bebeydim ama hatırlarım en azından multi hesabın etik olup olmadığı konusunda muallaktaydı insanlar. (Multihunter'lar da "Hunter"lık yapardı o zamanlar) Şimdi çete gibi türemişler işi de genişletmişler.

Kimbilir kaç altın gömdü gerçekten

Alıntı VİTO kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Adamin nufusu bir anda patlama yapiyor. Koyun nufusu 50 ise 20 si siginak arkadas 8k lik siginak kurmuş. Tesadufe bak 7x7 icindeki 6 koyde siginaklar full. Hammadde satışı adlı hesap açılmış dun msj geldi 1m ham 20 tl falan. Ister yanimiza koy atiyormus yağamıyormuşuz istersede koylerden pazarciyla atacakmis
    Degisik de bi no gondermis wp den yazin diye

Banada geldi o mesaj sinir bozucu ya..
    Achilles - armanın peşinde adanan hayatlar-.uA uni.
    http://img825.imageshack.us/img825/5897/t1achilles.jpg

Kıdemli Üye
    Uye Rutbesi
    ultrAslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

multihuntera yazın
    OLD BUT GOOD

ltx Game of Teuton & s9 Serintürk & Inx Game of Teuton

Alıntı Warren L. Hope kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Bu rezilliğin mimarı, parayı cebe indirip duruma ses çıkarmayanlar maalesef... Tabii ki para kazanılacaktır, buna lafım yok ama legal yoldan kazanılan para yetmiyor ve bence oyun yetkilileri daha fazla kazanmak için bazı şeylere göz yumuyorlar...

Sözüm kesinlikle Operatörlere, Forum Adminlerine ya da MH'lere değil, direkt olarak şirketin atadığı maaşlı maşalara; onların finans mantıksızlığına ve açgözlülüklerine...

Hatta tahminim çoğu online oyunda olduğu gibi Op/Admin statüsündeki yetkililer, gönüllülük esası ile çalıştığı için kazanç beklemeksizin takılıyorlardır, onları zan altında bırakmak istemem...
    Haci abi Hani bende sevmem oyunun para amaçlı olmasını ama admin multi köyü kapatıyor diye bak millet isyan ediyor
    Bence baş mimar bu cakallar a para yediren oyun ahlaki olmayan karaktersiz oyuncular
    Uygun fiyata köy satan (oyun başı) ham satan bu torbacilari zengin eden maddi durumu iyi olan ahlaksız oyuncular , kimse bu ahlaksız yola girmese bu cakallar dan ham satın almasa bunlarda bu işi bırakır ama talep çok olunca bunlar bu ahlaksızlıktan daha çok ekmek yer

Iyi diyorsunda serverler parası olan ahlaksız oyuncular ile dolu lycan efendi
    Malesef ülke olarak git gide ahlaksızlasiyoruz , herhangi bir şey alırken ilk düşüncemiz kazık yermiyim oluyor , dolandırıcılik sektörü malesef inşaat sektörünü bile geride bıraktı. Sabah sabah ne anlatıyorum ben ya...
    Use your mind Show your respect

eski serverlardan beri oynuyorum şu oyunu fakat her server rezillik biraz daha artıyor. buradaki sorun şu arz talep olayı var talep edilmese adam kime ne satacak. malesef bir oyun için bile karakterini yitiriyorlar. para için her türlü değeri satan insanlar mevcut. yazıklar olsun ne diyelim.
    CeLLaT CeRMeN
    Çocukluğumuzu plastik toplarla oynayarak geçirmedik, çelik toplarla oynardık yapı gereği...

İşin daha kötü tarafı ise köy isimlerinden anlayabiliyorsunuz kimin multi olup kimin olmadığını ve etrafımda ban yiyen hesapların görüyorum ki isimleri normal.Yani normal bir insanın oynamak için açtığı köyler ban yerken köy isimleri 01 02 03 04 diye resmen ben multiyim diye bağıran köyler ban yemiyor.

İnsanlar multi hesaplarına dahi altın çekmeye başladı ve oyun bu yüzden belki de göz yumuyor.Eskiden direk banlarlardı ama artık multilere dahi altın çekildiğinden ve oyunda bundan ekstra para kazandığından dolayı ses çıkarmıyor.

Ben bu oyunda yeniyim arkadaşlar, ancak hayatım online oyunlarla geçti diyebilirim... Genelde oyuncu oldum, bazen operatörlük hatta yöneticilik yaptım. Hayatımın bir döneminde bu tarz oyunlardan çok güzel paralarda kazandım... Zaman ayırıp okursanız iki konuya değinmek istiyorum:

Anlatmak istediğim şey çok basit; bu platformlar legal şekilde para üzerine kurulmuş oyunlar. O yüzden kimse sizi para harcamaya ya da multi kullanmak zorunda bırakmıyor; teşvik ediyor. Multi kullanmakta, oyuna para yatırmakta size kalmış bir karar.

Ayırt edilmesi gereken nokta; zaman geçirilen ve emek verilen "şey"in aslında oyun olduğu. Yani boş zamanlarınızda yeni dostluklar kazanabileceğiniz, oyunlar zamanınızı kaliteli ya da en azından sizin tercihiniz olan birşeyle geçireceğiniz bir hobidir...

İnsanlar hobileri için servet harcayabilirler, bazıları ise bunu etik bulmaz. Bu noktada "renkler ve zevkler tartışılmaz" prensibi işliyor...

Demem o ki, bırakınız yapsınlar. Multi kullansınlar, parayla madde alsınlar, 1 hesabı 10 kişi oynayıp 1k yancı açsınlar ve hatta açtıkları multilerede para harcasınlar... Bu duruma operatörler ve mhler zaten bir süre izin verecektir, daha sonra altın harcamaları durunca ya da yavaşlayınca, göreceksiniz ki ardı ardına bu hesaplar kapatılacak ya da ağır cezalar verilecektir.

Onun için bu durumdan şikayet eden oyuncular; gönlünüzü ferah tutun ve oyunlarınızı oynamaya devam edin, unutmayın ki bu sadece bir oyun... Karakterleri ya da gerçek kişiliklerinizi meze yapmadan; egonuzu tatmin edecek kadar emek ve zaman harcayarak oynayın...

Herkese iyi forumlar.

Toplam 4 Sayfadan Sayfa 3 İlkİlk 1234 SonuncuSonuncu