Toplam 4 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 32 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Multi durumu

Alıntı Cadı kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    benim kafa basmıyor bu işlere
    Benimde vaktim yok artık. Ahha Cofla türkiye savaşsada bırakıp kaçsam. Çok mani olmaya çalıştım iki tarsftan tanıdıklarımla vs ama her iki tarafta fazla ateşli. Ahha

Alıntı ForGondor kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    bi insan aynanda 10dan fazla hesabı kasamaz
    bence başka bi şey var bu satıcılarda
    130 > 10 bence o kadar emin olma la
    Emperor of HZZ/Mer-And&KaSiS /// TR Eleme - For Larathian /// iso

Alıntı Apholas Ceasly kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hayatımda hiç bu kadar multi köy görmemiştim.Bu ne rezalet ya ? Ve oyun buna göz yumuyor.Yağmalayacak bir tane köy yok BİR TANEEE.2 nüfuslu köyleri yağmalıyoruz.150 nüfus civarında aynı tip birliksiz köyler doluşmuş.Hepsinde 6000 sığınak 5000 depo.Yahu böyle oynayacaksanız başlarım oyununuza ha.Kendi birliğim başka birlik farketmez kim yapıyorsa hakkımı helal etmiyorum.Ben altın alıyorum para veriyorum bu insanlar zevkimizin içine ediyor.Bana hiç bir bahane sunamazsınız çünkü 1 olur 2 olur ama çevremdeki 20 köyden 17 si multi olursa ben asla kabul edemem bu durumu.Etrafıma bakıyorum haritada ÖLÜ !!! HER YER ÖLÜ.Oynayan adam göremiyorum çünkü ya kendi birliğimden birileri var yada multi başka kimse yok.Köy isimleri bile sıra sıra belli oluyor(00:01-00:02-00:03 şeklinde) Gerçekten her bölge böyle mi yoksa sadece + + nın rezilliği mi bu ?
    Bu tarz hesapların %99 u kişilerin multisi değil madde satıcılarının multisi. minimum 7 8k hesap sadece madde satışı için açıktır serverde normal yani her yerin ölü olması
    Emperor of HZZ/Mer-And&KaSiS /// TR Eleme - For Larathian /// iso

Alıntı Leon Troçki kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Benimde vaktim yok artık. Ahha Cofla türkiye savaşsada bırakıp kaçsam. Çok mani olmaya çalıştım iki tarsftan tanıdıklarımla vs ama her iki tarafta fazla ateşli. Ahha
    Cadi sen buralardamiydin yoktun epey
    PADRONE / S2 VATAN

Alıntı ((PADRONE)) kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Yanlış numara kardeeş ben büyücü.

Uye Rutbesi
    Cadı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı ((PADRONE)) kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    epey derken ? Buralardayım hep ben
    C A D I

Alıntı Apholas Ceasly kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hayatımda hiç bu kadar multi köy görmemiştim.Bu ne rezalet ya ? Ve oyun buna göz yumuyor.Yağmalayacak bir tane köy yok BİR TANEEE.2 nüfuslu köyleri yağmalıyoruz.150 nüfus civarında aynı tip birliksiz köyler doluşmuş.Hepsinde 6000 sığınak 5000 depo.Yahu böyle oynayacaksanız başlarım oyununuza ha.Kendi birliğim başka birlik farketmez kim yapıyorsa hakkımı helal etmiyorum.Ben altın alıyorum para veriyorum bu insanlar zevkimizin içine ediyor.Bana hiç bir bahane sunamazsınız çünkü 1 olur 2 olur ama çevremdeki 20 köyden 17 si multi olursa ben asla kabul edemem bu durumu.Etrafıma bakıyorum haritada ÖLÜ !!! HER YER ÖLÜ.Oynayan adam göremiyorum çünkü ya kendi birliğimden birileri var yada multi başka kimse yok.Köy isimleri bile sıra sıra belli oluyor(00:01-00:02-00:03 şeklinde) Gerçekten her bölge böyle mi yoksa sadece + + nın rezilliği mi bu ?

Bu rezilliğin mimarı, parayı cebe indirip duruma ses çıkarmayanlar maalesef... Tabii ki para kazanılacaktır, buna lafım yok ama legal yoldan kazanılan para yetmiyor ve bence oyun yetkilileri daha fazla kazanmak için bazı şeylere göz yumuyorlar...

Sözüm kesinlikle Operatörlere, Forum Adminlerine ya da MH'lere değil, direkt olarak şirketin atadığı maaşlı maşalara; onların finans mantıksızlığına ve açgözlülüklerine...

Hatta tahminim çoğu online oyunda olduğu gibi Op/Admin statüsündeki yetkililer, gönüllülük esası ile çalıştığı için kazanç beklemeksizin takılıyorlardır, onları zan altında bırakmak istemem...

bir çok kişi zevkine keyfine oynarken bundan nemalananalar da boş durmuyor bence.

bu insanlar 300 500 değil binerce köye nasıl bakıyor arkadaş.program deniyorda o nasıl program ? 3k 5k hesap kasabiliyor

Benide sinirlendiren bir durum bu.

1 sektör yanımdaki arkadaş mesela 1 gün içinde 350 nüfus atladı, ve sadece 100 saldırı puanı var ve yağmada top10da vsde değil şuanda nüfusta ilk 10 a girdi kendisi zaten.

Gerisini siz düşünün...
    Achilles - armanın peşinde adanan hayatlar-.uA uni.
    http://img825.imageshack.us/img825/5897/t1achilles.jpg

Toplam 4 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 1234 SonuncuSonuncu